Matchsammanfattning
Från vår dataSlutresultat: Manresa 108 – 88 BC Roma. Favoriten inför matchen (Manresa, 62 %) vann.
| Statistik | Manresa | BC Roma |
|---|---|---|
| Chans före start | 62 % | 38 % |
Från ScanOdds data: tabell, senaste resultat och snittodds (12 spelbolag).
Slutresultat: Manresa 108 – 88 BC Roma. Favoriten inför matchen (Manresa, 62 %) vann.
| Statistik | Manresa | BC Roma |
|---|---|---|
| Chans före start | 62 % | 38 % |
Från ScanOdds data: tabell, senaste resultat och snittodds (12 spelbolag).
| Speltyp | 1 · Manresa | 2 · BC Roma | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 94 % | 1,51 | 2,47 | 94 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −1 | 2 · BC Roma +1 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
| Speltyp | 1 · Manresa | X · Oavgjort | 2 · BC Roma | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,58 | 14,5 | 2,61 | 92,2 % |
| Speltyp | 1 · Manresa | X · Oavgjort | 2 · BC Roma | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,67 | 14,0 | 2,25 | 89,7 % |
| Speltyp | 1 · Manresa | X · Oavgjort | 2 · BC Roma | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,70 | 14,0 | 2,20 | 89,7 % |
| Speltyp | 1 · Manresa | 2 · BC Roma | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,61 | 2,17 | 92,4 % |
| Speltyp | 1 · Manresa | 2 · BC Roma | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,64 | 2,04 | 90,9 % |
| Speltyp | 1 · Manresa | 2 · BC Roma | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,65 | 2,02 | 90,8 % |
| Speltyp | 1 · Manresa | 2 · BC Roma | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91 % | 1,65 | 2,03 | 91 % |
| Speltyp | 1 · Manresa | 2 · BC Roma | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,68 | 1,98 | 90,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,18 | 4,40 | 93,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,18 | 4,50 | 93,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,23 | 3,90 | 93,7 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 1,31 | 3,25 | 93,4 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,31 | 3,17 | 92,7 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,33 | 3,06 | 93 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,37 | 2,89 | 93,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,42 | 2,72 | 93,3 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,45 | 2,58 | 93,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,51 | 2,42 | 93 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,56 | 2,30 | 93 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,63 | 2,18 | 93,3 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,68 | 2,09 | 93,3 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,76 | 1,97 | 93,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,82 | 1,90 | 93,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,90 | 1,83 | 93,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,98 | 1,75 | 93,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 2,08 | 1,69 | 93,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 2,18 | 1,62 | 93,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,30 | 1,56 | 93 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,42 | 1,51 | 93 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 2,55 | 1,46 | 92,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 2,67 | 1,42 | 92,7 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 2,82 | 1,38 | 92,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 2,97 | 1,35 | 92,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93 % | 3,12 | 1,32 | 93 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 3,60 | 1,26 | 93,5 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 3,90 | 1,23 | 93,7 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,35 | 2,85 | 91,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,49 | 2,35 | 91,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,61 | 2,17 | 92,4 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,83 | 1,90 | 93,5 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,90 | 1,82 | 93 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,02 | 1,71 | 92,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,07 | 1,66 | 92,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,32 | 1,54 | 92,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,56 | 2,27 | 92,5 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,65 | 2,12 | 92,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,75 | 1,97 | 92,7 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,86 | 1,85 | 92,7 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,98 | 1,75 | 92,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,05 | 1,69 | 92,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 2,27 | 1,57 | 92,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,48 | 2,37 | 91,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,58 | 2,15 | 91,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,72 | 1,92 | 90,7 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,90 | 1,74 | 90,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,12 | 1,59 | 90,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,38 | 1,47 | 90,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91 % | 1,78 | 1,86 | 91 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91 % | 1,82 | 1,82 | 91 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,76 | 1,88 | 90,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,87 | 1,77 | 90,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,47 | 2,40 | 91,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,51 | 2,30 | 91,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,54 | 2,22 | 91,1 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,61 | 2,10 | 91,4 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,72 | 1,95 | 91,4 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,82 | 1,83 | 91,4 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,96 | 1,71 | 91,4 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 2,13 | 1,59 | 91,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,30 | 1,53 | 91,9 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,52 | 2,32 | 91,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,64 | 2,07 | 91,5 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,78 | 1,89 | 91,7 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,97 | 1,72 | 91,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,17 | 1,59 | 91,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90 % | 2,25 | 1,50 | 90 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,52 | 2,32 | 91,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,57 | 2,17 | 91,4 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,67 | 2,00 | 91,2 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,79 | 1,86 | 91,5 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,93 | 1,73 | 91,4 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 2,08 | 1,63 | 91,4 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 2,23 | 1,54 | 91,3 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,30 | 1,50 | 90,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,50 | 2,35 | 91,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,61 | 2,12 | 91,5 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,75 | 1,92 | 91,6 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,92 | 1,76 | 91,8 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 2,12 | 1,61 | 91,5 % |
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −11,5 | 2 · BC Roma +11,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 3,35 | 1,28 | 92,6 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −10,5 | 2 · BC Roma +10,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 3,00 | 1,34 | 92,6 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −9,5 | 2 · BC Roma +9,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 2,85 | 1,39 | 93,4 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −8,5 | 2 · BC Roma +8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 2,62 | 1,45 | 93,3 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −7,5 | 2 · BC Roma +7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,35 | 1,54 | 93 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −6,5 | 2 · BC Roma +6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 2,20 | 1,62 | 93,3 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −5,5 | 2 · BC Roma +5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 2,02 | 1,75 | 93,8 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −4,5 | 2 · BC Roma +4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −4 | 2 · BC Roma +4 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −3,5 | 2 · BC Roma +3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,77 | 1,97 | 93,2 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −2,5 | 2 · BC Roma +2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,69 | 2,07 | 93 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −2 | 2 · BC Roma +2 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −1,5 | 2 · BC Roma +1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,70 | 2,07 | 93,6 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +1,5 | 2 · BC Roma −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,46 | 2,52 | 92,7 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +2,5 | 2 · BC Roma −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,40 | 2,75 | 93 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +3,5 | 2 · BC Roma −3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,40 | 2,77 | 93 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +4,5 | 2 · BC Roma −4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,38 | 2,86 | 93,1 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +5,5 | 2 · BC Roma −5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,36 | 2,93 | 93,2 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +6,5 | 2 · BC Roma −6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,27 | 3,50 | 93,2 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +7,5 | 2 · BC Roma −7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,26 | 3,60 | 93,3 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +8,5 | 2 · BC Roma −8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,27 | 3,50 | 93,2 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −5,5 | 2 · BC Roma +5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,45 | 1,47 | 91,9 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −4,5 | 2 · BC Roma +4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,22 | 1,58 | 92,3 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −3,5 | 2 · BC Roma +3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,12 | 1,64 | 92,5 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −2,5 | 2 · BC Roma +2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,95 | 1,77 | 92,8 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −1,5 | 2 · BC Roma +1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,80 | 1,92 | 92,9 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −0,5 | 2 · BC Roma +0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,67 | 2,07 | 92,4 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +0,5 | 2 · BC Roma −0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,57 | 2,25 | 92,5 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +1,5 | 2 · BC Roma −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,57 | 2,25 | 92,5 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +2,5 | 2 · BC Roma −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +3,5 | 2 · BC Roma −3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,50 | 2,45 | 93 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −5,5 | 2 · BC Roma +5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,45 | 1,47 | 91,9 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −4,5 | 2 · BC Roma +4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 2,35 | 1,53 | 92,7 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −3,5 | 2 · BC Roma +3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,07 | 1,66 | 92,1 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −2,5 | 2 · BC Roma +2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −1,5 | 2 · BC Roma +1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,82 | 1,89 | 92,7 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −0,5 | 2 · BC Roma +0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,70 | 2,02 | 92,3 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +0,5 | 2 · BC Roma −0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,66 | 2,07 | 92,1 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +1,5 | 2 · BC Roma −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,67 | 2,07 | 92,4 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +2,5 | 2 · BC Roma −2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,47 | 2,45 | 91,9 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −2,5 | 2 · BC Roma +2,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,15 | 1,62 | 92,4 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −1,5 | 2 · BC Roma +1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,00 | 1,72 | 92,5 % |
| Speltyp | 1 · Manresa −0,5 | 2 · BC Roma +0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,82 | 1,90 | 93 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +0,5 | 2 · BC Roma −0,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,63 | 2,12 | 92,1 % |
| Speltyp | 1 · Manresa +1,5 | 2 · BC Roma −1,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,63 | 2,15 | 92,7 % |
Fram till matchstart · Snittodds hos 13 spelbolag.