Union Saint-Gilloise – Hapoel Be'er Sheva: kertoimet
Ottelun lopputulos
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin13 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,4 % | 1,44 | 4,80 | 6,40 | 94,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 2,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,5 % | 1,53 | 2,47 | 94,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Molemmat joukkueet tekevät maalin
| Vetokohde | Kyllä | Ei | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin12 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 % | 1,70 | 2,10 | 93,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Tasapeli ei vetoa
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,15 | 4,85 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1,25
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 % | 1,89 | 1,86 | 93,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,86 | 2,66 | 5,75 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Ottelun lopputulos · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 % | 1,74 | 3,05 | 5,25 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kaksoismahdollisuus
| Vetokohde | 1X · Kotivoitto tai tasapeli | 12 · Koti- tai vierasvoitto | X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,4 % | 1,13 | 1,18 | 2,73 | 95,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kaksoismahdollisuus · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1X · Kotivoitto tai tasapeli | 12 · Koti- tai vierasvoitto | X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,9 % | 1,12 | 1,47 | 1,95 | 95,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kaksoismahdollisuus · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1X · Kotivoitto tai tasapeli | 12 · Koti- tai vierasvoitto | X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,8 % | 1,15 | 1,35 | 2,00 | 94,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Tasapeli ei vetoa · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 1,23 | 3,77 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Tasapeli ei vetoa · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 1,24 | 3,62 | 92,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 0,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,9 % | 1,02 | 16,0 | 95,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 1
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,6 % | 1,02 | 13,0 | 94,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 1,25
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,07 | 6,67 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 1,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,8 % | 1,16 | 5,17 | 94,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 1,75
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 1,17 | 4,45 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 2
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 % | 1,21 | 4,20 | 93,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 2,25
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,37 | 2,90 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 2,75
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,8 % | 1,63 | 2,21 | 93,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 3
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95 % | 1,82 | 1,98 | 95 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 3,25
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,3 % | 2,05 | 1,74 | 94,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 3,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin13 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95 % | 2,32 | 1,61 | 95 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 3,75
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 2,60 | 1,46 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 % | 3,25 | 1,32 | 93,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4,25
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,8 % | 3,45 | 1,27 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 % | 3,95 | 1,23 | 94,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4,75
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 4,55 | 1,16 | 92,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,7 % | 6,80 | 1,10 | 94,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 5,25
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 % | 6,67 | 1,10 | 94,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 5,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin9 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,7 % | 7,20 | 1,09 | 94,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 6
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 6,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,9 % | 14,0 | 1,03 | 95,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 7,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 97,8 % | 31,0 | 1,01 | 97,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 % | 1,25 | 3,72 | 93,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 1 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 1,25 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,2 % | 1,83 | 1,86 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 % | 2,18 | 1,64 | 93,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 % | 4,80 | 1,17 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,5 % | 11,5 | 1,03 | 94,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 97,6 % | 29,0 | 1,01 | 97,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 1,15 | 5,00 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 % | 1,75 | 2,00 | 93,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 % | 3,35 | 1,31 | 94,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 % | 7,10 | 1,08 | 93,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,9 % | 16,0 | 1,02 | 95,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 0,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 % | 1,07 | 7,45 | 93,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 1,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,43 | 2,66 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 2,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 2,31 | 1,55 | 92,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 3,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 4,30 | 1,19 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 4,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 8,50 | 1,05 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 5,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,9 % | 19,0 | 1,01 | 95,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 6,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 98,8 % | 45,0 | 1,01 | 98,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 % | 1,48 | 2,55 | 93,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,9 % | 3,25 | 1,32 | 93,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 % | 8,30 | 1,05 | 93,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,34 | 3,00 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 % | 2,55 | 1,48 | 93,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kotijoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 5,60 | 1,11 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 0,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,4 % | 1,52 | 2,41 | 93,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 3,47 | 1,28 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 2,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,8 % | 9,60 | 1,04 | 93,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 3,5
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 97,4 % | 27,5 | 1,01 | 97,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,5 % | 2,70 | 1,43 | 93,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 9,50 | 1,02 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,4 % | 2,17 | 1,64 | 93,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,8 % | 6,60 | 1,08 | 92,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Vierasjoukkue yli/alle 2,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Molemmat joukkueet tekevät maalin · 1. puoliaika
