Siirry sisältöön

Ottelun lopputulos

Ottelun lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin13 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,903,503,8093 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5

Yli/Alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %1,831,8792,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin

Molemmat joukkueet tekevät maalin: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin11 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,742,0093 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa

Tasapeli ei vetoa: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 %1,382,7291,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5

Aasialainen tasoitus −0,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,851,8793 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika

Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 %2,452,224,2091,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Ottelun lopputulos · 2. puoliaika

Ottelun lopputulos · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 %2,272,553,8591,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus

Kaksoismahdollisuus: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %1,231,271,8092,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika

Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,3 %1,201,451,5091,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika

Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1X · Kotivoitto tai tasapeli12 · Koti- tai vierasvoittoX2 · Tasapeli tai vierasvoittoPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,1 %1,201,401,6092,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika

Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 %1,432,4189,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika

Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 %1,422,4589,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5

Yli/Alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %1,039,1092,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,75

Yli/Alle 0,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 %1,077,5093,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1

Yli/Alle 1: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %1,057,6992,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,25

Yli/Alle 1,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 %1,154,5091,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5

Yli/Alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %1,263,5492,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,75

Yli/Alle 1,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %1,323,0592,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2

Yli/Alle 2: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %1,412,7393 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,25

Yli/Alle 2,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %1,632,1793,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,75

Yli/Alle 2,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %2,071,6993 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3

Yli/Alle 3: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %2,431,4892 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,25

Yli/Alle 3,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %2,751,3992,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5

Yli/Alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %3,051,3292,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,75

Yli/Alle 3,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 %3,651,2291,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4

Yli/Alle 4: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %4,981,1492,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,25

Yli/Alle 4,25: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,2 %5,331,1393,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5

Yli/Alle 4,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %5,551,1192,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,75

Yli/Alle 4,75: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 %7,001,0893,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5

Yli/Alle 5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 %9,451,0493,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 5,5

Yli/Alle 5,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 %11,01,0394,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 6,5

Yli/Alle 6,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 96,7 %22,51,0196,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 %1,333,0092,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %2,621,4292,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 %6,101,0891,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika

Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,2 %16,51,0195,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %1,223,8092,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %2,051,6992,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 %4,271,1892,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %9,501,0393,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika

Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 96,8 %23,01,0196,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5

Kotijoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %1,184,3292,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5

Kotijoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 %1,881,8092 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5

Kotijoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %3,821,2292,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 3,5

Kotijoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 %8,101,0593 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 4,5

Kotijoukkue yli/alle 4,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,9 %19,01,0195,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 %1,701,9089,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 %4,091,1489,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 %10,51,0293 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 %1,602,2092,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,9 %3,701,2492,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika

Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 %8,751,0493 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5

Vierasjoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 %1,422,6292,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5

Vierasjoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,9 %2,971,3391,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5

Vierasjoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %7,451,0592,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 3,5

Vierasjoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 96,1 %20,01,0196,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,6 %2,291,5090,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,5 %7,001,0490,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 %2,051,6892,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 %6,001,1093 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika

Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeYliAllePalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 %11,51,0192,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,3 %4,201,2093,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika

Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika: keskikertoimet
VetokohdeKylläEiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,2 %2,801,3390,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −2,5

Aasialainen tasoitus −2,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %6,671,0893,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −2

Aasialainen tasoitus −2: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %5,961,1092,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,75

Aasialainen tasoitus −1,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,7 %3,971,1790,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5

Aasialainen tasoitus −1,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 %3,351,2993,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,25

Aasialainen tasoitus −1,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,8 %2,821,3490,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1

Aasialainen tasoitus −1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %2,601,4492,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,75

Aasialainen tasoitus −0,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,7 %2,101,6692,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,25

Aasialainen tasoitus −0,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 %1,612,1792,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,25

Aasialainen tasoitus +0,25: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 %1,293,1591,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5

Aasialainen tasoitus +0,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %1,243,7092,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,75

