HBC Strakonice 1921 – Kopřivnice: odds
Matchresultat
| Speltyp | 1 · HBC Strakonice 1921 | X · Oavgjort | 2 · Kopřivnice | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 2,24 | 6,60 | 1,94 | 89,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 59,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,88 | 1,79 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,5
| Speltyp | 1 · HBC Strakonice 1921 | 2 · Kopřivnice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,74 | 1,96 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,62 | 1,10 | 1,48 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · HBC Strakonice 1921 | X · Oavgjort | 2 · Kopřivnice | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 2,15 | 7,75 | 1,95 | 90,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort
| Speltyp | 1 · HBC Strakonice 1921 | 2 · Kopřivnice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,85 | 1,83 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 57,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,61 | 2,13 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 58,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,75 | 1,90 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 60,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,12 | 1,62 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 28,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,74 | 1,95 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 29,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,92 | 1,76 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 29,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,88 | 1,82 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 29,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5
| Speltyp | 1 · HBC Strakonice 1921 | 2 · Kopřivnice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,39 | 1,50 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,5
| Speltyp | 1 · HBC Strakonice 1921 | 2 · Kopřivnice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,99 | 1,72 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · 1X2
Fram till matchstart · Snittodds hos 9 spelbolag.
- 1HBC Strakonice 19211,90 2,24+17,9 %
- XOavgjort6,90 6,60−4,3 %
- 2Kopřivnice2,30 1,94−15,7 %