Prejsť na obsah

Výsledok zápasu

Výsledok zápasu: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva ŠabacX · Remíza2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %12,06,601,1791,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5

Viac/menej 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,472,5092,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól

Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %2,121,6592,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy

Stávka bez remízy: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 89,8 %7,501,0289,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2

Ázijský handicap +2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,781,9392,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva ŠabacX · Remíza2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,8 %8,753,001,5390,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 2. polčas

Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva ŠabacX · Remíza2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90 %8,203,451,4390 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca

Dvojitá šanca: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %3,771,081,0392,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca · 1. polčas

Dvojitá šanca · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,4 %2,401,221,0591,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca · 2. polčas

Dvojitá šanca · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %2,501,221,0592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy · 1. polčas

Stávka bez remízy · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,3 %5,501,0890,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy · 2. polčas

Stávka bez remízy · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,3 %5,501,0890,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5

Viac/menej 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,6 %1,0115,094,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1

Viac/menej 1: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,3 %1,028,6991,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5

Viac/menej 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,135,1292,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,75

Viac/menej 1,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 %1,184,7594,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2

Viac/menej 2: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,194,0091,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,25

Viac/menej 2,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 %1,353,1494,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,75

Viac/menej 2,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 %1,582,2793,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3

Viac/menej 3: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,751,9792,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,25

Viac/menej 3,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,9 %2,001,7793,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5

Viac/menej 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %2,161,6292,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,75

Viac/menej 3,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 %2,521,4792,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4

Viac/menej 4: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 %3,031,3291,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,25

Viac/menej 4,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 %2,021,7292,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,5

Viac/menej 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %3,601,2492,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,75

Viac/menej 4,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %2,471,4691,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5

Viac/menej 5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 %5,281,1393,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5,25

Viac/menej 5,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 %6,331,1194,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5,5

Viac/menej 5,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %6,301,0892,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5,75

Viac/menej 5,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %5,001,1492,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 6

Viac/menej 6: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 %8,351,0593,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 6,5

Viac/menej 6,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,4 %12,01,0294,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 7,5

Viac/menej 7,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 %9,651,0393,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5 · 1. polčas

Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %1,213,9092,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5 · 1. polčas

Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %2,051,6792 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5 · 1. polčas

Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %4,251,1892,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5 · 1. polčas

Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 %9,451,0392,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,5 · 1. polčas

Viac/menej 4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 96,8 %23,01,0196,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5 · 2. polčas

Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %1,135,0092,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5 · 2. polčas

Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %1,682,0592,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5 · 2. polčas

Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %3,151,3192,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5 · 2. polčas

Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %6,301,0892,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,5 · 2. polčas

Viac/menej 4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 %14,01,0194,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5

Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,971,7392,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5

Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %5,751,1092,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5

Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,9 %19,01,0195,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,8 %3,401,2289,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %10,01,0191,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5

Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 %1,038,9092,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5

Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 %1,273,3792,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5

Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,851,8492,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 3,5

Viac/menej – hostia 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %3,151,3092 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 4,5

Viac/menej – hostia 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %5,801,1092,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 5,5

Viac/menej – hostia 5,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %5,351,1292,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,8 %1,302,9089,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %2,501,4089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól · 1. polčas

Oba tímy dajú gól · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %5,001,1593,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól · 2. polčas

Oba tímy dajú gól · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,8 %3,401,2289,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5

Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %9,301,0392,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5

Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %4,201,1892,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1

Ázijský handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,9 %3,751,2794,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,25

Ázijský handicap +1,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 %2,601,3990,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5

Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %2,251,5692,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,75

Ázijský handicap +1,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %2,021,6992 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2,25

Ázijský handicap +2,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,602,1591,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2,5

Ázijský handicap +2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 %1,492,4091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2,75

Ázijský handicap +2,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +3

Ázijský handicap +3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,462,4291,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +3,25

Ázijský handicap +3,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,472,4792,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +3,5

Ázijský handicap +3,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %1,204,1192,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +3,75

Ázijský handicap +3,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,8 %1,333,3094,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +4

Ázijský handicap +4: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %1,204,2093,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +4,25

Ázijský handicap +4,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %1,204,2093,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +4,5

Ázijský handicap +4,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 %1,086,9093,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 %6,801,0389,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 89,5 %2,221,5089,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1 · 1. polčas

Ázijský handicap +1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,951,7592,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,5 %1,302,8789,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %1,095,3090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +3,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,4 %1,019,6091,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 %6,601,0489,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,4 %2,471,4089,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 %1,422,4589,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 %1,104,9089,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +3,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva Šabac2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,0111,092,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1

Európsky handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva ŠabacX · Remíza2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %27,09,251,0490,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1

Európsky handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva ŠabacX · Remíza2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %4,504,091,5589,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +2

Európsky handicap +2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva ŠabacX · Remíza2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,6 %2,293,802,4089,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +3

Európsky handicap +3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva ŠabacX · Remíza2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,8 %1,504,804,2089,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +4

Európsky handicap +4: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva ŠabacX · Remíza2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %1,167,258,9089,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +5

Európsky handicap +5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva ŠabacX · Remíza2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %1,148,109,1090 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1 · 1. polčas

Európsky handicap +1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Mačva ŠabacX · Remíza2 · Crvena zvezdaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,3 %2,402,803,0090,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Presný výsledok

Presný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky0:00:10:100:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:92:02:12:102:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:83:94:04:14:24:34:44:54:64:74:85:15:25:35:45:5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 68,7 %20,07,70275,06,006,709,4017,038,085,0175,0250,029,012,0300,09,009,9015,027,060,0125,0200,0275,080,035,0300,029,031,045,080,0125,0200,0250,0300,0200,0125,0100,0125,0150,0200,0250,0275,0300,0275,0275,0250,0225,0250,0250,0275,0300,0300,0300,0300,0300,0300,0300,0300,068,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Polčas/konečný výsledok

Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky1/1 · Domáci/domáci1/X · Domáci/remíza1/2 · Domáci/hostiaX/1 · Remíza/domáciX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hostia2/1 · Hostia/domáci2/X · Hostia/remíza2/2 · Hostia/hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 84 %20,025,522,025,59,304,2590,024,01,6184 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · 1X2

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 12 stávkových kancelárií.

  • 1Mačva Šabac18,25 12,0kurz klesá−34,2 %
  • XRemíza8,50 6,63kurz klesá−21,9 %
  • 2Crvena zvezda1,09 1,17kurz rastie+7,8 %