Farul Constanța – FC Botoșani: kokoonpanot
Kokoonpanot
- 12 Rafael Munteanu, Arvosana 7,0
- 4 Gustavo Marins, Arvosana 7,6
- 6 Victor Dican, Arvosana 6,9, Keltainen kortti
- 24 Sofyane Bouzamoucha, Arvosana 6,9
- 3 Valentin Țicu, Arvosana 6,9, Keltainen kortti, Vaihdettu pois
- 70 Mattéo Ahlinvi, Arvosana 6,6, Vaihdettu pois
- 23 Tony Njiké, Arvosana 6,7
- 22 Dan Sîrbu, Arvosana 6,9, Vaihdettu pois
- 20 Eduard Rădăslăvescu, Arvosana 7,1
- 7 Denis Alibec, Kapteeni, Arvosana 5,6, Vaihdettu pois
- 28 Cristian Sima, Arvosana 7,3, Vaihdettu pois
- 99 Ioannis Anestis, Arvosana 8,3
- 73 Narcis Ilaș, Arvosana 7,0, Keltainen kortti
- 94 Mamadou Diarra, Arvosana 7,3, Keltainen kortti
- 4 George Miron, Kapteeni, Arvosana 7,0
- 2 Brian Bayeye, Arvosana 6,6
- 67 Enriko Papa, Arvosana 6,6
- 3 Charles Petro, Arvosana 7,4
- 21 Lucas de Vega, Arvosana 7,2, Keltainen kortti, Vaihdettu pois
- 7 Sebastian Mailat, Arvosana 6,7, Vaihdettu pois
- 41 Andrei Dumiter, Arvosana 6,7, Vaihdettu pois
- 10 Ştefan Bodişteanu, Arvosana 6,2, Keltainen kortti, Vaihdettu pois
Kokoonpanot
Farul Constanța
Käyttämättömät vaihtopelaajat
FC Botoșani
Käyttämättömät vaihtopelaajat
Pelaajatilastot
| Pelaaja | Min | Arv. | Lauk. | Kohti | Syöt. | Syöt. % | Avs. | Takl. | Katk. | Kaks. | Torj. | KK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Farul Constanța | ||||||||||||
| 12Rafael Munteanu | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 24 | 67 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 4Gustavo Marins | 90 | 7,6 | 0 | 0 | 45 | 96 % | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 6Victor Dican | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 46 | 98 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 24Sofyane Bouzamoucha | 90 | 6,9 | 1 | 0 | 53 | 92 % | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 3Valentin Țicu | 75 | 6,9 | 1 | 0 | 29 | 69 % | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 70Mattéo Ahlinvi | 75 | 6,6 | 3 | 3 | 27 | 78 % | 1 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 23Tony Njiké | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 43 | 95 % | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 22Dan Sîrbu | 45 | 6,9 | 0 | 0 | 18 | 61 % | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 20Eduard Rădăslăvescu | 90 | 7,1 | 3 | 1 | 37 | 81 % | 4 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 7Denis AlibecC | 59 | 5,6 | 2 | 1 | 8 | 88 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28Cristian Sima | 75 | 7,3 | 1 | 0 | 23 | 91 % | 1 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 11Cristian Ganea | 15 | 6,6 | 0 | 0 | 6 | 83 % | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 99Răzvan Marincean | 31 | 6,7 | 1 | 1 | 10 | 80 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 71Răzvan Tănasă | 15 | 6,7 | 0 | 0 | 3 | 67 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10Eddy Sylvestre | 45 | 6,3 | 0 | 0 | 19 | 74 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25Jakub Vojtuš | 15 | 6,6 | 0 | 0 | 4 | 25 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| FC Botoșani | ||||||||||||
| 99Ioannis Anestis | 90 | 8,3 | 0 | 0 | 19 | 84 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
| 73Narcis Ilaș | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 28 | 86 % | 0 | 5 | 2 | 8 | 0 | 1 |
| 94Mamadou Diarra | 90 | 7,3 | 1 | 0 | 54 | 93 % | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 4George MironC | 90 | 7,0 | 1 | 0 | 46 | 91 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2Brian Bayeye | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 39 | 90 % | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| 67Enriko Papa | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 35 | 80 % | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 3Charles Petro | 90 | 7,4 | 1 | 0 | 64 | 88 % | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 21Lucas de Vega | 89 | 7,2 | 2 | 1 | 62 | 90 % | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 | 1 |
| 7Sebastian Mailat | 59 | 6,7 | 2 | 0 | 18 | 78 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 41Andrei Dumiter | 89 | 6,7 | 2 | 0 | 17 | 76 % | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 10Ştefan Bodişteanu | 63 | 6,2 | 0 | 0 | 22 | 91 % | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 8Roland Idowu | 31 | 6,3 | 0 | 0 | 12 | 75 % | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 11Zoran Mitrov | 27 | 6,7 | 1 | 0 | 2 | 50 % | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 9Jovan Marković | 1 | – | 0 | 0 | 2 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 22Mykola Kovtalyuk | 1 | – | 0 | 0 | 3 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |