Sofya Lansere – Martyna Kubka: kurzy a tipy, piatok 6. 11. 2026 11:00
Sofya Lansere – Martyna Kubka,pi 6. 11.11:00
Kto vyhrá · podľa kurzov12 stávkových kancelárií
- 33 % Sofya Lansere
- 67 % Martyna Kubka
Porovnanie kurzov
Víťaz: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Sofya Lansere | 22 · Martyna Kubka | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 2,76 | 1,38 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Sofya Lansere | 22 · Martyna Kubka | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 1,98 | 1,71 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 20,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 1,87 | 1,82 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:20:2 | 1:21:2 | 2:02:0 | 2:12:1 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 86,8 % | 1,80 | 4,60 | 4,50 | 6,40 | 86,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Víťaz · 1. set
Víťaz · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Sofya Lansere | 22 · Martyna Kubka | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 % | 2,57 | 1,40 | 90,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 18,5
Viac/menej 18,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 % | 1,45 | 2,51 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 19,5
Viac/menej 19,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,66 | 2,07 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 21,5
Viac/menej 21,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 2,06 | 1,67 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 22,5
Viac/menej 22,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 % | 2,32 | 1,52 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 6,5 · 1. set
Viac/menej 6,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,4 % | 1,01 | 9,60 | 91,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 7,5 · 1. set
Viac/menej 7,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 % | 1,12 | 5,00 | 91,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 8,5 · 1. set
Viac/menej 8,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,3 % | 1,38 | 2,70 | 91,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 9,5 · 1. set
Viac/menej 9,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 2,02 | 1,68 | 91,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 10,5 · 1. set
Viac/menej 10,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 3,70 | 1,22 | 91,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 12,5 · 1. set
Viac/menej 12,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 % | 5,60 | 1,10 | 91,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5
Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Sofya Lansere | 22 · Martyna Kubka | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 2,45 | 1,48 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2,5
Ázijský handicap +2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Sofya Lansere | 22 · Martyna Kubka | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 2,25 | 1,56 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +4,5
Ázijský handicap +4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Sofya Lansere | 22 · Martyna Kubka | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 1,71 | 2,00 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +5,5
Ázijský handicap +5,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Sofya Lansere | 22 · Martyna Kubka | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 1,44 | 2,55 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +6,5
Ázijský handicap +6,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Sofya Lansere | 22 · Martyna Kubka | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 1,25 | 3,60 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok · 1. set
Presný výsledok · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:60:6 | 1:61:6 | 2:62:6 | 3:63:6 | 4:64:6 | 5:75:7 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 6:76:7 | 7:57:5 | 7:67:6 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 71,5 % | 23,0 | 8,60 | 6,00 | 4,80 | 5,20 | 12,0 | 90,0 | 25,0 | 14,0 | 9,00 | 8,20 | 9,40 | 20,0 | 13,0 | 71,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Počet setov viac/menej 2,5
Počet setov viac/menej 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,62 | 1,42 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Vývoj kurzov · Víťaz
Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 13 stávkových kancelárií.
- Sofya Lansere2,55 → 2,75+7,8 %
- Martyna Kubka1,45 → 1,39−4,1 %
Zhrnutie pred zápasom
Z našich dátPodľa kurzov je favoritom Martyna Kubka, so šancou na výhru 67 %.
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka, posledné výsledky a priemerné kurzy (12 stávkových kancelárií).
Informácie o zápase
- Začiatok
- pi 6. 11. · 11:00
Vzájomné zápasy
V našej databáze nie sú žiadne vzájomné zápasy.