Aasialainen tasoitus +0,75: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,5 %1,144,3290,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1

Aasialainen tasoitus +1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 %1,086,3092,2 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5

Aasialainen tasoitus +1,5: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 %1,067,5092,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,5 %5,751,0689,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,75 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,75 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,8 %2,951,2989,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 %2,301,4789,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,25 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,25 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %1,891,7691,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,25 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,25 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,8 %1,342,7289,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,6 %1,183,7289,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika

Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 %1,0111,092,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 %4,871,1089,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,75 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,75 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 %2,611,4091,1 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,4 %2,171,5289,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus −0,25 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus −0,25 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 %1,771,8690,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,6 %1,213,4589,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika

Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul Constanța2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91 %1,019,2091 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −4

Eurooppalainen tasoitus −4: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,3 %25,511,01,0189,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −3

Eurooppalainen tasoitus −3: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,5 %14,878,321,0789,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −2

Eurooppalainen tasoitus −2: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,7 %6,875,321,2889,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1

Eurooppalainen tasoitus −1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 88,6 %3,213,621,8488,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1

Eurooppalainen tasoitus +1: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,5 %1,225,508,6289,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +2

Eurooppalainen tasoitus +2: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 %1,0511,8728,093,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +3

Eurooppalainen tasoitus +3: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 89,9 %1,0110,8733,089,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −2 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −2 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,8 %25,07,601,0991,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −1 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 %6,503,401,5089,7 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,5 %1,204,9018,091,5 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −2 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −2 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,6 %17,06,751,1391,6 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus −1 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus −1 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,9 %5,753,501,5690,9 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Eurooppalainen tasoitus +1 · 2. puoliaika

Eurooppalainen tasoitus +1 · 2. puoliaika: keskikertoimet
Vetokohde1 · Farul ConstanțaX · Tasapeli2 · Oțelul GalațiPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,4 %1,244,7513,091,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Oikea lopputulos

Oikea lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde0-00-10-100-110-20-30-40-50-60-70-80-91-01-11-101-21-31-41-51-61-71-81-910-010-111-02-02-12-22-32-42-52-62-72-82-93-03-13-23-33-43-53-63-73-84-04-14-24-34-44-54-64-75-05-15-25-35-45-55-66-06-16-26-36-46-57-07-17-27-37-48-08-18-28-39-09-19-2Palautus
Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 66,8 %11,011,0401,0401,019,050,0137,5250,0300,0401,0401,0401,07,106,50401,012,033,0100,0225,0300,0325,0401,0401,0401,0401,0401,08,508,0013,040,0125,0225,0300,0501,0501,0401,015,014,026,065,0163,0250,0301,0401,0401,037,034,060,0125,0237,5300,0501,0501,0100,090,0125,0200,0275,0325,0401,0200,0200,0225,0275,0325,0501,0275,0275,0275,0301,0501,0401,0401,0351,0401,0401,0401,0401,066,8 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Puoliaika/lopputulos

Puoliaika/lopputulos: keskikertoimet
Vetokohde1/1 · Koti/Koti1/X · Koti/Tasapeli1/2 · Koti/VierasX/1 · Tasapeli/KotiX/X · Tasapeli/TasapeliX/2 · Tasapeli/Vieras2/1 · Vieras/Koti2/X · Vieras/Tasapeli2/2 · Vieras/VierasPalautus
Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 83,4 %3,0013,542,55,005,508,3025,514,56,3583,4 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Pariton/Parillinen

Pariton/Parillinen: keskikertoimet
VetokohdeParitonParillinenPalautus
Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,3 %2,121,7094,3 %
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.

Kerroinmuutokset · 1X2

Ottelun alkuun asti · 14 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.

  • 1Farul Constanța1,83 1,91kerroin noussut+4,4 %
  • XTasapeli3,60 3,50kerroin laskenut−2,8 %
  • 2Oțelul Galați4,10 3,82kerroin laskenut−6,7 %