Radomka Radom – Stal Mielec: odds
Radomka Radom 2, Stal Mielec 3
Set 1 17–25Set 2 25–17Set 3 17–25Set 4 25–22Set 5 16–18Vinnare
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,47 | 2,57 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp −1,5
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 2,00 | 1,75 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 180,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,86 | 1,83 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Antal set 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 1,43 | 2,72 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 1
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,60 | 2,25 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 175,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,61 | 2,17 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 176,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,64 | 2,12 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 177,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,71 | 2,02 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 178,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,75 | 1,96 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 179,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,83 | 1,88 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 181,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,96 | 1,76 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 182,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,00 | 1,71 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 183,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 184,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,15 | 1,62 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 91,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 93,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 94,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 83,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 85,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 86,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 87,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,85 | 1,90 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 88,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −13,5
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,50 | 1,47 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −12,5
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 2,55 | 1,42 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −11,5
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,45 | 1,45 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −10,5
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −9,5
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,12 | 1,62 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −8,5
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,05 | 1,67 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −7,5
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,88 | 1,81 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −6,5
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −5,5
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,70 | 2,02 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −4,5
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,67 | 2,05 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −3,5
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,57 | 2,22 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp −2,5
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 3,75 | 1,25 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp 1,5
| Speltyp | 1 · Radomka Radom | 2 · Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,23 | 3,80 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Antal set 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,90 | 1,37 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare
Fram till matchstart · Snittodds hos 9 spelbolag.
- 1Radomka Radom1,35 1,47+8,9 %
- 2Stal Mielec3,05 2,57−15,7 %