Rayo Vallecano – Celta Vigo: odds
Matchresultat
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds13 spelbolag · Återbetalning 95,2 % | 2,50 | 3,15 | 3,00 | 95,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds13 spelbolag · Återbetalning 94,9 % | 2,20 | 1,67 | 94,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Båda lagen gör mål
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,86 | 1,88 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,71 | 2,07 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,25
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 2,05 | 1,73 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 3,10 | 2,05 | 3,60 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,85 | 2,33 | 3,22 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 95,2 % | 1,39 | 1,36 | 1,54 | 95,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans · 1:a halvlek
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,3 % | 1,27 | 1,75 | 1,35 | 95,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans · 2:a halvlek
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 96,1 % | 1,35 | 1,57 | 1,42 | 96,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,70 | 2,05 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,9 % | 1,77 | 2,00 | 93,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 94,4 % | 1,07 | 8,00 | 94,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 0,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,07 | 6,70 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,09 | 6,33 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,22 | 3,75 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 94,7 % | 1,38 | 3,02 | 94,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,46 | 2,58 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 94,5 % | 1,63 | 2,25 | 94,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 94,5 % | 1,90 | 1,88 | 94,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 2,51 | 1,49 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 94,4 % | 3,25 | 1,33 | 94,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 3,35 | 1,27 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 94,4 % | 3,95 | 1,24 | 94,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92 % | 4,60 | 1,15 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 4
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 7,00 | 1,07 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 4,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,4 % | 7,50 | 1,08 | 94,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 94,9 % | 8,12 | 1,07 | 94,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 95,3 % | 15,5 | 1,01 | 95,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 5,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 96,5 % | 18,0 | 1,02 | 96,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 6,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 98,5 % | 40,0 | 1,01 | 98,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,46 | 2,60 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 0,75 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,62 | 2,15 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,05 | 1,68 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1,25 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,55 | 1,45 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 3,10 | 1,34 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 8,00 | 1,06 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 96,8 % | 23,0 | 1,01 | 96,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,30 | 3,35 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,37 | 1,53 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 94 % | 5,35 | 1,14 | 94 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 94,6 % | 13,0 | 1,02 | 94,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,32 | 3,17 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 2,52 | 1,48 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 5,85 | 1,11 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 94,6 % | 15,0 | 1,01 | 94,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 98,5 % | 40,0 | 1,01 | 98,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 2,17 | 1,65 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 6,69 | 1,07 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,88 | 1,87 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 5,00 | 1,15 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,39 | 2,80 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 2,87 | 1,38 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 7,20 | 1,07 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 96 % | 19,5 | 1,01 | 96 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 2,35 | 1,56 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 7,90 | 1,05 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 2,02 | 1,75 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 5,75 | 1,11 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Båda lagen gör mål · 1:a halvlek
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 94,4 % | 4,90 | 1,17 | 94,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Båda lagen gör mål · 2:a halvlek
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 94,4 % | 3,85 | 1,25 | 94,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −3,5
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 97,7 % | 30,0 | 1,01 | 97,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −2,5
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 94,9 % | 12,0 | 1,03 | 94,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −2
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 96 % | 12,4 | 1,04 | 96 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,75
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 5,20 | 1,10 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 5,00 | 1,16 | 94,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,25
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92 % | 4,30 | 1,17 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 4,00 | 1,22 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,75
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 2,85 | 1,38 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,5
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 2,40 | 1,54 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,25
