BK Děčín – BK Nová huť Ostrava: odds
Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín | 2 · BK Nová huť Ostrava | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín −4,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 168,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat (ordinarie tid)
| Speltyp | 1 · BK Děčín | X · Oavgjort | 2 · BK Nová huť Ostrava | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,45 | 14,0 | 3,00 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · BK Děčín | X · Oavgjort | 2 · BK Nová huť Ostrava | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,54 | 19,0 | 2,44 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · BK Děčín | 2 · BK Nová huť Ostrava | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,62 | 2,03 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · 2:a perioden
| Speltyp | 1 · BK Děčín | 2 · BK Nová huť Ostrava | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,67 | 2,08 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 157,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,27 | 3,11 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 158,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,34 | 2,95 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 159,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,40 | 2,67 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 160,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,40 | 2,67 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 161,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,42 | 2,60 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 162,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 163,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,50 | 2,32 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 164,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,56 | 2,20 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 165,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,63 | 2,10 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 166,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,68 | 2,01 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 167,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,75 | 1,91 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 169,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,92 | 1,75 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 170,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 2,01 | 1,68 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 171,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 2,12 | 1,61 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 172,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,22 | 1,56 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 173,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,34 | 1,51 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 174,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,47 | 1,46 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 175,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,66 | 1,40 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 176,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 2,64 | 1,37 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 177,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 2,78 | 1,33 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 178,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 2,94 | 1,30 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 81,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 82,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 83,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 84,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 85,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 86,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 40,5 · 1:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,50 | 2,26 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 41,5 · 1:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,63 | 2,01 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 42,5 · 1:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,79 | 1,81 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 43,5 · 1:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,99 | 1,65 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 44,5 · 1:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 2,22 | 1,52 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 41,5 · 2:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,2 % | 1,76 | 1,81 | 89,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 42,5 · 2:a perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,3 % | 1,87 | 1,71 | 89,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 40,5 · 3:e perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,1 % | 1,71 | 1,86 | 89,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 41,5 · 3:e perioden
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,3 % | 1,88 | 1,70 | 89,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 82,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 83,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,54 | 2,17 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 84,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,59 | 2,07 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 85,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,69 | 1,89 | 89,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 86,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,83 | 1,77 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 87,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,93 | 1,67 | 89,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 88,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 2,14 | 1,54 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 41,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88,9 % | 1,60 | 2,00 | 88,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 42,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 43,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 44,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 79,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 80,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,57 | 2,10 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 81,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,68 | 1,91 | 89,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 82,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,81 | 1,79 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 83,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,91 | 1,68 | 89,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 84,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 2,12 | 1,55 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 85,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 39,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 40,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 41,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,85 | 1,75 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 42,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −15,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín −15,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +15,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 4,75 | 1,11 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −14,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín −14,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +14,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 4,35 | 1,14 | 90,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −13,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín −13,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +13,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 4,00 | 1,16 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −12,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín −12,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +12,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 3,70 | 1,19 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −11,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín −11,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +11,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 3,38 | 1,23 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −10,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín −10,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +10,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 3,08 | 1,27 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −9,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín −9,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +9,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 2,70 | 1,36 | 90,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −8,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín −8,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 2,46 | 1,46 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −7,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín −7,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 2,20 | 1,56 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −6,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín −6,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,15 | 1,58 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −5,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín −5,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,90 | 1,82 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −3,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín −3,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,73 | 1,93 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −2,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín −2,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,63 | 2,07 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −1,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín −1,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,59 | 2,17 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín +1,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,63 | 2,12 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +2,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín +2,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,54 | 2,27 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +3,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín +3,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava −3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,38 | 2,70 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +4,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín +4,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava −4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,32 | 2,97 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +5,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín +5,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava −5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,20 | 3,63 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +6,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín +6,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava −6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,16 | 4,00 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +7,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · BK Děčín +7,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava −7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 1,14 | 4,35 | 90,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −4,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · BK Děčín −4,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −3,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · BK Děčín −3,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,00 | 1,71 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −2,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · BK Děčín −2,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · BK Děčín −1,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,72 | 2,00 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · BK Děčín −0,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,65 | 2,07 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +0,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · BK Děčín +0,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava −0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,70 | 2,02 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +1,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · BK Děčín +1,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −2,5 · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · BK Děčín −2,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,15 | 1,61 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −1,5 · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · BK Děčín −1,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,87 | 1,80 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −0,5 · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · BK Děčín −0,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava +0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,73 | 1,97 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) +0,5 · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · BK Děčín +0,5 | 2 · BK Nová huť Ostrava −0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,62 | 2,15 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Fram till matchstart · Snittodds hos 11 spelbolag.
- 1BK Děčín1,40 1,47+5 %
- 2BK Nová huť Ostrava2,75 2,45−10,9 %