Prejsť na obsah

Výsledok zápasu

Výsledok zápasu: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %2,103,802,9592,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,5

Viac/menej 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,382,8092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Oba tímy dajú gól

Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,372,8592,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Stávka bez remízy

Stávka bez remízy: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,6 %1,572,2091,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,25

Ázijský handicap −0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,821,8792,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 %2,512,533,2590,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Výsledok zápasu · 2. polčas

Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 %2,372,903,0090,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Dvojitá šanca

Dvojitá šanca: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %1,361,241,6593,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Dvojitá šanca · 1. polčas

Dvojitá šanca · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 %1,301,401,4592 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Dvojitá šanca · 2. polčas

Dvojitá šanca · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %1,341,331,5292,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Stávka bez remízy · 1. polčas

Stávka bez remízy · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,652,1092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Stávka bez remízy · 2. polčas

Stávka bez remízy · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,652,1092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 0,5

Viac/menej 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,5 %1,0117,595,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1

Viac/menej 1: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %1,019,9691,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,5

Viac/menej 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %1,105,7592,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,75

Viac/menej 1,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,115,5092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2

Viac/menej 2: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %1,125,1291,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,25

Viac/menej 2,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 %1,253,3591 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,75

Viac/menej 2,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,452,5091,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3

Viac/menej 3: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %1,562,2692,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,25

Viac/menej 3,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 %1,771,9592,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,5

Viac/menej 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,951,7792,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,75

Viac/menej 3,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %2,201,6092,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4

Viac/menej 4: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,6 %2,551,4391,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,25

Viac/menej 4,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %2,801,3591,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,5

Viac/menej 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %3,101,3192,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,75

Viac/menej 4,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %3,601,2592,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5

Viac/menej 5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %4,801,1492,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5,25

Viac/menej 5,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %4,751,1592,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5,5

Viac/menej 5,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %5,401,1292,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 6

Viac/menej 6: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %8,501,0492,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 6,5

Viac/menej 6,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,9 %9,701,0493,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 0,5 · 1. polčas

Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,204,0092,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,5 · 1. polčas

Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,981,7492,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,5 · 1. polčas

Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %4,101,2092,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,5 · 1. polčas

Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 %8,951,0493,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 0,5 · 2. polčas

Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,115,6092,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,5 · 2. polčas

Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,592,2092,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,5 · 2. polčas

Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %2,811,3792,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,5 · 2. polčas

Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 %5,701,1192,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,5 · 2. polčas

Viac/menej 4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 %12,01,0294 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 0,5

Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,125,5093,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 1,5

Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,622,1592,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 2,5

Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %2,951,3693,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 3,5

Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 %6,051,1093,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 4,5

Viac/menej – domáci 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,6 %13,01,0294,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 %1,622,1291,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %3,901,2292,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %9,101,0392,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 %1,442,5592 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %3,001,3392,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %7,101,0692,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 0,5

Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,194,2593 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 1,5

Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,951,7792,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 2,5

Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %3,901,2292,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 3,5

Viac/menej – hostia 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 %8,551,0593,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 4,5

Viac/menej – hostia 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 96,4 %21,01,0196,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %5,001,1492,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %11,01,0192,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 %1,582,2092 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %3,751,2392,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %8,901,0392,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Oba tímy dajú gól · 1. polčas

Oba tímy dajú gól · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %2,951,3391,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Oba tímy dajú gól · 2. polčas

Oba tímy dajú gól · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 %2,301,5291,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −2,5

Ázijský handicap −2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %6,401,0892,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,5

Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %3,451,2692,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,25

Ázijský handicap −1,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 %3,021,2889,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1

Ázijský handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %2,751,3490,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,75

Ázijský handicap −0,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %2,301,5191,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,5

Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %2,051,6892,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,25

Ázijský handicap +0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %1,442,4690,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,5

Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %1,372,8092 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,75

Ázijský handicap +0,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 %1,243,2289,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1

Ázijský handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %1,154,5291,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1,5

Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %1,125,1091,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 %5,801,0891 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,1 %2,421,4691,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,293,1291,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,047,8091,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 %12,01,0193,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %5,001,1291,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %2,301,5191,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %1,342,8891,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Thun2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,066,6091,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −4

Európsky handicap −4: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 %25,013,01,0291,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −3

Európsky handicap −3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %14,59,401,0890,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −2

Európsky handicap −2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91 %7,106,101,2691 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −1

Európsky handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,4 %3,504,401,6589,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +1

Európsky handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %1,375,105,4090 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +2

Európsky handicap +2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,138,4013,092,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +3

Európsky handicap +3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,0311,523,090,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −2 · 1. polčas

Európsky handicap −2 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %20,07,001,0990,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −1 · 1. polčas

Európsky handicap −1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,4 %6,603,601,4589,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +1 · 1. polčas

Európsky handicap +1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 %1,304,209,9090,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −2 · 2. polčas

Európsky handicap −2 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 %15,06,901,1491,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −1 · 2. polčas

Európsky handicap −1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 %5,503,801,5290,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap +1 · 2. polčas

Európsky handicap +1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · ThunX · Remíza2 · FC Basel 1893Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91 %1,344,408,0091 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Presný výsledok

Presný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky0:00:10:20:30:40:50:60:71:01:11:21:31:41:51:61:710:12:02:12:22:32:42:52:62:73:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:75:05:15:25:35:45:55:66:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:48:08:18:29:0Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 66,4 %23,016,020,036,080,0150,0250,0275,513,07,7010,019,045,0100,0200,0275,0301,014,08,709,5020,045,0125,0200,0275,021,013,016,027,070,0150,0225,0275,0301,045,027,033,060,0100,0200,0275,0300,0100,065,080,0125,0175,0250,0300,0175,0150,0150,0200,0250,0275,5250,0225,0225,0250,5275,0276,0226,0301,0301,066,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Polčas/konečný výsledok

Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky1/1 · Domáci/domáci1/X · Domáci/remíza1/2 · Domáci/hostiaX/1 · Remíza/domáciX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hostia2/1 · Hostia/domáci2/X · Hostia/remíza2/2 · Hostia/hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 78,6 %3,2011,024,05,626,507,0519,012,04,6078,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Vývoj kurzov · 1X2

Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 12 stávkových kancelárií.

  • 1Thun2,10 2,10Bez zmeny
  • XRemíza3,82 3,80kurz klesá−0,7 %
  • 2FC Basel 18932,95 2,95Bez zmeny