FC Viktoria Pilzno – Sparta Praga: kursy
Wynik meczu
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs12 bukmacherów · Payout 92,5% | 2,42 | 3,50 | 2,62 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs10 bukmacherów · Payout 93,6% | 1,62 | 2,21 | 93,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,50 | 2,40 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,78 | 1,92 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,6% | 2,05 | 1,65 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 90,4% | 2,85 | 2,37 | 3,00 | 90,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 90,2% | 2,65 | 2,70 | 2,77 | 90,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 93,3% | 1,44 | 1,27 | 1,50 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 1,33 | 1,46 | 1,36 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Podwójna szansa · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1X · Gospodarze lub remis | 12 · Gospodarze lub goście | X2 · Remis lub goście | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,38 | 1,36 | 1,42 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,80 | 1,90 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zakład bez remisu · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,80 | 1,90 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 93,7% | 1,01 | 13,0 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,4% | 1,03 | 10,72 | 94,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,6% | 1,16 | 4,60 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,8% | 1,27 | 3,27 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,2% | 1,35 | 2,72 | 90,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,63 | 2,08 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,8% | 2,00 | 1,76 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,25
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,9% | 2,05 | 1,66 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,6% | 2,30 | 1,55 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,75
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,6% | 2,57 | 1,40 | 90,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,6% | 4,86 | 1,17 | 94,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,3% | 3,90 | 1,21 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,5% | 10,4 | 1,04 | 94,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 93% | 7,10 | 1,07 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,7% | 13,0 | 1,01 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,26 | 3,45 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs6 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,20 | 1,59 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,9% | 4,75 | 1,14 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,3% | 11,0 | 1,02 | 93,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,15 | 4,70 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92% | 1,74 | 1,95 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,8% | 3,25 | 1,28 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,4% | 6,75 | 1,07 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 94,6% | 15,0 | 1,01 | 94,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,18 | 4,20 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,9% | 1,90 | 1,78 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,4% | 3,80 | 1,22 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,2% | 8,10 | 1,04 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,82 | 1,88 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 4,80 | 1,15 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 10,5 | 1,01 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92% | 1,58 | 2,20 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,9% | 3,70 | 1,24 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93% | 8,75 | 1,04 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,20 | 4,00 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,8% | 1,97 | 1,72 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 91,7% | 4,00 | 1,19 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 3,5
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,9% | 8,70 | 1,04 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,85 | 1,85 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 5,00 | 1,13 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 11,0 | 1,01 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,62 | 2,15 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,9% | 3,90 | 1,22 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 2,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 9,10 | 1,03 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 3,30 | 1,27 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,8% | 2,60 | 1,42 | 91,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 92,3% | 8,20 | 1,04 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92% | 4,30 | 1,17 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,1% | 4,01 | 1,23 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90,3% | 2,68 | 1,36 | 90,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,35 | 1,52 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,25
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,56 | 2,20 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,4% | 1,46 | 2,52 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,75
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 90% | 1,30 | 2,90 | 90% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,1% | 1,21 | 4,24 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92% | 1,15 | 4,60 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,1% | 1,04 | 9,84 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +2,5
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94% | 1,03 | 10,7 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 7,00 | 1,05 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,5% | 2,80 | 1,36 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,2% | 1,32 | 2,95 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,04 | 7,50 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,5% | 6,00 | 1,08 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki −0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,2% | 2,55 | 1,42 | 91,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +0,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 91,3% | 1,37 | 2,72 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap azjatycki +1,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs3 bukmacherów · Payout 91,5% | 1,07 | 6,30 | 91,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −4
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,3% | 32,0 | 13,5 | 1,01 | 91,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −3
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 20,0 | 10,5 | 1,05 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,6% | 9,90 | 7,00 | 1,18 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,9% | 4,30 | 4,50 | 1,52 | 89,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,5% | 1,45 | 4,60 | 4,75 | 89,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,16 | 7,50 | 11,5 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +3
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,1% | 1,04 | 11,0 | 22,0 | 91,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,3% | 27,0 | 7,90 | 1,06 | 90,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,6% | 8,50 | 3,80 | 1,36 | 89,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 89,6% | 1,33 | 3,90 | 9,25 | 89,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −2 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 21,0 | 7,75 | 1,10 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski −1 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91% | 6,90 | 4,00 | 1,42 | 91% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +1 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,8% | 1,38 | 4,10 | 7,50 | 90,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap europejski +2 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · FC Viktoria Pilzno | X · Remis | 2 · Sparta Praga | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 1,08 | 8,10 | 24,0 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Dokładny wynik
| Rodzaj zakładu | 0:0 | 0:1 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 0:6 | 0:7 | 1:0 | 1:1 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 1:6 | 1:7 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 2:5 | 2:6 | 2:7 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 3:5 | 3:6 | 3:7 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 4:5 | 4:6 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 | 5:4 | 5:5 | 6:0 | 6:1 | 6:2 | 6:3 | 6:4 | 6:5 | 7:0 | 7:1 | 7:2 | 7:3 | 8:2 | Payout |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 64,3% | 15,0 | 11,0 | 14,0 | 27,0 | 65,0 | 125,0 | 200,0 | 250,0 | 11,0 | 6,60 | 8,95 | 16,5 | 40,0 | 100,0 | 175,0 | 237,5 | 13,0 | 8,55 | 9,40 | 20,0 | 50,0 | 125,0 | 200,0 | 250,0 | 24,0 | 15,0 | 19,0 | 32,0 | 80,0 | 150,0 | 225,0 | 250,0 | 55,0 | 37,0 | 45,0 | 80,0 | 125,0 | 200,0 | 250,0 | 125,0 | 90,0 | 100,0 | 150,0 | 200,0 | 250,0 | 200,0 | 175,0 | 200,0 | 225,0 | 250,0 | 250,0 | 250,0 | 225,0 | 225,5 | 250,0 | 301,0 | 64,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Do przerwy/koniec meczu
| Rodzaj zakładu | 1/1 · Gospodarze/gospodarze | 1/X · Gospodarze/remis | 1/2 · Gospodarze/goście | X/1 · Remis/gospodarze | X/X · Remis/remis | X/2 · Remis/goście | 2/1 · Goście/gospodarze | 2/X · Goście/remis | 2/2 · Goście/goście | Payout |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 79% | 3,77 | 11,0 | 24,0 | 6,00 | 5,82 | 6,30 | 22,5 | 12,0 | 4,10 | 79% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Nieparzyste/parzyste
| Rodzaj zakładu | Nieparzyste | Parzyste | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,3% | 1,98 | 1,80 | 94,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2
Od otwarcia kursów · Średni kurs 13 bukmacherów.
- 1FC Viktoria Pilzno2,46 2,42−1,6%
- XRemis3,25 3,50+7,7%
- 2Sparta Praga2,55 2,62+2,7%