Prejsť na obsah

Sassuolo – Fiorentina: kurzy

Serie A
  • Gól: 25' Armand Laurienté
  • Gól: 65' Armand Laurienté
  • Gól: 45+2' Mateo Pellegrino
  • Gól: 50' Alieu Njie
  • Gól: 79' Franco Mastantuono
  • Gól: 90+3' Víctor Valdepeñas Talavera

Výsledok zápasu

Výsledok zápasu: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz13 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,6 %3,053,602,2795,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5

Viac/menej 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz13 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,7 %1,602,3294,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól

Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 %1,502,5093,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy

Stávka bez remízy: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 %2,141,6593,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,25

Ázijský handicap +0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,7 %1,821,9794,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,4 %3,312,372,7091,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 2. polčas

Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %3,052,702,5391,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca

Dvojitá šanca: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,4 %1,641,301,3995,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca · 1. polčas

Dvojitá šanca · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 %1,451,451,3093,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca · 2. polčas

Dvojitá šanca · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %1,451,401,3593,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy · 1. polčas

Stávka bez remízy · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %2,001,7292,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy · 2. polčas

Stávka bez remízy · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %2,071,6692,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5

Viac/menej 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,9 %1,0314,095,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1

Viac/menej 1: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,2 %1,0311,094,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,25

Viac/menej 1,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,086,1091,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5

Viac/menej 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,6 %1,184,7794,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,75

Viac/menej 1,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,194,0091,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2

Viac/menej 2: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 %1,263,6793,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,25

Viac/menej 2,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 %1,402,7192,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,75

Viac/menej 2,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,7 %1,722,0693,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3

Viac/menej 3: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,9 %1,951,8594,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,25

Viac/menej 3,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 %2,161,6493,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5

Viac/menej 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz13 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,5 %2,421,5594,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,75

Viac/menej 3,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 %2,751,3992,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4

Viac/menej 4: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,2 %3,641,2794,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,25

Viac/menej 4,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %3,751,2292,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,5

Viac/menej 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,5 %4,311,2194,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,75

Viac/menej 4,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %4,901,1391,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5

Viac/menej 5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,6 %7,321,1095,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5,25

Viac/menej 5,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 %6,671,1094,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5,5

Viac/menej 5,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,1 %7,951,0895,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 6

Viac/menej 6: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,3 %12,01,0395,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 6,5

Viac/menej 6,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,9 %16,01,0295,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 7,5

Viac/menej 7,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 98,1 %34,01,0198,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5 · 1. polčas

Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %1,273,5793,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1 · 1. polčas

Viac/menej 1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %1,502,4593 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,25 · 1. polčas

Viac/menej 1,25 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 %1,831,8391,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5 · 1. polčas

Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,9 %2,271,6093,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,75 · 1. polčas

Viac/menej 1,75 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %2,551,4592,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5 · 1. polčas

Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %5,101,1493,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5 · 1. polčas

Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 %12,01,0294 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,5 · 1. polčas

Viac/menej 4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 98,1 %34,01,0198,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5 · 2. polčas

Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,9 %1,174,7593,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5 · 2. polčas

Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 %1,801,9593,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5 · 2. polčas

Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %3,451,2792,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5 · 2. polčas

Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 %7,501,0793,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,5 · 2. polčas

Viac/menej 4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,6 %18,01,0195,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5

Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %1,243,7793,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5

Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %2,171,6393,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5

Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %4,721,1693,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 3,5

Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,2 %11,01,0394,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 4,5

Viac/menej – domáci 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 97,4 %27,01,0197,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,951,7592,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 %5,641,1193,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 96,1 %20,01,0196,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,652,1092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %4,401,1993,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %11,01,0293,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5

Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,9 %1,184,5993,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5

Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,871,8593,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5

Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %3,651,2593,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 3,5

Viac/menej – hostia 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %7,901,0693,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 4,5

Viac/menej – hostia 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,9 %19,01,0195,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,801,9092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %4,811,1492,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,5 %13,61,0194,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %1,502,4092,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %3,601,2592,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %8,751,0593,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól · 1. polčas

Oba tímy dajú gól · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %3,321,2590,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól · 2. polčas

Oba tímy dajú gól · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 %2,471,4190 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −3,5

Ázijský handicap −3,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 96,8 %23,01,0196,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −2,5

Ázijský handicap −2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,9 %12,01,0394,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −2

Ázijský handicap −2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %8,301,0694 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,75

Ázijský handicap −1,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %6,001,1193,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,5

Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 %5,601,1394 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,25

Ázijský handicap −1,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %4,851,1391,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1

Ázijský handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %4,751,1592,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,75

Ázijský handicap −0,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %3,401,2691,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5

Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,4 %2,901,4094,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,25

Ázijský handicap −0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,8 %2,501,5093,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5

Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,9 %1,632,2193,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,75

Ázijský handicap +0,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 %1,472,5292,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1

Ázijský handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,9 %1,323,2593,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,25

Ázijský handicap +1,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,253,5092,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5

Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,6 %1,234,1094,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,75

Ázijský handicap +1,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %1,144,7591,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2

Ázijský handicap +2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95 %1,087,6695 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2,5

Ázijský handicap +2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 %1,068,3094 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +3,5

Ázijský handicap +3,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,9 %1,0119,095,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 %8,601,0492,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,75 · 1. polčas

Ázijský handicap −0,75 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,3 %4,001,1589,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %3,201,3092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,25 · 1. polčas

Ázijský handicap −0,25 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %2,561,4291,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,25 · 1. polčas

Ázijský handicap +0,25 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %1,582,2092 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,422,6292,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,75 · 1. polčas

Ázijský handicap +0,75 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,8 %1,243,2589,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,076,8092,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,6 %18,01,0195,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %7,301,0692,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,75 · 2. polčas

Ázijský handicap −0,75 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %3,471,2391,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %2,951,3492,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,25 · 2. polčas

Ázijský handicap −0,25 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %2,351,5091,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,25 · 2. polčas

Ázijský handicap +0,25 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 %1,652,0892,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %1,462,5092,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,75 · 2. polčas

Ázijský handicap +0,75 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,293,1091,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,095,8291,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Sassuolo2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,6 %1,0115,094,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −4

Európsky handicap −4: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,2 %24,09,751,0188,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −3

Európsky handicap −3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %30,513,621,0292,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −2

Európsky handicap −2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 %15,08,871,1394 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1

Európsky handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %5,754,821,3991,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1

Európsky handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 %1,604,254,1591 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +2

Európsky handicap +2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %1,206,759,1291,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +3

Európsky handicap +3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,0610,8719,6292,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +4

Európsky handicap +4: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,5 %1,0111,2526,089,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −2 · 1. polčas

Európsky handicap −2 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %41,010,01,0492,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1 · 1. polčas

Európsky handicap −1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %11,04,501,3092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1 · 1. polčas

Európsky handicap +1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %1,453,808,0092,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +2 · 1. polčas

Európsky handicap +2 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,098,0025,092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −2 · 2. polčas

Európsky handicap −2 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %28,09,251,0792,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1 · 2. polčas

Európsky handicap −1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %8,904,401,3592,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1 · 2. polčas

Európsky handicap +1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,5 %1,503,606,2590,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +2 · 2. polčas

Európsky handicap +2 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SassuoloX · Remíza2 · FiorentinaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %1,127,5019,092,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Presný výsledok

Presný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky0:00:10:100:110:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:910:010:111:02:02:12:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:75:05:15:25:35:45:55:66:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:48:08:18:28:39:09:19:2Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 69 %16,011,0401,0401,013,022,050,0125,0225,0300,0401,0401,013,06,90401,09,0015,536,090,0200,0300,0338,5501,0401,0401,0401,017,010,2510,520,050,0125,0225,0300,0388,5401,035,021,025,037,085,0175,0275,0325,0501,085,055,065,0100,0150,0250,0325,0350,0175,0150,0150,0200,0275,0325,0350,0300,0250,0275,0300,0325,0350,0325,0325,0325,0350,0501,0501,0351,0401,0401,0401,0501,0401,069 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Polčas/konečný výsledok

Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky1/1 · Domáci/domáci1/X · Domáci/remíza1/2 · Domáci/hostiaX/1 · Remíza/domáciX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hostia2/1 · Hostia/domáci2/X · Hostia/remíza2/2 · Hostia/hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 83 %4,8013,024,07,206,005,9030,012,03,5083 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Nepárny/párny

Nepárny/párny: priemerné kurzy
Typ stávkyNepárnyPárnyVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 %1,991,8094,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · 1X2

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 15 stávkových kancelárií.

  • 1Sassuolo2,45 3,03kurz rastie+23,7 %
  • XRemíza3,55 3,60kurz rastie+1,4 %
  • 2Fiorentina2,60 2,28kurz klesá−12,3 %