Matchsammanfattning
Från vår dataSlutresultat: Corentin Moutet 2 – 0 Felix Balshaw.
| Statistik | Corentin Moutet | Felix Balshaw |
|---|---|---|
| Senaste 5 | ||
| Chans före start | 50 % | 50 % |
Från ScanOdds data: tabell, senaste resultat och snittodds (13 spelbolag).
Slutresultat: Corentin Moutet 2 – 0 Felix Balshaw.
| Statistik | Corentin Moutet | Felix Balshaw |
|---|---|---|
| Senaste 5 | ||
| Chans före start | 50 % | 50 % |
Från ScanOdds data: tabell, senaste resultat och snittodds (13 spelbolag).
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds13 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 1,90 | 1,87 | 94,2 % |
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,82 | 1,87 | 92,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
| Speltyp | 0-2 | 1-2 | 2-0 | 2-1 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 87,4 % | 3,05 | 4,40 | 2,85 | 4,20 | 87,4 % |
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,81 | 1,89 | 92,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,17 | 4,50 | 92,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,33 | 3,00 | 92,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,48 | 2,47 | 92,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,62 | 2,15 | 92,4 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,03 | 1,69 | 92,3 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,09 | 1,65 | 92,3 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,27 | 1,56 | 92,5 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,50 | 1,47 | 92,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,01 | 12,0 | 93,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,06 | 7,20 | 92,4 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,23 | 3,70 | 92,3 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,73 | 1,99 | 92,5 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 3,10 | 1,32 | 92,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,42 | 2,70 | 93,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 100 % | 3,15 | 1,46 | 100 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 2,70 | 1,42 | 93,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,35 | 3,00 | 93,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 2,65 | 1,45 | 93,7 % |
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 4,00 | 1,21 | 92,9 % |
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 3,10 | 1,32 | 92,6 % |
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 2,67 | 1,42 | 92,7 % |
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,38 | 1,51 | 92,5 % |
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,07 | 1,66 | 92,1 % |
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,70 | 2,02 | 92,3 % |
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,59 | 2,25 | 93,2 % |
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,41 | 2,72 | 92,9 % |
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 2,95 | 1,33 | 91,7 % |
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,16 | 1,59 | 91,6 % |
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
| Speltyp | 1 · Corentin Moutet | 2 · Felix Balshaw | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,55 | 2,26 | 91,9 % |
| Speltyp | 0-6 | 1-6 | 2-6 | 3-6 | 4-6 | 5-7 | 6-0 | 6-1 | 6-2 | 6-3 | 6-4 | 6-7 | 7-5 | 7-6 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 71,5 % | 90,0 | 19,0 | 11,0 | 6,20 | 5,80 | 15,0 | 80,0 | 18,0 | 10,0 | 6,00 | 5,60 | 7,80 | 14,0 | 7,60 | 71,5 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,22 | 1,57 | 92 % |
Fram till matchstart · Snittodds hos 15 spelbolag.
Inga tidigare möten i vår databas.
Form