Prejsť na obsah

Výsledok zápasu

Výsledok zápasu: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %3,203,921,9692,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,5

Viac/menej 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,362,9092,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Oba tímy dajú gól

Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %1,362,8792,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Stávka bez remízy

Stávka bez remízy: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %2,381,5092,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,5

Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,781,9192,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 %3,422,602,3791 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Výsledok zápasu · 2. polčas

Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 %3,202,952,2591,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Dvojitá šanca

Dvojitá šanca: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %1,761,231,3193,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Dvojitá šanca · 1. polčas

Dvojitá šanca · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,501,401,2792,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Dvojitá šanca · 2. polčas

Dvojitá šanca · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,571,321,3092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Stávka bez remízy · 1. polčas

Stávka bez remízy · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %2,251,5692,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Stávka bez remízy · 2. polčas

Stávka bez remízy · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %2,251,5792,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 0,5

Viac/menej 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,8 %1,0118,595,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1

Viac/menej 1: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 %1,0110,191,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,5

Viac/menej 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,096,2092,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,75

Viac/menej 1,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %1,135,5093,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2

Viac/menej 2: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %1,115,3391,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,25

Viac/menej 2,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 %1,223,5090,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,75

Viac/menej 2,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,422,6091,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3

Viac/menej 3: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,522,3692,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,25

Viac/menej 3,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %1,712,0292,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,5

Viac/menej 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,901,8293 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,75

Viac/menej 3,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 %2,121,6592,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4

Viac/menej 4: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %2,511,4792,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,25

Viac/menej 4,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %2,701,3991,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,5

Viac/menej 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %3,001,3392,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,75

Viac/menej 4,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 %3,601,2793,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5

Viac/menej 5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 %4,671,1693,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5,25

Viac/menej 5,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 %4,751,1793,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5,5

Viac/menej 5,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %5,121,1392,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 6

Viac/menej 6: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %8,501,0593,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 6,5

Viac/menej 6,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 %9,001,0493,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 7,5

Viac/menej 7,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %13,01,0193,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 0,5 · 1. polčas

Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,194,1592,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,5 · 1. polčas

Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,931,7892,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,5 · 1. polčas

Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %3,901,2292,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,5 · 1. polčas

Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 %8,551,0493,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,5 · 1. polčas

Viac/menej 4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 96,4 %21,01,0196,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 0,5 · 2. polčas

Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 %1,115,8293,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,5 · 2. polčas

Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %1,562,2592,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,5 · 2. polčas

Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %2,721,4092,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,5 · 2. polčas

Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 %5,451,1292,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,5 · 2. polčas

Viac/menej 4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 %11,01,0394,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 0,5

Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,204,1092,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 1,5

Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %2,001,7392,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 2,5

Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %4,101,2092,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 3,5

Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 %9,051,0493,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,881,8292,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %5,101,1392,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %11,01,0192,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,622,1592,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %3,801,2292,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %9,101,0392,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 0,5

Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,106,0093 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 1,5

Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,552,3092,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 2,5

Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %2,701,4293,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 3,5

Viac/menej – hostia 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 %5,351,1393,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 4,5

Viac/menej – hostia 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 %11,01,0394,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 %1,552,2591,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %3,501,2592,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %8,501,0492,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,402,7092,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %2,801,3892,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %6,501,0892,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Oba tímy dajú gól · 1. polčas

Oba tímy dajú gól · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %2,901,3491,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Oba tímy dajú gól · 2. polčas

Oba tímy dajú gól · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %2,301,5391,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,5

Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %5,601,1091,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1

Ázijský handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 %5,031,1291,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,75

Ázijský handicap −0,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,5 %3,521,2089,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,5

Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %3,051,3292,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,25

Ázijský handicap −0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 %2,671,3790,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,25

Ázijský handicap +0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %2,001,6991,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,75

Ázijský handicap +0,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %1,612,1291,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1

Ázijský handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,6 %1,432,5591,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1,25

Ázijský handicap +1,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %1,342,7590,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1,5

Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,313,1092,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +2,5

Ázijský handicap +2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,105,6592,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %8,301,0391,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %3,271,2791,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 %1,512,3091,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,105,3091,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +2,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 %1,0114,094,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %7,101,0591,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %3,051,3091,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,582,1791,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,144,5591,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +2,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC Vaduz2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %1,0210,092,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −3

Európsky handicap −3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,6 %25,012,01,0290,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −2

Európsky handicap −2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %14,59,101,1091,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −1

Európsky handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91 %6,255,501,3291 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +1

Európsky handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,3 %1,774,303,1089,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +2

Európsky handicap +2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,3 %1,325,756,1091,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +3

Európsky handicap +3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,3 %1,118,7512,591,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +4

Európsky handicap +4: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,0312,522,091,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −1 · 1. polčas

Európsky handicap −1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %10,54,401,2790,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +1 · 1. polčas

Európsky handicap +1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,4 %1,503,506,0089,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +2 · 1. polčas

Európsky handicap +2 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %1,116,6017,090 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −1 · 2. polčas

Európsky handicap −1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %8,754,601,3090,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +1 · 2. polčas

Európsky handicap +1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,6 %1,573,755,0090,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +2 · 2. polčas

Európsky handicap +2 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · FC VaduzX · Remíza2 · FC SionVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %1,166,5013,591,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Presný výsledok

Presný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky0:00:10:20:30:40:50:60:70:81:01:11:21:31:41:51:61:71:82:02:12:22:32:42:52:62:72:83:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:75:05:15:25:35:45:55:65:76:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:48:2Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 66,2 %24,013,013,019,037,080,0150,0225,0226,018,08,008,5012,023,055,0125,0200,0251,022,011,09,7015,030,070,0150,0200,0301,040,021,021,026,055,0100,0175,0250,0251,090,050,050,070,0100,0175,0250,0275,0175,0125,0125,0150,0200,0250,0275,0301,0250,0225,0225,0250,0275,0287,5275,5275,0275,0275,0300,0301,066,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Polčas/konečný výsledok

Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky1/1 · Domáci/domáci1/X · Domáci/remíza1/2 · Domáci/hostiaX/1 · Remíza/domáciX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hostia2/1 · Hostia/domáci2/X · Hostia/remíza2/2 · Hostia/hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 78,9 %5,0012,018,07,656,755,4225,011,52,9578,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Vývoj kurzov · 1X2

Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 12 stávkových kancelárií.

  • 1FC Vaduz3,20 3,20Bez zmeny
  • XRemíza3,92 3,92Bez zmeny
  • 2FC Sion1,95 1,96kurz rastie+0,3 %