Rumänska Liga I 2026/27: odds för alla matcher
Rumänien·2026/27·16 lag
Rumänien·2026/27·16 lag
Säsongsstart · 17 juli
- mål per match
- 2,70
- oavgjorda
- 24 %
- genomsnittlig återbetalning · 02:14
- 93,4 %
Fredag 6 nov.
Snittodds
| Match | 1X2 | Över/Under 2,5 | BLGM | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | Över | Under | Ja | Nej | |
| fre 16:30UTA AradPetrolul Ploiesti | UTA Arad: 1,76 | Oavgjort: 3,70 | Petrolul Ploiesti: 4,00 | Över: 1,75 | Under: 1,95 | Ja: 1,70 | Nej: 2,01 |
| fre 19:30FC ArgesDinamo Bucuresti | FC Arges: 4,00 | Oavgjort: 3,40 | Dinamo Bucuresti: 1,88 | Över: 2,05 | Under: 1,69 | Ja: 1,90 | Nej: 1,79 |
Lördag 7 nov.
| Match | 1X2 | Över/Under 2,5 | BLGM | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | Över | Under | Ja | Nej | |
| lör 14:00CsikszeredaUniversitatea Cluj | Csikszereda: 5,50 | Oavgjort: 4,37 | Universitatea Cluj: 1,51 | Över: 1,57 | Under: 2,27 | Ja: 1,68 | Nej: 2,05 |
| lör 16:30Farul ConstantaRapid Bucuresti | Farul Constanta: 3,25 | Oavgjort: 3,30 | Rapid Bucuresti: 2,10 | Över: 1,88 | Under: 1,82 | Ja: 1,73 | Nej: 1,99 |
| lör 19:30FCSBCorvinul Hunedoara | FCSB: 1,54 | Oavgjort: 4,20 | Corvinul Hunedoara: 5,36 | Över: 1,62 | Under: 2,17 | Ja: 1,71 | Nej: 2,00 |
Söndag 8 nov.
| Match | 1X2 | Över/Under 2,5 | BLGM | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | Över | Under | Ja | Nej | |
| sön 15:00Sepsi Sfantu GheorgheFC Voluntari | Sepsi Sfantu Gheorghe: 2,02 | Oavgjort: 3,35 | FC Voluntari: 3,50 | Över: 1,86 | Under: 1,85 | Ja: 1,72 | Nej: 2,01 |
| sön 18:00CFR ClujUniversitatea Craiova | CFR Cluj: 4,85 | Oavgjort: 4,00 | Universitatea Craiova: 1,61 | Över: 1,71 | Under: 2,02 | Ja: 1,74 | Nej: 1,95 |
Måndag 9 nov.
| Match | 1X2 | Över/Under 2,5 | BLGM | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | Över | Under | Ja | Nej | |
| mån 19:00BotosaniOtelul Galati | Botosani: 2,08 | Oavgjort: 3,43 | Otelul Galati: 3,23 | Över: 1,76 | Under: 1,95 | Ja: 1,65 | Nej: 2,12 |
Fredag 20 nov.
| Match | 1X2 | Över/Under 2,5 | BLGM | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | Över | Under | Ja | Nej | |
| 20 nov.BotosaniFC Voluntari | Botosani: 1,71 | Oavgjort: 3,55 | FC Voluntari: 5,00 | Över: –erbjuds inte | Under: –erbjuds inte | Ja: –erbjuds inte | Nej: –erbjuds inte |
| 20 nov.Farul ConstantaUniversitatea Cluj | Farul Constanta: 2,82 | Oavgjort: 3,32 | Universitatea Cluj: 2,46 | Över: –erbjuds inte | Under: –erbjuds inte | Ja: –erbjuds inte | Nej: –erbjuds inte |
Lördag 21 nov.
| Match | 1X2 | Över/Under 2,5 | BLGM | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | Över | Under | Ja | Nej | |
| 21 nov.CsikszeredaCorvinul Hunedoara | Csikszereda: 2,77 | Oavgjort: 3,27 | Corvinul Hunedoara: 2,52 | Över: –erbjuds inte | Under: –erbjuds inte | Ja: –erbjuds inte | Nej: –erbjuds inte |
| 21 nov.CFR ClujOtelul Galati | CFR Cluj: 1,71 | Oavgjort: 3,65 | Otelul Galati: 4,82 | Över: –erbjuds inte | Under: –erbjuds inte | Ja: –erbjuds inte | Nej: –erbjuds inte |
| 21 nov.Dinamo BucurestiPetrolul Ploiesti | Dinamo Bucuresti: 1,61 | Oavgjort: 3,82 | Petrolul Ploiesti: 5,45 | Över: –erbjuds inte | Under: –erbjuds inte | Ja: –erbjuds inte | Nej: –erbjuds inte |
Söndag 22 nov.
| Match | 1X2 | Över/Under 2,5 | BLGM | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | Över | Under | Ja | Nej | |
| 22 nov.UTA AradUniversitatea Craiova | UTA Arad: 4,05 | Oavgjort: 3,45 | Universitatea Craiova: 1,98 | Över: –erbjuds inte | Under: –erbjuds inte | Ja: –erbjuds inte | Nej: –erbjuds inte |
| 22 nov.FC ArgesFCSB | FC Arges: 3,75 | Oavgjort: 3,50 | FCSB: 1,88 | Över: 1,93 | Under: 1,83 | Ja: –erbjuds inte | Nej: –erbjuds inte |
Måndag 23 nov.
| Match | 1X2 | Över/Under 2,5 | BLGM | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | X | 2 | Över | Under | Ja | Nej | |
| 23 nov.Sepsi Sfantu GheorgheRapid Bucuresti | Sepsi Sfantu Gheorghe: 3,52 | Oavgjort: 3,27 | Rapid Bucuresti: 2,10 | Över: –erbjuds inte | Under: –erbjuds inte | Ja: –erbjuds inte | Nej: –erbjuds inte |