Anderlecht – Salzburg: kertoimet, aasialainen tasoitus
Aasialainen tasoitus −3,5
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,5 % | 15,0 | 1,02 | 95,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 % | 6,60 | 1,09 | 93,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,6 % | 5,80 | 1,13 | 94,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,75
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,6 % | 4,10 | 1,18 | 91,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,2 % | 3,45 | 1,29 | 94,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,25
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 3,00 | 1,33 | 92,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 2,70 | 1,43 | 93,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,75
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 % | 2,22 | 1,60 | 93,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 % | 1,97 | 1,79 | 93,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,25
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,5 % | 1,72 | 2,05 | 93,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,25
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,37 | 2,82 | 92,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 % | 1,32 | 3,25 | 93,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,75
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 1,20 | 3,90 | 91,8 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,9 % | 1,11 | 5,57 | 92,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94,4 % | 1,10 | 6,67 | 94,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +2,5
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,5 % | 1,02 | 15,0 | 95,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 5,95 | 1,09 | 92,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,7 % | 4,35 | 1,13 | 89,7 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,75 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90 % | 2,92 | 1,30 | 90 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 2,38 | 1,50 | 92,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,25 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,95 | 1,74 | 92 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,25 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,4 % | 1,33 | 2,82 | 90,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,25 | 3,50 | 92,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 % | 1,03 | 9,90 | 93,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −2,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 5,00 | 1,13 | 92,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,5 % | 3,80 | 1,17 | 89,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,75 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 2,69 | 1,38 | 91,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 2,22 | 1,57 | 92 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,25 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,86 | 1,81 | 92 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,25 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,5 % | 1,37 | 2,67 | 90,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,29 | 3,22 | 92,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika
| Vetokohde | 1 · Anderlecht | 2 · Salzburg | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,04 | 8,10 | 92,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.