| Vetokohde | Kyllä | Ei | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,8 % | 4,07 | 1,23 | 94,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Molemmat joukkueet tekevät maalin · 2. puoliaika
| Vetokohde | Kyllä | Ei | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,3 % | 3,07 | 1,36 | 94,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −4,5
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,5 % | 15,0 | 1,02 | 95,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −3,5
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,3 % | 7,00 | 1,09 | 94,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −3
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,4 % | 5,75 | 1,13 | 94,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −2,75
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 % | 4,35 | 1,16 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −2,5
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94 % | 3,70 | 1,26 | 94 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −2,25
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 3,25 | 1,29 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −2
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,6 % | 2,97 | 1,36 | 93,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1,75
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 2,42 | 1,51 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1,5
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin10 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,8 % | 2,12 | 1,68 | 93,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 % | 1,66 | 2,15 | 93,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,75
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93 % | 1,51 | 2,42 | 93 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,5
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,1 % | 1,43 | 2,75 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,25
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,28 | 3,30 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +0,5
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 % | 1,13 | 5,67 | 94,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +1,5
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,1 % | 1,02 | 14,0 | 95,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,2 % | 9,80 | 1,03 | 93,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 4,00 | 1,20 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1,25 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 % | 3,35 | 1,23 | 90 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 % | 2,72 | 1,38 | 91,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,75 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,83 | 1,85 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,25 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,53 | 2,32 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 1,13 | 5,10 | 92,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,6 % | 1,01 | 18,0 | 95,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −2,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 7,50 | 1,05 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 3,37 | 1,27 | 92,3 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1,25 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,2 % | 2,85 | 1,32 | 90,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −1 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91 % | 2,47 | 1,44 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,75 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,96 | 1,73 | 92 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,71 | 2,00 | 92,2 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus −0,25 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,45 | 2,48 | 91,8 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,14 | 4,80 | 92,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,6 % | 1,01 | 15,0 | 94,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus −5
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91 % | 25,25 | 13,5 | 1,01 | 91 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus −4
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 14,62 | 9,62 | 1,08 | 91,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus −3
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,7 % | 6,95 | 6,17 | 1,25 | 90,7 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus −2
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,6 % | 3,59 | 4,35 | 1,68 | 90,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus −1
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,5 % | 2,07 | 3,89 | 2,73 | 90,5 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus +1
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 1,11 | 8,67 | 14,25 | 92,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus +2
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,4 % | 1,01 | 21,5 | 60,0 | 95,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus −2 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,1 % | 12,0 | 6,00 | 1,23 | 94,1 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus −1 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,4 % | 4,30 | 3,10 | 1,94 | 93,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus +1 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,4 % | 1,13 | 6,25 | 27,0 | 92,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus −2 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 % | 8,80 | 5,40 | 1,30 | 93,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus −1 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,6 % | 3,60 | 3,30 | 2,05 | 93,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Eurooppalainen tasoitus +1 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Union Saint-Gilloise | X · Tasapeli | 2 · Hapoel Be'er Sheva | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,15 | 6,25 | 20,0 | 92,6 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Oikea lopputulos
| Vetokohde | 0-0 | 0-1 | 0-10 | 0-11 | 0-2 | 0-3 | 0-4 | 0-5 | 0-6 | 0-7 | 0-8 | 0-9 | 1-0 | 1-1 | 1-10 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | 1-7 | 1-8 | 1-9 | 10-0 | 10-1 | 10-2 | 11-0 | 2-0 | 2-1 | 2-2 | 2-3 | 2-4 | 2-5 | 2-6 | 2-7 | 2-8 | 2-9 | 3-0 | 3-1 | 3-2 | 3-3 | 3-4 | 3-5 | 3-6 | 3-7 | 3-8 | 4-0 | 4-1 | 4-2 | 4-3 | 4-4 | 4-5 | 4-6 | 4-7 | 5-0 | 5-1 | 5-2 | 5-3 | 5-4 | 5-5 | 5-6 | 6-0 | 6-1 | 6-2 | 6-3 | 6-4 | 6-5 | 7-0 | 7-1 | 7-2 | 7-3 | 7-4 | 8-0 | 8-1 | 8-2 | 8-3 | 9-0 | 9-1 | 9-2 | Palautus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 68,4 % | 19,0 | 20,0 | 401,0 | 401,0 | 40,0 | 100,0 | 225,0 | 325,0 | 376,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 8,70 | 8,90 | 401,0 | 18,0 | 55,0 | 150,0 | 275,0 | 350,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 301,0 | 401,0 | 7,80 | 8,00 | 15,5 | 50,0 | 150,0 | 275,0 | 350,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 9,90 | 10,0 | 21,0 | 60,0 | 175,0 | 300,0 | 388,5 | 401,0 | 401,0 | 17,0 | 18,0 | 36,0 | 100,0 | 225,0 | 325,0 | 388,5 | 401,0 | 37,0 | 39,0 | 75,0 | 150,0 | 275,0 | 350,0 | 501,0 | 90,0 | 90,0 | 150,0 | 250,0 | 325,0 | 501,0 | 150,0 | 150,0 | 225,0 | 300,0 | 350,0 | 313,5 | 313,5 | 363,5 | 376,0 | 338,5 | 376,0 | 388,5 | 68,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Puoliaika/lopputulos
| Vetokohde | 1/1 · Koti/Koti | 1/X · Koti/Tasapeli | 1/2 · Koti/Vieras | X/1 · Tasapeli/Koti | X/X · Tasapeli/Tasapeli | X/2 · Tasapeli/Vieras | 2/1 · Vieras/Koti | 2/X · Vieras/Tasapeli | 2/2 · Vieras/Vieras | Palautus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 85,9 % | 2,10 | 17,0 | 55,0 | 4,65 | 7,75 | 15,0 | 20,0 | 18,0 | 10,5 | 85,9 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Pariton/Parillinen
| Vetokohde | Pariton | Parillinen | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,4 % | 2,19 | 1,66 | 94,4 % |
Loppukertoimet ovat viimeiset kertoimet ennen ottelun alkua. Ne eivät enää muutu.
Kerroinmuutokset · 1X2
Ottelun alkuun asti · 15 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- 1Union Saint-Gilloise
1,30 1,45 +11,5 %kerroin noussut - XTasapeli
5,61 4,85 −13,5 %kerroin laskenut - 2Hapoel Be'er Sheva
8,45 6,50 −23,1 %kerroin laskenut