Handball Stal Mielec – Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp: odds
Handball Stal Mielec 25, Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp 40
Paus 16–18Matchresultat
| Speltyp | 1 · Handball Stal Mielec | X · Oavgjort | 2 · Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 91 % | 4,62 | 10,5 | 1,27 | 91 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 60,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,81 | 1,88 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +3,5
| Speltyp | 1 · Handball Stal Mielec | 2 · Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,77 | 1,91 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,77 | 1,05 | 1,16 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Handball Stal Mielec | X · Oavgjort | 2 · Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 3,25 | 8,25 | 1,50 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans · 1:a halvlek
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,40 | 1,03 | 1,27 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort
| Speltyp | 1 · Handball Stal Mielec | 2 · Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 3,70 | 1,25 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Handball Stal Mielec | 2 · Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,90 | 1,35 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 56,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 58,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 59,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,62 | 2,15 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 61,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,92 | 1,78 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 62,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 2,10 | 1,62 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 63,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,02 | 1,70 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 64,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 2,03 | 1,66 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 28,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,89 | 1,81 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 29,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,64 | 2,12 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 30,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,91 | 1,80 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 31,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,29 | 1,55 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 32,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,40 | 1,50 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 27,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,52 | 2,40 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 28,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,85 | 1,90 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 29,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 2,15 | 1,65 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 30,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,45 | 1,50 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 13,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,95 | 1,80 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 31,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 32,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,72 | 2,05 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 33,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 2,02 | 1,75 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 34,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 2,45 | 1,52 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 15,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,5
| Speltyp | 1 · Handball Stal Mielec | 2 · Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 4,00 | 1,22 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1,5
| Speltyp | 1 · Handball Stal Mielec | 2 · Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,45 | 1,50 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +4,5
| Speltyp | 1 · Handball Stal Mielec | 2 · Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,78 | 1,95 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +5,5
| Speltyp | 1 · Handball Stal Mielec | 2 · Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 1,51 | 2,45 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +7,5
| Speltyp | 1 · Handball Stal Mielec | 2 · Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,18 | 4,25 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Handball Stal Mielec | 2 · Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,90 | 1,79 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Handball Stal Mielec | 2 · Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,78 | 1,95 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +3,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Handball Stal Mielec | 2 · Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,50 | 2,45 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Halvtid/fulltid
| Speltyp | 1/1 · Hemma/Hemma | 1/X · Hemma/Oavgjort | 1/2 · Hemma/Borta | X/1 · Oavgjort/Hemma | X/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2 · Oavgjort/Borta | 2/1 · Borta/Hemma | 2/X · Borta/Oavgjort | 2/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 80,5 % | 6,00 | 19,0 | 7,00 | 21,0 | 36,0 | 11,5 | 11,5 | 17,0 | 1,75 | 80,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Udda/Jämnt
| Speltyp | Udda | Jämnt | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95 % | 1,90 | 1,90 | 95 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · 1X2
Fram till matchstart · Snittodds hos 12 spelbolag.
- 1Handball Stal Mielec4,25 4,62+8,8 %
- XOavgjort10,5 10,5Oförändrat
- 2Kpr Ostrovia Ostrów Wlkp1,29 1,27−1,9 %