Cuprum Stilon Gorzów – Projekt Warsaw: odds
Cuprum Stilon Gorzów 0, Projekt Warsaw 3
Set 1 23–25Set 2 18–25Set 3 25–27Vinnare
| Speltyp | 1 · Cuprum Stilon Gorzów | 2 · Projekt Warsaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93 % | 4,85 | 1,15 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp 2,5
| Speltyp | 1 · Cuprum Stilon Gorzów | 2 · Projekt Warsaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94 % | 1,67 | 2,15 | 94 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 170,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,85 | 1,87 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Antal set 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,77 | 1,97 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 1
| Speltyp | 1 · Cuprum Stilon Gorzów | 2 · Projekt Warsaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 3,25 | 1,30 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 2
| Speltyp | 1 · Cuprum Stilon Gorzów | 2 · Projekt Warsaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94 % | 3,40 | 1,30 | 94 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 3
| Speltyp | 1 · Cuprum Stilon Gorzów | 2 · Projekt Warsaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 3,50 | 1,28 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 166,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,77 | 1,95 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 167,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,78 | 1,95 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 168,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,80 | 1,92 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 169,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,80 | 1,92 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 171,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,85 | 1,87 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 172,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,90 | 1,82 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 173,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,92 | 1,80 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 174,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,00 | 1,74 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 175,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,02 | 1,71 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 176,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 2,07 | 1,68 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 75,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,90 | 1,85 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 76,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 77,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 84,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 88,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 89,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 90,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +9,5
| Speltyp | 1 · Cuprum Stilon Gorzów | 2 · Projekt Warsaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,60 | 1,42 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +11,5
| Speltyp | 1 · Cuprum Stilon Gorzów | 2 · Projekt Warsaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +13,5
| Speltyp | 1 · Cuprum Stilon Gorzów | 2 · Projekt Warsaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,85 | 1,83 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +15,5
| Speltyp | 1 · Cuprum Stilon Gorzów | 2 · Projekt Warsaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +17,5
| Speltyp | 1 · Cuprum Stilon Gorzów | 2 · Projekt Warsaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,35 | 2,90 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp −1,5
| Speltyp | 1 · Cuprum Stilon Gorzów | 2 · Projekt Warsaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 8,50 | 1,05 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp 1,5
| Speltyp | 1 · Cuprum Stilon Gorzów | 2 · Projekt Warsaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 3,10 | 1,33 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Antal set 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,5 % | 4,20 | 1,22 | 94,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare
Fram till matchstart · Snittodds hos 9 spelbolag.
- 1Cuprum Stilon Gorzów6,00 4,85−19,2 %
- 2Projekt Warsaw1,11 1,15+3,6 %