Matchsammanfattning
Från vår dataSlutresultat: GFK Dubočica 1 – 0 FK Smederevo 1924.
| Statistik | GFK Dubočica | FK Smederevo 1924 |
|---|---|---|
| Senaste 5 | ||
| Chans före start | 34 % | 37 % |
Från ScanOdds data: tabell, senaste resultat och snittodds (12 spelbolag).
Slutresultat: GFK Dubočica 1 – 0 FK Smederevo 1924.
| Statistik | GFK Dubočica | FK Smederevo 1924 |
|---|---|---|
| Senaste 5 | ||
| Chans före start | 34 % | 37 % |
Från ScanOdds data: tabell, senaste resultat och snittodds (12 spelbolag).
| Speltyp | 1 · GFK Dubočica | X · Oavgjort | 2 · FK Smederevo 1924 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,64 | 3,15 | 2,49 | 91,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,00 | 1,69 | 91,6 % |
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,78 | 1,90 | 91,9 % |
| Speltyp | 1 · GFK Dubočica | 2 · FK Smederevo 1924 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,87 | 1,76 | 90,7 % |
| Speltyp | 1 · GFK Dubočica | 2 · FK Smederevo 1924 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 1,44 | 2,37 | 89,6 % |
| Speltyp | 1 · GFK Dubočica | X · Oavgjort | 2 · FK Smederevo 1924 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 3,30 | 2,03 | 3,10 | 89,5 % |
| Speltyp | 1 · GFK Dubočica | X · Oavgjort | 2 · FK Smederevo 1924 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 3,00 | 2,30 | 2,85 | 89,4 % |
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,43 | 1,28 | 1,37 | 90,7 % |
| Speltyp | 1 · GFK Dubočica | 2 · FK Smederevo 1924 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,80 | 1,80 | 90 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,05 | 7,50 | 92,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,07 | 6,00 | 90,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,50 | 2,32 | 91,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,70 | 1,36 | 90,4 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 3,50 | 1,25 | 92,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 5,30 | 1,10 | 91,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 6,60 | 1,07 | 92,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,41 | 2,66 | 92,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,95 | 1,34 | 92,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 7,10 | 1,06 | 92,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,26 | 3,40 | 91,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92 % | 2,22 | 1,57 | 92 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 4,80 | 1,14 | 92,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,33 | 3,00 | 92,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,57 | 1,43 | 91,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 6,00 | 1,09 | 92,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,50 | 1,46 | 92,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 5,60 | 1,10 | 91,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 4,09 | 1,14 | 89,2 % |
| Speltyp | 1 · GFK Dubočica | 2 · FK Smederevo 1924 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 5,00 | 1,09 | 89,5 % |
| Speltyp | 1 · GFK Dubočica | 2 · FK Smederevo 1924 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 2,50 | 1,40 | 89,7 % |
| Speltyp | 1 · GFK Dubočica | 2 · FK Smederevo 1924 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 1,11 | 4,60 | 89,4 % |
| Speltyp | 1 · GFK Dubočica | 2 · FK Smederevo 1924 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,01 | 9,50 | 91,3 % |
| Speltyp | 1 · GFK Dubočica | 2 · FK Smederevo 1924 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 3,10 | 1,30 | 91,6 % |
| Speltyp | 1 · GFK Dubočica | X · Oavgjort | 2 · FK Smederevo 1924 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 84,9 % | 5,75 | 4,05 | 1,32 | 84,9 % |
| Speltyp | 1 · GFK Dubočica | X · Oavgjort | 2 · FK Smederevo 1924 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 87,7 % | 1,50 | 3,75 | 4,77 | 87,7 % |
| Speltyp | 1 · GFK Dubočica | X · Oavgjort | 2 · FK Smederevo 1924 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 84,6 % | 1,14 | 5,25 | 8,75 | 84,6 % |
| Speltyp | 1 · GFK Dubočica | X · Oavgjort | 2 · FK Smederevo 1924 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 11,0 | 4,00 | 1,30 | 90,1 % |
| Speltyp | 0-0 | 0-1 | 0-10 | 0-11 | 0-2 | 0-3 | 0-4 | 0-5 | 0-6 | 0-7 | 0-8 | 0-9 | 1-0 | 1-1 | 1-10 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | 1-7 | 1-8 | 1-9 | 10-0 | 10-1 | 11-0 | 2-0 | 2-1 | 2-2 | 2-3 | 2-4 | 2-5 | 2-6 | 2-7 | 2-8 | 2-9 | 3-0 | 3-1 | 3-2 | 3-3 | 3-4 | 3-5 | 3-6 | 3-7 | 3-8 | 4-0 | 4-1 | 4-2 | 4-3 | 4-4 | 4-5 | 4-6 | 4-7 | 5-0 | 5-1 | 5-2 | 5-3 | 5-4 | 5-5 | 5-6 | 6-0 | 6-1 | 6-2 | 6-3 | 6-4 | 6-5 | 7-0 | 7-1 | 7-2 | 7-3 | 7-4 | 8-0 | 8-1 | 8-2 | 8-3 | 9-0 | 9-1 | 9-2 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 62,6 % | 8,45 | 7,05 | 401,0 | 401,0 | 10,0 | 24,0 | 65,0 | 146,0 | 338,5 | 363,5 | 401,0 | 401,0 | 7,70 | 5,52 | 401,0 | 8,50 | 19,0 | 55,0 | 138,5 | 326,0 | 388,5 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 11,0 | 8,85 | 12,0 | 31,0 | 80,0 | 176,0 | 351,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 27,0 | 21,0 | 32,0 | 65,0 | 125,0 | 338,5 | 388,5 | 401,0 | 501,0 | 75,0 | 62,5 | 85,0 | 125,0 | 175,0 | 401,0 | 501,0 | 401,0 | 176,0 | 133,5 | 188,5 | 351,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 338,5 | 338,5 | 351,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 62,6 % |
| Speltyp | 1/1 · Hemma/Hemma | 1/X · Hemma/Oavgjort | 1/2 · Hemma/Borta | X/1 · Oavgjort/Hemma | X/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2 · Oavgjort/Borta | 2/1 · Borta/Hemma | 2/X · Borta/Oavgjort | 2/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 77,2 % | 4,30 | 12,0 | 29,0 | 5,75 | 4,50 | 5,47 | 31,0 | 12,0 | 4,00 | 77,2 % |
Fram till matchstart · Snittodds hos 12 spelbolag.
Inga tidigare möten i vår databas.
Form