Dukla Trenčín – Liptovský Mikuláš: kurzy
Dukla Trenčín 2, Liptovský Mikuláš 2
Samostatné nájazdy 3 – 21. tr. 1–12. tr. 1–03. tr. 0–1PP 0–0Výsledok zápasu (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín | X · Remíza | 2 · Liptovský Mikuláš | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,3 % | 2,00 | 4,19 | 2,80 | 91,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Víťaz (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín | 2 · Liptovský Mikuláš | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 1,62 | 2,15 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 5,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 % | 1,91 | 1,80 | 92,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −1 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín −1 | 2 · Liptovský Mikuláš +1 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 % | 2,33 | 1,59 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Dvojitá šanca (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1X · Domáci alebo remíza | 12 · Domáci alebo hostia | X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 1,39 | 1,18 | 1,69 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Stávka bez remízy (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín | 2 · Liptovský Mikuláš | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 1,65 | 2,15 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 2,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,1 % | 1,07 | 7,80 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 3 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 % | 1,09 | 7,75 | 95,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 3,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,3 % | 1,20 | 4,40 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 4 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 1,26 | 3,69 | 93,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 4,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 % | 1,49 | 2,55 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 % | 1,66 | 2,16 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 5,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 % | 1,92 | 1,82 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 6 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 % | 2,47 | 1,51 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 6,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 % | 2,91 | 1,37 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 7 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 4,21 | 1,21 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 7,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 % | 4,50 | 1,18 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 8,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 % | 6,65 | 1,08 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 2,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,02 | 9,50 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 3,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,18 | 4,20 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 4,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 1,32 | 3,07 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 6 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 2,02 | 1,81 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 6,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 % | 2,40 | 1,49 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 7,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 4,20 | 1,18 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 1,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,22 | 3,80 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 2,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 3,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 2,75 | 1,40 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 1,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 1,35 | 3,05 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 2,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 % | 2,00 | 1,70 | 91,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 3,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 % | 3,50 | 1,25 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Oba tímy dajú gól (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Áno | Nie | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 1,10 | 6,00 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −3,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín −3,5 | 2 · Liptovský Mikuláš +3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 7,20 | 1,06 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −2,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín −2,5 | 2 · Liptovský Mikuláš +2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,7 % | 4,40 | 1,19 | 93,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −1,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín −1,5 | 2 · Liptovský Mikuláš +1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 2,82 | 1,38 | 92,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −0,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín −0,5 | 2 · Liptovský Mikuláš +0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 % | 2,02 | 1,73 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +0,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín +0,5 | 2 · Liptovský Mikuláš −0,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 1,40 | 2,77 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +1,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín +1,5 | 2 · Liptovský Mikuláš −1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 1,20 | 4,10 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +2,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín +2,5 | 2 · Liptovský Mikuláš −2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 % | 1,09 | 6,20 | 92,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín −4,5 | 2 · Liptovský Mikuláš +4,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,6 % | 13,0 | 1,02 | 94,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −3,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín −3,5 | 2 · Liptovský Mikuláš +3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,7 % | 7,93 | 1,07 | 94,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −2,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín −2,5 | 2 · Liptovský Mikuláš +2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 % | 4,13 | 1,22 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −2 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín −2 | 2 · Liptovský Mikuláš +2 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 % | 3,50 | 1,29 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) −1,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín −1,5 | 2 · Liptovský Mikuláš +1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,3 % | 2,63 | 1,47 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +1 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín +1 | 2 · Liptovský Mikuláš −1 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 1,24 | 3,96 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín +1,5 | 2 · Liptovský Mikuláš −1,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,1 % | 1,20 | 4,29 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín +2,5 | 2 · Liptovský Mikuláš −2,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,9 % | 1,09 | 7,14 | 94,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | 1 · Dukla Trenčín +3,5 | 2 · Liptovský Mikuláš −3,5 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 1,02 | 12,0 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Vývoj kurzov · 1X2 (riadny hrací čas)
Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 9 stávkových kancelárií.
- 1Dukla Trenčín2,00 2,00Bez zmeny
- XRemíza3,90 4,19+7,4 %
- 2Liptovský Mikuláš2,82 2,80−0,7 %