Buffalo Sabres – Columbus Blue Jackets: kursy
Wynik meczu (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · Buffalo Sabres | X · Remis | 2 · Columbus Blue Jackets | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 92,3% | 2,21 | 4,00 | 2,62 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zwycięzca (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Buffalo Sabres | 2 · Columbus Blue Jackets | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,3% | 1,73 | 2,06 | 94,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 94,2% | 1,77 | 2,00 | 94,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −1 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Buffalo Sabres −1 | 2 · Columbus Blue Jackets +1 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92% | 2,52 | 1,45 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 1,04 | 8,43 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 1,05 | 7,90 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,13 | 5,10 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,8% | 1,17 | 4,48 | 92,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,36 | 2,86 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92% | 1,47 | 2,46 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 1,75 | 1,96 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,5% | 2,14 | 1,63 | 92,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,9% | 2,51 | 1,45 | 91,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 7 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 3,30 | 1,28 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 7,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92% | 3,74 | 1,22 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 8 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,7% | 5,38 | 1,12 | 92,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,24 | 3,59 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,6% | 2,18 | 1,61 | 92,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 7,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92% | 3,74 | 1,22 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,7% | 1,07 | 7,56 | 93,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −2,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Buffalo Sabres −2,5 | 2 · Columbus Blue Jackets +2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 4,07 | 1,19 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −2 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Buffalo Sabres −2 | 2 · Columbus Blue Jackets +2 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,1% | 3,66 | 1,23 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −1,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Buffalo Sabres −1,5 | 2 · Columbus Blue Jackets +1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 93,9% | 2,92 | 1,38 | 93,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +1 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Buffalo Sabres +1 | 2 · Columbus Blue Jackets −1 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,7% | 1,29 | 3,17 | 91,7% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +1,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Buffalo Sabres +1,5 | 2 · Columbus Blue Jackets −1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92% | 1,25 | 3,49 | 92% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +2,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Buffalo Sabres +2,5 | 2 · Columbus Blue Jackets −2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,12 | 5,22 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2 (czas regulaminowy)
Od otwarcia kursów · Średni kurs 4 bukmacherów.
- 1Buffalo Sabres2,24 2,21−1,1%
- XRemis3,97 4,00+0,6%
- 2Columbus Blue Jackets2,53 2,62+3,4%