Matchresultat
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 94,4 % | 2,55 | 3,10 | 2,90 | 94,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 94,9 % | 2,06 | 1,76 | 94,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Båda lagen gör mål
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,76 | 1,98 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 94,4 % | 1,78 | 2,01 | 94,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,5
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 94,7 % | 2,50 | 1,52 | 94,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92 % | 3,10 | 2,11 | 3,45 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,83 | 2,42 | 3,10 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 94,8 % | 1,41 | 1,36 | 1,50 | 94,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans · 1:a halvlek
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,3 % | 1,30 | 1,65 | 1,34 | 94,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Dubbelchans · 2:a halvlek
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,3 % | 1,35 | 1,50 | 1,40 | 94,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,78 | 1,98 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Insats tillbaka vid oavgjort · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,78 | 1,95 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 94,4 % | 1,06 | 8,61 | 94,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 96 % | 1,10 | 7,54 | 96 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 95,1 % | 1,34 | 3,27 | 95,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 96,3 % | 1,55 | 2,54 | 96,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 96,1 % | 2,97 | 1,42 | 96,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 95,1 % | 3,62 | 1,29 | 95,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 4
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,6 % | 6,55 | 1,12 | 95,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 95 % | 7,17 | 1,09 | 95 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 5,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 95,9 % | 14,0 | 1,03 | 95,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 6,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 98,1 % | 34,0 | 1,01 | 98,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,44 | 2,65 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 94 % | 2,97 | 1,37 | 94 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 94,3 % | 7,65 | 1,07 | 94,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 96,1 % | 20,0 | 1,01 | 96,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,9 % | 1,28 | 3,52 | 93,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 94 % | 2,25 | 1,61 | 94 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 94,3 % | 5,05 | 1,16 | 94,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,9 % | 12,0 | 1,03 | 94,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,30 | 3,35 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,42 | 1,51 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 94,4 % | 6,00 | 1,12 | 94,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 97,2 % | 26,12 | 1,01 | 97,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 6,50 | 1,09 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,85 | 1,90 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 4,90 | 1,15 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94 % | 12,0 | 1,02 | 94 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,35 | 3,05 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 2,65 | 1,45 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 94,9 % | 6,90 | 1,10 | 94,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 95 % | 16,0 | 1,01 | 95 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 2,25 | 1,60 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 7,00 | 1,08 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 5,50 | 1,13 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Båda lagen gör mål · 1:a halvlek
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,3 % | 4,70 | 1,18 | 94,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Båda lagen gör mål · 2:a halvlek
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,4 % | 3,60 | 1,28 | 94,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −3,5
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 97,6 % | 29,0 | 1,01 | 97,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −2,5
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 95,5 % | 12,4 | 1,03 | 95,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −2
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,6 % | 11,8 | 1,04 | 95,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 95 % | 5,25 | 1,16 | 95 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,8 % | 4,46 | 1,22 | 95,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,5
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 94,8 % | 1,42 | 2,83 | 94,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 96,1 % | 1,17 | 5,39 | 96,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1,5
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 96 % | 1,13 | 6,39 | 96 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +2,5
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,1 % | 1,02 | 14,0 | 95,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 8,60 | 1,04 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 3,05 | 1,33 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,28 | 3,37 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,03 | 9,90 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 7,20 | 1,06 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 2,78 | 1,39 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,34 | 3,05 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,04 | 8,00 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −4
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 33,0 | 11,0 | 1,01 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −3
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 30,5 | 12,87 | 1,03 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −2
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 13,75 | 7,62 | 1,15 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −1
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 5,10 | 4,25 | 1,50 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +1
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,41 | 4,57 | 6,07 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +2
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,11 | 8,82 | 17,5 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +3
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,02 | 14,12 | 37,5 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −2 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 43,0 | 9,90 | 1,05 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −1 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 11,5 | 4,00 | 1,34 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +1 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,30 | 4,30 | 13,5 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +2 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,03 | 10,5 | 50,0 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −2 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 29,0 | 8,75 | 1,07 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp −1 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 8,50 | 3,90 | 1,40 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +1 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,35 | 4,20 | 9,90 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Europeiskt handikapp +2 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Monza | X · Oavgjort | 2 · Cagliari | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,06 | 9,50 | 34,0 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Rätt resultat
| Speltyp | 0-0 | 0-1 | 0-2 | 0-3 | 0-4 | 0-5 | 0-6 | 1-0 | 1-1 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | 1-7 | 2-0 | 2-1 | 2-2 | 2-3 | 2-4 | 2-5 | 2-6 | 3-0 | 3-1 | 3-2 | 3-3 | 3-4 | 3-5 | 3-6 | 4-0 | 4-1 | 4-2 | 4-3 | 4-4 | 4-5 | 5-0 | 5-1 | 5-2 | 5-3 | 5-4 | 6-0 | 6-1 | 6-2 | 6-3 | 7-0 | 7-1 | 7-2 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 73,6 % | 9,32 | 8,80 | 13,37 | 32,5 | 95,0 | 200,0 | 300,0 | 8,25 | 5,75 | 10,12 | 24,5 | 77,5 | 175,0 | 300,0 | 350,0 | 11,5 | 9,57 | 13,0 | 37,5 | 100,0 | 225,0 | 325,0 | 26,0 | 21,0 | 34,0 | 67,5 | 175,0 | 275,0 | 325,0 | 77,5 | 62,5 | 95,0 | 150,0 | 250,0 | 325,0 | 175,0 | 150,0 | 200,0 | 275,0 | 325,0 | 300,0 | 275,0 | 300,0 | 325,0 | 350,0 | 325,0 | 350,0 | 73,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Halvtid/fulltid
| Speltyp | 1/1 · Hemma/Hemma | 1/X · Hemma/Oavgjort | 1/2 · Hemma/Borta | X/1 · Oavgjort/Hemma | X/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2 · Oavgjort/Borta | 2/1 · Borta/Hemma | 2/X · Borta/Oavgjort | 2/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 86 % | 4,15 | 15,0 | 45,0 | 5,90 | 4,80 | 6,50 | 39,0 | 16,0 | 4,70 | 86 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.