ChKS Chełm – Cuprum Stilon Gorzów: odds
ChKS Chełm 2, Cuprum Stilon Gorzów 3
Set 1 25–19Set 2 21–25Set 3 21–25Set 4 25–21Set 5 7–15Vinnare
| Speltyp | 1 · ChKS Chełm | 2 · Cuprum Stilon Gorzów | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 95 % | 1,39 | 2,97 | 95 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp −1,5
| Speltyp | 1 · ChKS Chełm | 2 · Cuprum Stilon Gorzów | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,80 | 1,95 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 180,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,87 | 1,84 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Antal set 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,42 | 2,70 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 1
| Speltyp | 1 · ChKS Chełm | 2 · Cuprum Stilon Gorzów | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,50 | 2,45 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 2
| Speltyp | 1 · ChKS Chełm | 2 · Cuprum Stilon Gorzów | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 1,55 | 2,35 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 3
| Speltyp | 1 · ChKS Chełm | 2 · Cuprum Stilon Gorzów | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 1,55 | 2,40 | 94,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 175,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,62 | 2,15 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 176,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,64 | 2,11 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 177,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,71 | 2,01 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 178,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,74 | 1,97 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 179,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,83 | 1,88 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 181,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,95 | 1,76 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 182,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,99 | 1,72 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 183,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,09 | 1,66 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 184,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,14 | 1,63 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 93,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 94,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 86,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −12,5
| Speltyp | 1 · ChKS Chełm | 2 · Cuprum Stilon Gorzów | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 2,57 | 1,42 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −10,5
| Speltyp | 1 · ChKS Chełm | 2 · Cuprum Stilon Gorzów | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,17 | 1,60 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −8,5
| Speltyp | 1 · ChKS Chełm | 2 · Cuprum Stilon Gorzów | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,88 | 1,81 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −6,5
| Speltyp | 1 · ChKS Chełm | 2 · Cuprum Stilon Gorzów | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,66 | 2,06 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −4,5
| Speltyp | 1 · ChKS Chełm | 2 · Cuprum Stilon Gorzów | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,53 | 2,31 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp −2,5
| Speltyp | 1 · ChKS Chełm | 2 · Cuprum Stilon Gorzów | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94 % | 3,40 | 1,30 | 94 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp 1,5
| Speltyp | 1 · ChKS Chełm | 2 · Cuprum Stilon Gorzów | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,18 | 4,50 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp 2,5
| Speltyp | 1 · ChKS Chełm | 2 · Cuprum Stilon Gorzów | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,05 | 8,50 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Antal set 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 3,00 | 1,35 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare
Fram till matchstart · Snittodds hos 4 spelbolag.
- 1ChKS Chełm1,37 1,38+0,7 %
- 2Cuprum Stilon Gorzów3,02 2,93−3,1 %