Wisconsin Badgers – Rutgers Scarlet Knights: kursy
Zwycięzca (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Wisconsin Badgers | 2 · Rutgers Scarlet Knights | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs9 bukmacherów · Payout 93% | 1,08 | 6,70 | 93% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −14,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Wisconsin Badgers −14,5 | 2 · Rutgers Scarlet Knights +14,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 92,1% | 1,84 | 1,84 | 92,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 46,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,6% | 1,89 | 1,85 | 93,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Wynik meczu (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · Wisconsin Badgers | X · Remis | 2 · Rutgers Scarlet Knights | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 90,9% | 1,09 | 25,0 | 7,00 | 90,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zwycięzca · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Wisconsin Badgers | 2 · Rutgers Scarlet Knights | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,9% | 1,16 | 5,55 | 95,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zwycięzca · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Wisconsin Badgers | 2 · Rutgers Scarlet Knights | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,8% | 1,25 | 4,10 | 95,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 44,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 91,6% | 1,75 | 1,92 | 91,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 45,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs8 bukmacherów · Payout 92,2% | 1,88 | 1,81 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 23,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,4% | 1,84 | 1,98 | 95,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 21,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,4% | 1,98 | 1,84 | 95,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 30,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,75 | 1,95 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 31,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,2% | 1,95 | 1,75 | 92,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – gospodarze 16,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,6% | 1,80 | 1,95 | 93,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 13,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 92,4% | 1,80 | 1,90 | 92,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej – goście 6,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94% | 1,62 | 2,24 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −17,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Wisconsin Badgers −17,5 | 2 · Rutgers Scarlet Knights +17,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 93,2% | 1,92 | 1,80 | 93,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −16,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Wisconsin Badgers −16,5 | 2 · Rutgers Scarlet Knights +16,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs5 bukmacherów · Payout 92,9% | 1,81 | 1,91 | 92,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −9,5 · 1. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Wisconsin Badgers −9,5 | 2 · Rutgers Scarlet Knights +9,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,4% | 1,84 | 1,98 | 95,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −7,5 · 2. połowa
| Rodzaj zakładu | 1 · Wisconsin Badgers −7,5 | 2 · Rutgers Scarlet Knights +7,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,8% | 2,10 | 1,76 | 95,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · Zwycięzca (z dogrywką)
Od otwarcia kursów · Średni kurs 11 bukmacherów.
- 1Wisconsin Badgers1,12 1,08−4%
- 2Rutgers Scarlet Knights5,37 6,70+24,7%