MMTS Kwidzyn – Handball Stal Mielec: odds
Matchresultat
| Speltyp | 1 · MMTS Kwidzyn | X · Oavgjort | 2 · Handball Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,31 | 10,1 | 4,55 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 56,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,85 | 1,86 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −3,5
| Speltyp | 1 · MMTS Kwidzyn | 2 · Handball Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,84 | 1,86 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,17 | 1,05 | 2,55 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · MMTS Kwidzyn | X · Oavgjort | 2 · Handball Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,55 | 8,50 | 3,10 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans · 1:a halvlek
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,32 | 1,03 | 2,25 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort
| Speltyp | 1 · MMTS Kwidzyn | 2 · Handball Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,18 | 4,35 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · MMTS Kwidzyn | 2 · Handball Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,40 | 2,75 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 51,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,27 | 3,40 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 53,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,47 | 2,50 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 55,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,72 | 2,02 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 57,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,16 | 1,62 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 58,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 2,25 | 1,60 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 59,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,95 | 1,35 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 27,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 28,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 1,54 | 2,40 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 29,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,75 | 2,00 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 30,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 2,15 | 1,65 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 14,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 25,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,70 | 2,05 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 26,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,78 | 1,98 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 27,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 2,15 | 1,65 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 28,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 2,55 | 1,47 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 13,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −7,5
| Speltyp | 1 · MMTS Kwidzyn | 2 · Handball Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 3,75 | 1,22 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −5,5
| Speltyp | 1 · MMTS Kwidzyn | 2 · Handball Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,45 | 1,50 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −4,5
| Speltyp | 1 · MMTS Kwidzyn | 2 · Handball Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,17 | 1,60 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −2,5
| Speltyp | 1 · MMTS Kwidzyn | 2 · Handball Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,73 | 1,98 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5
| Speltyp | 1 · MMTS Kwidzyn | 2 · Handball Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,45 | 2,56 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,5
| Speltyp | 1 · MMTS Kwidzyn | 2 · Handball Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 1,16 | 4,90 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · MMTS Kwidzyn | 2 · Handball Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,25 | 1,57 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · MMTS Kwidzyn | 2 · Handball Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,90 | 1,85 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · MMTS Kwidzyn | 2 · Handball Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,50 | 2,40 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −3
| Speltyp | 1 · MMTS Kwidzyn | X · Oavgjort | 2 · Handball Stal Mielec | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,75 | 11,0 | 2,35 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.