Tampa Bay Lightning – Detroit Red Wings: kurzy na viac/menej
Tampa Bay Lightning 4, Detroit Red Wings 2
1. tr. 2–02. tr. 1–13. tr. 1–1Viac/menej 1,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,9 % | 1,01 | 19,0 | 95,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 2,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,9 % | 1,04 | 10,9 | 94,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 3 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,3 % | 1,05 | 10,3 | 95,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 3,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,4 % | 1,12 | 6,00 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 4 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 1,16 | 5,40 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 4,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,2 % | 1,35 | 3,23 | 95,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,3 % | 1,45 | 2,78 | 95,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 5,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,2 % | 1,69 | 2,18 | 95,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 6 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,5 % | 2,01 | 1,82 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 6,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,2 % | 2,39 | 1,58 | 95,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 7 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,2 % | 3,07 | 1,38 | 95,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 7,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,9 % | 3,52 | 1,30 | 94,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 8 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 % | 5,23 | 1,17 | 95,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 8,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,1 % | 5,75 | 1,14 | 95,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 9,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,3 % | 9,40 | 1,06 | 95,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 10,5 (riadny hrací čas)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 2,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,6 % | 1,01 | 15,0 | 94,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 3 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,4 % | 1,01 | 14,5 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 3,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,11 | 5,75 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 4 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 % | 1,13 | 5,65 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 4,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 1,21 | 4,00 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,4 % | 1,31 | 3,37 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 5,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,2 % | 1,66 | 2,18 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 6 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95 % | 1,82 | 1,98 | 95 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 6,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,9 % | 2,10 | 1,73 | 94,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 7 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 % | 2,72 | 1,43 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 7,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 % | 3,35 | 1,29 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 8 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 4,00 | 1,22 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 8,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 4,52 | 1,17 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 9 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 7,25 | 1,08 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 9,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 8,00 | 1,05 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 10,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 96,6 % | 15,0 | 1,03 | 96,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 11,5 (vrátane predĺženia)
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 98,1 % | 32,0 | 1,01 | 98,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.