Preskoči na sadržaj

Marcus Rashford

Lijevo krilo · Br. 9

Dob
28
Visina
185 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
35 mil. €

Statistika po sezonama

Marcus Rashford: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.Ulaz.ŽKCK
2026/27
Premier ligaManchester United6356000200
EFL CupManchester United180000000
UEFA Champions LeagueManchester United166000010
2025/26
LaLigaFC Barcelona321.76281001430
UEFA Champions LeagueFC Barcelona11579540600
Copa del ReyFC Barcelona4249110100
SupercopaFC Barcelona232000200
2024/25
Premier ligaManchester United15982410320
Premier ligaAston Villa10444231600
UEFA Europa LeagueManchester United6309110220
UEFA Champions LeagueAston Villa4309020000
FA CupAston Villa3187211100
EFL CupManchester United2126210000
Community ShieldManchester United183000000
2023/24
Premier ligaManchester United332.278732720
FA CupManchester United5464110000
UEFA Champions LeagueManchester United4290020001
EFL CupManchester United125000100
2022/23
Premier ligaManchester United352.8911760320
UEFA Europa LeagueManchester United9560620400
EFL CupManchester United6370620200
FA CupManchester United6483121100
2021/22
Premier ligaManchester United251.2334201220
UEFA Champions LeagueManchester United5257100210
FA CupManchester United2167000000
2020/21
Premier ligaManchester United372.92411130440
UEFA Europa LeagueManchester United7437210200
UEFA Champions LeagueManchester United6416611100
EFL CupManchester United4145110300
FA CupManchester United3226120100
2019/20
Premier ligaManchester United312.6551796030
UEFA Europa LeagueManchester United6414120210
FA CupManchester United4172000300
EFL CupManchester United3232411000
2018/19
Premier ligaManchester United332.3441070731
UEFA Champions LeagueManchester United10724211210
FA CupManchester United4224110220
2017/18
Premier ligaManchester United351.8077501830
UEFA Champions LeagueManchester United8344320510
FA CupManchester United5263100210
EFL CupManchester United3221220010
UEFA Super CupManchester United145000110
2016/17
Premier ligaManchester United321.7035201630
UEFA Europa LeagueManchester United11767230300
EFL CupManchester United6311110300
FA CupManchester United3269300000
Community ShieldManchester United120000100
2015/16
Premier ligaManchester United11861520000
Premier League 2Manchester United U218295100600
UEFA Youth LeagueManchester United UEFA U195391302100
FA CupManchester United4329100000
UEFA Europa LeagueManchester United3225200010
2014/15
FA Youth CupManchester United U18190100010
Ukupno u karijeri51433.43616110016152412
Prikaži sve sezone (13)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Još nemamo utakmice.

Karijera i transferi

  1. Barcelona→Manchester United

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 40 mil. € · Sezona 2025/26

  2. Manchester United→Barcelona

    PosudbaTržišna vrijednost 50 mil. € · Sezona 2025/26

  3. Aston Villa→Manchester United

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 50 mil. € · Sezona 2024/25

  4. Manchester United→Aston Villa

    PosudbaTržišna vrijednost 55 mil. € · Sezona 2024/25

  5. Man Utd U18→Manchester United

    TransferSezona 2015/16

  6. Man Utd Youth→Man Utd U18

    TransferSezona 2014/15

  7. Fletcher Moss→Man Utd Youth

    TransferSezona 2005/06

Prikaži sve transfere (7)Prikaži manje transfera