Cameron Norrie – Matteo Arnaldi: kurzy
Víťaz
| Typ stávky | 1 · Cameron Norrie | 2 · Matteo Arnaldi | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz13 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,4 % | 1,40 | 2,90 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −3,5
| Typ stávky | 1 · Cameron Norrie | 2 · Matteo Arnaldi | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 1,95 | 1,76 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 22,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 % | 1,91 | 1,77 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Presný výsledok
| Typ stávky | 0:2 | 1:2 | 2:0 | 2:1 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 87,1 % | 4,80 | 5,80 | 2,06 | 3,55 | 87,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Víťaz · 1. set
| Typ stávky | 1 · Cameron Norrie | 2 · Matteo Arnaldi | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 1,49 | 2,44 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 18,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 1,20 | 4,10 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 19,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 20,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 1,50 | 2,39 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 21,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 1,63 | 2,13 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 23,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 % | 2,13 | 1,64 | 92,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 24,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 2,20 | 1,59 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 25,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 2,39 | 1,50 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 26,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 2,65 | 1,42 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 27,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 2,60 | 1,47 | 93,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 6,5 · 1. set
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 % | 1,01 | 12,0 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 7,5 · 1. set
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 1,05 | 7,80 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 8,5 · 1. set
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 % | 1,20 | 4,00 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 9,5 · 1. set
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 1,67 | 2,08 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 10,5 · 1. set
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 2,95 | 1,35 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 12,5 · 1. set
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 4,00 | 1,21 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −6,5
| Typ stávky | 1 · Cameron Norrie | 2 · Matteo Arnaldi | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 6,55 | 1,07 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −5,5
| Typ stávky | 1 · Cameron Norrie | 2 · Matteo Arnaldi | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 3,80 | 1,22 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −4,5
| Typ stávky | 1 · Cameron Norrie | 2 · Matteo Arnaldi | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 2,82 | 1,37 | 92,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −2,5
| Typ stávky | 1 · Cameron Norrie | 2 · Matteo Arnaldi | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 1,67 | 2,07 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −1,5
| Typ stávky | 1 · Cameron Norrie | 2 · Matteo Arnaldi | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 1,50 | 2,42 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −0,5
| Typ stávky | 1 · Cameron Norrie | 2 · Matteo Arnaldi | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 1,41 | 2,70 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +0,5
| Typ stávky | 1 · Cameron Norrie | 2 · Matteo Arnaldi | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 1,38 | 2,80 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +1,5
| Typ stávky | 1 · Cameron Norrie | 2 · Matteo Arnaldi | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 1,45 | 2,53 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −2,5 · 1. set
| Typ stávky | 1 · Cameron Norrie | 2 · Matteo Arnaldi | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 2,90 | 1,34 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −1,5 · 1. set
| Typ stávky | 1 · Cameron Norrie | 2 · Matteo Arnaldi | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 1,79 | 1,88 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +1,5 · 1. set
| Typ stávky | 1 · Cameron Norrie | 2 · Matteo Arnaldi | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 1,31 | 3,05 | 91,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Presný výsledok · 1. set
| Typ stávky | 0:6 | 1:6 | 2:6 | 3:6 | 4:6 | 5:7 | 6:0 | 6:1 | 6:2 | 6:3 | 6:4 | 6:7 | 7:5 | 7:6 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 76,8 % | 100,0 | 40,0 | 21,0 | 9,00 | 7,60 | 21,0 | 70,0 | 15,0 | 8,80 | 5,20 | 5,00 | 8,40 | 14,0 | 6,60 | 76,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Počet setov viac/menej 2,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 2,42 | 1,50 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Vývoj kurzov · Víťaz
Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 15 stávkových kancelárií.
- 1Cameron Norrie1,60 1,40−12,8 %
- 2Matteo Arnaldi2,28 2,90+27,2 %