De'Andre Hunter
Skrzydłowy · Nr 15
- Wiek
- 28
- Wzrost
- 201 cm
Statystyki w sezonach
| Rozgrywki i drużyna | M | Podst. | Min/m | Pkt/m | Zb/m | As/m | Prz/m | Bl/m | Str/m | Rz. z gry % | Za 3 % | Os. % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | ||||||||||||
| NBASacramento Kings | 6 | 6 | 29,3 | 14,0 | 4,8 | 1,0 | 0,3 | 0,2 | 1,2 | 48,3% | 45,5% | 57,9% |
| 2025/26 | ||||||||||||
| NBACleveland Cavaliers / Sacramento Kings | 45 | 25 | 26,1 | 13,7 | 4,1 | 2,0 | 0,7 | 0,1 | 1,7 | 41,5% | 30,5% | 86,7% |
| 2024/25 | ||||||||||||
| NBAAtlanta Hawks / Cleveland Cavaliers | 64 | 9 | 27,2 | 17,0 | 4,0 | 1,4 | 0,8 | 0,2 | 1,3 | 47,0% | 40,5% | 84,7% |
| 2023/24 | ||||||||||||
| NBAAtlanta Hawks | 57 | 37 | 29,5 | 15,6 | 3,9 | 1,5 | 0,7 | 0,3 | 1,5 | 45,9% | 38,5% | 84,7% |
| 2022/23 | ||||||||||||
| NBAAtlanta Hawks | 67 | 67 | 31,7 | 15,4 | 4,2 | 1,4 | 0,5 | 0,3 | 1,2 | 46,1% | 35,0% | 82,6% |
| 2021/22 | ||||||||||||
| NBAAtlanta Hawks | 53 | 52 | 29,8 | 13,4 | 3,3 | 1,3 | 0,7 | 0,4 | 1,3 | 44,2% | 38,0% | 76,5% |
| Łącznie w karierze | 292 | 196 | 29,0 | 15,1 | 4,0 | 1,5 | 0,7 | 0,3 | 1,4 | 45,3% | 37,1% | 82,6% |
Pokaż wszystkie sezony (6)Pokaż mniej sezonów
Ostatnie mecze
| Mecz | Wynik | Rola | Min | Pkt | Zb. | A | Prz. | Bl. | Straty | F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WNa wyjeździe: Dallas Mavericks · NBA | 100:115Zwycięstwo | Podst. | 36 | 6 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 |
| WNa wyjeździe: Memphis Grizzlies · NBA | 136:105Porażka | Podst. | 32 | 19 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
| WNa wyjeździe: New Orleans Pelicans · NBA | 132:120Porażka | Podst. | 37 | 24 | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
| WNa wyjeździe: San Antonio Spurs · NBA | 130:103Porażka | Podst. | 33 | 24 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| DU siebie: Memphis Grizzlies · NBA | 112:123Porażka | Podst. | 29 | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 |
| DU siebie: Portland Trail Blazers · NBA | 120:128Porażka | Podst. | 26 | 4 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| WNa wyjeździe: LA Clippers · NBA | 121:96Porażka | Podst. | 20 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |