Celta Vigo – Union Saint-Gilloise: odds
Matchresultat
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 94,4 % | 2,25 | 3,55 | 3,00 | 94,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 94,5 % | 1,68 | 2,15 | 94,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,57 | 2,32 | 93,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 1,64 | 2,17 | 93,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,25
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,91 | 1,83 | 93,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 2,72 | 2,30 | 3,40 | 91,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 2,55 | 2,63 | 3,10 | 91,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 94,5 % | 1,38 | 1,29 | 1,62 | 94,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans · 1:a halvlek
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 1,30 | 1,52 | 1,42 | 93,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans · 2:a halvlek
| Speltyp | 1X · Hemma eller oavgjort | 12 · Hemma eller borta | X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,34 | 1,40 | 1,48 | 93,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,66 | 2,10 | 92,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,68 | 2,05 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 95,4 % | 1,03 | 13,0 | 95,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,02 | 9,40 | 92 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,11 | 5,45 | 92,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 94,6 % | 1,21 | 4,33 | 94,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,23 | 3,65 | 92 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,29 | 3,25 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,48 | 2,50 | 93 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 95,3 % | 1,86 | 1,95 | 95,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 2,10 | 1,69 | 93,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 2,37 | 1,54 | 93,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 94,6 % | 2,65 | 1,47 | 94,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 3,05 | 1,32 | 92,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 3,90 | 1,20 | 91,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,25
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 4,20 | 1,18 | 92,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 94,7 % | 4,80 | 1,18 | 94,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,75
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 6,00 | 1,11 | 93,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 8,50 | 1,05 | 93,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 5,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 95 % | 9,20 | 1,06 | 95 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 6,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 96,8 % | 19,0 | 1,02 | 96,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 7,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 98,8 % | 45,0 | 1,01 | 98,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 1,31 | 3,30 | 93,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,62 | 2,15 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,25 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,00 | 1,71 | 92,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 2,45 | 1,52 | 93,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 5,65 | 1,13 | 94,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,9 % | 1,19 | 4,45 | 93,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,90 | 1,85 | 93,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 3,75 | 1,24 | 93,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 94,1 % | 8,40 | 1,06 | 94,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 96,4 % | 21,0 | 1,01 | 96,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,19 | 4,25 | 93 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,95 | 1,77 | 92,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 4,00 | 1,22 | 93,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 8,70 | 1,04 | 93,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 96,6 % | 22,0 | 1,01 | 96,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,82 | 1,88 | 92,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 4,91 | 1,13 | 92,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 10,5 | 1,01 | 92,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,60 | 2,20 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 3,75 | 1,23 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 8,90 | 1,03 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 1,28 | 3,45 | 93,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 2,33 | 1,55 | 93,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 5,30 | 1,13 | 93,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 94 % | 12,0 | 1,02 | 94 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 98 % | 33,0 | 1,01 | 98 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 6,04 | 1,09 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 4,50 | 1,16 | 92,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 10,0 | 1,02 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål · 1:a halvlek
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 3,80 | 1,24 | 93,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål · 2:a halvlek
| Speltyp | Ja | Nej | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 2,87 | 1,38 | 93,5 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −3,5
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 96,1 % | 20,0 | 1,01 | 96,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −2,5
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 94,1 % | 8,40 | 1,06 | 94,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −2
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 4,50 | 1,17 | 92,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,75
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 4,75 | 1,14 | 91,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 94 % | 4,10 | 1,22 | 94 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,25
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 3,55 | 1,24 | 91,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 3,20 | 1,29 | 91,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,75
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 2,52 | 1,46 | 92,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 94 % | 2,20 | 1,64 | 94 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,25
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,48 | 2,50 | 93 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 94 % | 1,39 | 2,90 | 94 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,75
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,26 | 3,40 | 91,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,14 | 4,65 | 91,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,12 | 5,72 | 93,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +2,5
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 95,4 % | 1,03 | 13,0 | 95,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 7,00 | 1,06 | 92,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,75 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 3,30 | 1,23 | 89,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,65 | 1,41 | 92,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,25 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,15 | 1,62 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,25 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,38 | 2,62 | 90,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,28 | 3,25 | 92,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,75 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 1,14 | 4,15 | 89,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,03 | 9,20 | 92,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −2,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 95 % | 16,0 | 1,01 | 95 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92 % | 5,90 | 1,09 | 92 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,75 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 3,02 | 1,30 | 91,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,47 | 1,47 | 92,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,25 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,06 | 1,67 | 92,2 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,25 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 1,43 | 2,47 | 90,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,33 | 3,00 | 92,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,75 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 1,18 | 3,75 | 89,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,05 | 7,60 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −4
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 30,87 | 13,37 | 1,01 | 91,1 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −3
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 17,87 | 9,37 | 1,06 | 90,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −2
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 8,45 | 6,25 | 1,23 | 91,6 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −1
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 3,77 | 4,10 | 1,64 | 89,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +1
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,34 | 5,00 | 6,05 | 90 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +2
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 1,10 | 9,50 | 17,75 | 93,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +3
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,02 | 11,62 | 27,5 | 90,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −2 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 30,0 | 8,75 | 1,07 | 92,4 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −1 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 8,60 | 3,80 | 1,42 | 92,3 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +1 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,30 | 4,40 | 12,5 | 92,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −2 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 21,0 | 7,75 | 1,11 | 92,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −1 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 6,60 | 3,80 | 1,48 | 91,7 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +1 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Celta Vigo | X · Oavgjort | 2 · Union Saint-Gilloise | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,34 | 4,30 | 9,10 | 91,9 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Rätt resultat
| Speltyp | 0-0 | 0-1 | 0-2 | 0-3 | 0-4 | 0-5 | 0-6 | 0-7 | 1-0 | 1-1 | 1-2 | 1-3 | 1-4 | 1-5 | 1-6 | 1-7 | 2-0 | 2-1 | 2-2 | 2-3 | 2-4 | 2-5 | 2-6 | 2-7 | 3-0 | 3-1 | 3-2 | 3-3 | 3-4 | 3-5 | 3-6 | 3-7 | 4-0 | 4-1 | 4-2 | 4-3 | 4-4 | 4-5 | 4-6 | 5-0 | 5-1 | 5-2 | 5-3 | 5-4 | 5-5 | 6-0 | 6-1 | 6-2 | 6-3 | 6-4 | 7-0 | 7-1 | 7-2 | 7-3 | 8-0 | 8-2 | 8-3 | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 70,8 % | 14,0 | 11,0 | 16,0 | 35,0 | 90,0 | 200,0 | 300,0 | 350,0 | 9,45 | 6,68 | 10,0 | 22,0 | 60,0 | 150,0 | 275,0 | 325,0 | 12,0 | 8,72 | 11,0 | 28,0 | 75,0 | 175,0 | 275,0 | 325,0 | 21,5 | 16,0 | 23,0 | 45,0 | 125,0 | 225,0 | 325,0 | 301,0 | 53,0 | 40,0 | 55,0 | 100,0 | 175,0 | 300,0 | 350,0 | 125,0 | 100,0 | 125,0 | 200,0 | 275,0 | 325,0 | 250,0 | 225,0 | 250,0 | 300,0 | 325,0 | 325,0 | 300,0 | 325,0 | 350,0 | 301,0 | 301,0 | 301,0 | 70,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Halvtid/fulltid
| Speltyp | 1/1 · Hemma/Hemma | 1/X · Hemma/Oavgjort | 1/2 · Hemma/Borta | X/1 · Oavgjort/Hemma | X/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2 · Oavgjort/Borta | 2/1 · Borta/Hemma | 2/X · Borta/Oavgjort | 2/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 83,8 % | 3,60 | 13,0 | 31,0 | 5,80 | 5,80 | 7,20 | 25,0 | 13,0 | 4,85 | 83,8 % |
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Oddsrörelser · 1X2
Senaste 7 dagarna · Snittodds hos 11 spelbolag.
- 1Celta Vigo2,02 2,25+11,4 %
- XOavgjort3,57 3,55−0,7 %
- 2Union Saint-Gilloise3,27 3,00−8,4 %