MT Melsungen – Wisła Płock: odds
Matchresultat
| Speltyp | 1 · MT Melsungen | X · Oavgjort | 2 · Wisła Płock | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,87 | 7,77 | 2,42 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 55,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,78 | 1,95 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,5
| Speltyp | 1 · MT Melsungen | 2 · Wisła Płock | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,85 | 1,90 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,49 | 1,09 | 1,81 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · MT Melsungen | X · Oavgjort | 2 · Wisła Płock | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,89 | 7,45 | 2,27 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort
| Speltyp | 1 · MT Melsungen | 2 · Wisła Płock | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · MT Melsungen | 2 · Wisła Płock | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,68 | 2,05 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 52,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,36 | 2,87 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 53,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,46 | 2,52 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 54,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,61 | 2,22 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 56,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 2,00 | 1,75 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 57,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 2,25 | 1,59 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 58,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 2,57 | 1,45 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 27,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 27,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,62 | 2,20 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 28,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 1,92 | 1,82 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 29,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,35 | 1,54 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 26,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,56 | 2,30 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 27,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,85 | 1,90 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 28,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 2,25 | 1,60 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −4,5
| Speltyp | 1 · MT Melsungen | 2 · Wisła Płock | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 3,55 | 1,25 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −3,5
| Speltyp | 1 · MT Melsungen | 2 · Wisła Płock | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 3,10 | 1,31 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −2,5
| Speltyp | 1 · MT Melsungen | 2 · Wisła Płock | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 2,57 | 1,45 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5
| Speltyp | 1 · MT Melsungen | 2 · Wisła Płock | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 2,15 | 1,65 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,5
| Speltyp | 1 · MT Melsungen | 2 · Wisła Płock | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,53 | 2,37 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1,5
| Speltyp | 1 · MT Melsungen | 2 · Wisła Płock | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,37 | 2,82 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +2,5
| Speltyp | 1 · MT Melsungen | 2 · Wisła Płock | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,25 | 3,45 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · MT Melsungen | 2 · Wisła Płock | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · MT Melsungen | 2 · Wisła Płock | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,89 | 1,80 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · MT Melsungen | 2 · Wisła Płock | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,53 | 2,37 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Halvtid/fulltid
| Speltyp | 1/1 · Hemma/Hemma | 1/X · Hemma/Oavgjort | 1/2 · Hemma/Borta | X/1 · Oavgjort/Hemma | X/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2 · Oavgjort/Borta | 2/1 · Borta/Hemma | 2/X · Borta/Oavgjort | 2/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 79,7 % | 2,55 | 15,0 | 8,75 | 12,5 | 31,0 | 15,0 | 7,50 | 15,0 | 3,30 | 79,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Udda/Jämnt
| Speltyp | Udda | Jämnt | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,4 % | 1,97 | 1,85 | 95,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · 1X2
Fram till matchstart · Snittodds hos 12 spelbolag.
- 1MT Melsungen1,72 1,87+8,4 %
- XOavgjort7,90 7,77−1,6 %
- 2Wisła Płock2,63 2,42−8,2 %