Matchsammanfattning
Från vår dataSlutresultat: NK Opatija 0 – 3 NK Mladost Ždralovi.
| Statistik | NK Opatija | NK Mladost Ždralovi |
|---|---|---|
| Senaste 5 | ||
| Chans före start | 35 % | 35 % |
Från ScanOdds data: tabell, senaste resultat och snittodds (9 spelbolag).
Slutresultat: NK Opatija 0 – 3 NK Mladost Ždralovi.
| Statistik | NK Opatija | NK Mladost Ždralovi |
|---|---|---|
| Senaste 5 | ||
| Chans före start | 35 % | 35 % |
Från ScanOdds data: tabell, senaste resultat och snittodds (9 spelbolag).
Bollinnehav: NK Opatija 49 %, NK Mladost Ždralovi 51 %
Skott: NK Opatija 0, NK Mladost Ždralovi 2
Skott på mål: NK Opatija 0, NK Mladost Ždralovi 2
Hörnor: NK Opatija 7, NK Mladost Ždralovi 6
Disciplin
Offside: NK Opatija 0, NK Mladost Ždralovi 1
Gula kort: NK Opatija 2, NK Mladost Ždralovi 1
Röda kort: NK Opatija 0, NK Mladost Ždralovi 0
| Speltyp | 1 · NK Opatija | X · Oavgjort | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 2,60 | 3,00 | 2,60 | 90,7 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 2,26 | 1,49 | 89,8 % |
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 1,93 | 1,69 | 90,3 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,80 | 1,78 | 89,5 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 2,00 | 1,63 | 89,8 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | X · Oavgjort | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 3,20 | 1,97 | 3,50 | 90,4 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | X · Oavgjort | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 2,85 | 2,27 | 3,15 | 90,2 % |
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 1,38 | 1,30 | 1,39 | 90,6 % |
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 1,25 | 1,70 | 1,22 | 90,6 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,1 % | 1,04 | 6,20 | 89,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 1,43 | 2,47 | 90,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91 % | 1,49 | 2,33 | 91 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,68 | 2,02 | 91,7 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,96 | 1,73 | 91,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 4,17 | 1,15 | 90,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 7,00 | 1,03 | 89,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,48 | 2,37 | 91,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 3,20 | 1,25 | 89,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 7,40 | 1,02 | 89,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,28 | 3,00 | 89,7 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,40 | 1,46 | 90,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,1 % | 5,10 | 1,08 | 89,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,33 | 2,80 | 90,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 2,57 | 1,40 | 90,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,1 % | 5,57 | 1,06 | 89,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 2,25 | 1,50 | 90 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 1,39 | 2,60 | 90,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 2,80 | 1,33 | 90,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 6,25 | 1,04 | 89,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 2,20 | 1,52 | 89,9 % |
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 4,55 | 1,12 | 89,9 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 4,55 | 1,12 | 89,9 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 2,27 | 1,48 | 89,6 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 1,49 | 2,25 | 89,6 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 1,37 | 2,57 | 89,6 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,27 | 3,30 | 91,7 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | X · Oavgjort | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 86,6 % | 20,0 | 8,00 | 1,02 | 86,6 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | X · Oavgjort | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 86,2 % | 12,75 | 6,10 | 1,09 | 86,2 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | X · Oavgjort | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 88 % | 5,37 | 3,94 | 1,43 | 88 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | X · Oavgjort | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 88,2 % | 1,42 | 3,95 | 5,65 | 88,2 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | X · Oavgjort | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 86,2 % | 1,09 | 6,10 | 12,75 | 86,2 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | X · Oavgjort | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 86,2 % | 1,01 | 8,00 | 22,0 | 86,2 % |
| Speltyp | 1 · NK Opatija | X · Oavgjort | 2 · NK Mladost Ždralovi | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,27 | 3,95 | 13,0 | 89,5 % |
| Speltyp | 0-0 | 0-1 | 0-10 | 0-11 | 0-2 | 0-3 | 0-4 | 0-5 | 0-6 | 0-7 | 0-8 | 0-9 | 1-0 | 1-1 | 1-10 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | 1-7 | 1-8 | 1-9 | 10-0 | 10-1 | 11-0 | 2-0 | 2-1 | 2-2 | 2-3 | 2-4 | 2-5 | 2-6 | 2-7 | 2-8 | 2-9 | 3-0 | 3-1 | 3-2 | 3-3 | 3-4 | 3-5 | 3-6 | 3-7 | 3-8 | 4-0 | 4-1 | 4-2 | 4-3 | 4-4 | 4-5 | 4-6 | 4-7 | 5-0 | 5-1 | 5-2 | 5-3 | 5-4 | 5-5 | 5-6 | 6-0 | 6-1 | 6-2 | 6-3 | 6-4 | 6-5 | 7-0 | 7-1 | 7-2 | 7-3 | 7-4 | 8-0 | 8-1 | 8-2 | 8-3 | 9-0 | 9-1 | 9-2 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 53,3 % | 6,10 | 6,00 | 401,0 | 401,0 | 9,10 | 19,0 | 45,0 | 150,0 | 200,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 6,00 | 5,30 | 401,0 | 8,40 | 17,0 | 40,0 | 150,0 | 200,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 9,20 | 8,50 | 13,0 | 26,0 | 57,5 | 175,0 | 200,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 19,0 | 18,0 | 26,0 | 50,0 | 80,0 | 200,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 45,0 | 40,0 | 60,0 | 80,0 | 100,0 | 200,0 | 401,0 | 401,0 | 137,5 | 125,0 | 150,0 | 187,5 | 200,0 | 501,0 | 401,0 | 200,0 | 187,5 | 200,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 53,3 % |
| Speltyp | 1/1 · Hemma/Hemma | 1/X · Hemma/Oavgjort | 1/2 · Hemma/Borta | X/1 · Oavgjort/Hemma | X/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2 · Oavgjort/Borta | 2/1 · Borta/Hemma | 2/X · Borta/Oavgjort | 2/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 72,7 % | 4,20 | 11,0 | 21,0 | 5,40 | 4,00 | 5,35 | 21,0 | 11,0 | 4,20 | 72,7 % |
Fram till matchstart · Snittodds hos 9 spelbolag.
Inga tidigare möten i vår databas.
Form