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 1,50 | 2,47 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,5
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,9 % | 1,39 | 2,87 | 93,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,75
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,25 | 3,45 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,14 | 5,20 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1,25
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,11 | 5,35 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1,5
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 94,4 % | 1,11 | 6,30 | 94,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +2,5
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 95,5 % | 1,02 | 15,0 | 95,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 8,90 | 1,03 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,75 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 3,85 | 1,17 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 3,00 | 1,34 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,25 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,35 | 1,52 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,25 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,37 | 2,72 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,26 | 3,40 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,75 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,3 % | 1,12 | 4,40 | 89,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,02 | 11,0 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 96,6 % | 22,0 | 1,01 | 96,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 7,30 | 1,05 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,75 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 3,52 | 1,23 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,75 | 1,39 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,25 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,22 | 1,57 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,25 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 1,43 | 2,47 | 90,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,31 | 3,12 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,75 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 1,16 | 3,90 | 89,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,04 | 8,40 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −4
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 30,0 | 11,0 | 1,01 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −3
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 30,5 | 12,75 | 1,03 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −2
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 11,75 | 7,17 | 1,17 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −1
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 4,82 | 4,11 | 1,55 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +1
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,37 | 4,65 | 6,60 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +2
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,10 | 9,47 | 19,0 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +3
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,01 | 14,62 | 42,0 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −2 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 44,0 | 10,0 | 1,04 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −1 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 10,0 | 4,10 | 1,37 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +1 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94 % | 1,30 | 4,60 | 13,0 | 94 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +2 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,03 | 11,0 | 55,0 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −2 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 30,0 | 8,75 | 1,07 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −1 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 8,40 | 4,00 | 1,43 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +1 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,35 | 4,40 | 10,0 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +2 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Rayo Vallecano | X · Oavgjort | 2 · Celta Vigo | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,05 | 9,75 | 38,0 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Rätt resultat
| Speltyp | 0-0 | 0-1 | 0-10 | 0-11 | 0-2 | 0-3 | 0-4 | 0-5 | 0-6 | 0-7 | 0-8 | 0-9 | 1-0 | 1-1 | 1-10 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | 1-7 | 1-8 | 1-9 | 10-0 | 10-1 | 11-0 | 2-0 | 2-1 | 2-2 | 2-3 | 2-4 | 2-5 | 2-6 | 2-7 | 2-8 | 2-9 | 3-0 | 3-1 | 3-2 | 3-3 | 3-4 | 3-5 | 3-6 | 3-7 | 3-8 | 4-0 | 4-1 | 4-2 | 4-3 | 4-4 | 4-5 | 4-6 | 4-7 | 5-0 | 5-1 | 5-2 | 5-3 | 5-4 | 5-5 | 5-6 | 6-0 | 6-1 | 6-2 | 6-3 | 6-4 | 6-5 | 7-0 | 7-1 | 7-2 | 7-3 | 7-4 | 8-0 | 8-1 | 8-2 | 8-3 | 9-0 | 9-1 | 9-2 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 69,5 % | 8,20 | 8,20 | 401,0 | 401,0 | 13,0 | 34,0 | 100,0 | 225,0 | 325,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 7,00 | 5,90 | 401,0 | 11,0 | 27,0 | 85,0 | 200,0 | 300,0 | 388,5 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 11,0 | 9,40 | 14,5 | 45,0 | 125,0 | 250,0 | 325,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 26,0 | 22,0 | 38,0 | 80,0 | 200,0 | 300,0 | 350,0 | 351,0 | 501,0 | 75,0 | 65,0 | 100,0 | 175,0 | 275,0 | 325,0 | 501,0 | 401,0 | 175,0 | 175,0 | 225,0 | 275,0 | 325,0 | 501,0 | 401,0 | 300,0 | 300,0 | 325,0 | 350,0 | 401,0 | 401,0 | 350,0 | 350,0 | 350,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 69,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Halvtid/fulltid
| Speltyp | 1/1 · Hemma/Hemma | 1/X · Hemma/Oavgjort | 1/2 · Hemma/Borta | X/1 · Oavgjort/Hemma | X/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2 · Oavgjort/Borta | 2/1 · Borta/Hemma | 2/X · Borta/Oavgjort | 2/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 84,1 % | 4,10 | 13,0 | 40,0 | 5,75 | 4,60 | 6,60 | 35,0 | 14,0 | 5,00 | 84,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Udda/Jämnt
| Speltyp | Udda | Jämnt | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,3 % | 2,03 | 1,76 | 94,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · 1X2
Fram till matchstart · Snittodds hos 15 spelbolag.
- 1Rayo Vallecano2,25 2,50+11,1 %
- XOavgjort3,33 3,15−5,4 %
- 2Celta Vigo3,03 3,03Oförändrat