Tečajevi CSM Târgu Mureș – Steaua CSM București
CSM Târgu Mureș 92, Steaua CSM București 89
1. četv. 21–292. četv. 25–233. četv. 30–194. četv. 16–18Pobjednik (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș | 2 · Steaua CSM București | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj7 kladionica · Isplativost 91,8 % | 1,09 | 5,80 | 91,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −12,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −12,5 | 2 · Steaua CSM București +12,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj7 kladionica · Isplativost 91,7 % | 1,87 | 1,80 | 91,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 173,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj7 kladionica · Isplativost 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Konačni ishod (regularno vrijeme)
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș | X · Neriješeno | 2 · Steaua CSM București | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj4 kladionice · Isplativost 89,4 % | 1,11 | 19,0 | 6,05 | 89,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Konačni ishod · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș | X · Neriješeno | 2 · Steaua CSM București | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 88,5 % | 1,22 | 21,0 | 3,80 | 88,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Pobjednik · 1. četvrtina
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș | 2 · Steaua CSM București | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,3 % | 1,31 | 2,81 | 89,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Pobjednik · 2. četvrtina
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș | 2 · Steaua CSM București | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,2 % | 1,33 | 2,71 | 89,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Pobjednik · 3. četvrtina
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș | 2 · Steaua CSM București | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,4 % | 1,33 | 2,73 | 89,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Pobjednik · 4. četvrtina
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș | 2 · Steaua CSM București | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,2 % | 1,40 | 2,46 | 89,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 167,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 168,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 169,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 170,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 91 % | 1,58 | 2,13 | 91 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 171,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90,3 % | 1,64 | 2,01 | 90,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 172,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj5 kladionica · Isplativost 91,6 % | 1,72 | 1,96 | 91,6 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 174,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj7 kladionica · Isplativost 91,7 % | 1,87 | 1,80 | 91,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 175,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90,6 % | 1,91 | 1,72 | 90,6 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 176,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90,3 % | 2,01 | 1,63 | 90,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 177,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 178,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 179,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 180,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 92,4 % | 2,55 | 1,45 | 92,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 84,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 85,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 86,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 87,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 88,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 89,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 90,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 43,5 · 1. četvrtina
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,2 % | 1,73 | 1,84 | 89,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 44,5 · 1. četvrtina
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,3 % | 1,87 | 1,71 | 89,3 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 43,5 · 2. četvrtina
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,2 % | 1,76 | 1,81 | 89,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 42,5 · 3. četvrtina
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,2 % | 1,83 | 1,74 | 89,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Ukupno više/manje 42,5 · 4. četvrtina
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,2 % | 1,76 | 1,81 | 89,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 89,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 90,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90,2 % | 1,55 | 2,15 | 90,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 91,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90,6 % | 1,59 | 2,09 | 90,6 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 92,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 89,5 % | 1,69 | 1,89 | 89,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 93,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90,2 % | 1,81 | 1,80 | 90,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 94,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 89,5 % | 1,93 | 1,67 | 89,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 95,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 89,1 % | 2,06 | 1,57 | 89,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 44,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 45,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 88,9 % | 1,60 | 2,00 | 88,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 46,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 47,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Domaćin više/manje 48,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 78,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90,1 % | 1,56 | 2,12 | 90,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 79,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 89,5 % | 1,66 | 1,93 | 89,5 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 80,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90,4 % | 1,78 | 1,83 | 90,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 81,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 89,4 % | 1,90 | 1,69 | 89,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 82,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 89 % | 2,03 | 1,58 | 89 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 83,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90 % | 2,16 | 1,54 | 90 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 39,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 40,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 41,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Gost više/manje 42,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −16,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −16,5 | 2 · Steaua CSM București +16,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,1 % | 2,45 | 1,45 | 91,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −15,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −15,5 | 2 · Steaua CSM București +15,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90,1 % | 2,25 | 1,50 | 90,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −14,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −14,5 | 2 · Steaua CSM București +14,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90,4 % | 2,10 | 1,58 | 90,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −13,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −13,5 | 2 · Steaua CSM București +13,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90,9 % | 1,98 | 1,68 | 90,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −11,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −11,5 | 2 · Steaua CSM București +11,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj7 kladionica · Isplativost 91,7 % | 1,79 | 1,88 | 91,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −10,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −10,5 | 2 · Steaua CSM București +10,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj7 kladionica · Isplativost 91,7 % | 1,78 | 1,89 | 91,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −9,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −9,5 | 2 · Steaua CSM București +9,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj3 kladionice · Isplativost 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −8,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −8,5 | 2 · Steaua CSM București +8,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90,2 % | 1,46 | 2,35 | 90,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −7,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −7,5 | 2 · Steaua CSM București +7,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj2 kladionice · Isplativost 90,6 % | 1,42 | 2,48 | 90,6 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −6,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −6,5 | 2 · Steaua CSM București +6,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91 % | 1,40 | 2,60 | 91 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −5,5 (uklj. produžetke)
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −5,5 | 2 · Steaua CSM București +5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,4 % | 1,37 | 2,75 | 91,4 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −8,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −8,5 | 2 · Steaua CSM București +8,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −7,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −7,5 | 2 · Steaua CSM București +7,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −6,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −6,5 | 2 · Steaua CSM București +6,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −5,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −5,5 | 2 · Steaua CSM București +5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −4,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −4,5 | 2 · Steaua CSM București +4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Hendikep (spread) −3,5 · 1. poluvrijeme
| Vrsta oklade | 1 · CSM Târgu Mureș −3,5 | 2 · Steaua CSM București +3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosječni tečaj1 kladionica · Isplativost 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Ovo su zadnji tečajevi prije početka utakmice. Više se ne mijenjaju.
Kretanje tečajeva · Pobjednik (uklj. produžetke)
Do početka utakmice · Prosječni tečaj 7 kladionica.
- 1CSM Târgu Mureș1,10 1,09−1,4 %
- 2Steaua CSM București5,62 5,80+3,1 %