Prejsť na obsah

Výsledok zápasu

Výsledok zápasu: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %3,003,652,1092,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5

Viac/menej 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %1,482,5293,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól

Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %1,432,5892 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy

Stávka bez remízy: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %2,221,5792 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,25

Ázijský handicap +0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,871,8292,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,4 %3,322,432,5390,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 2. polčas

Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %3,102,772,4291,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca

Dvojitá šanca: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %1,641,241,3392,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca · 1. polčas

Dvojitá šanca · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %1,501,351,3091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca · 2. polčas

Dvojitá šanca · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %1,501,351,3091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy · 1. polčas

Stávka bez remízy · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy · 2. polčas

Stávka bez remízy · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5

Viac/menej 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,7 %1,0116,995,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1

Viac/menej 1: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %1,0113,594 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5

Viac/menej 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 %1,135,3293,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2

Viac/menej 2: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,2 %1,214,4795,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,25

Viac/menej 2,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %1,322,8590,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,75

Viac/menej 2,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,582,1791,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3

Viac/menej 3: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 %1,751,9993,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,25

Viac/menej 3,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,971,7392,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5

Viac/menej 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 %2,201,6393,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,75

Viac/menej 3,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %2,461,4490,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4

Viac/menej 4: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %2,931,3592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,25

Viac/menej 4,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 %2,561,4090,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,5

Viac/menej 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %3,651,2492,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5

Viac/menej 5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,2 %6,341,1295,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5,5

Viac/menej 5,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %6,401,0993,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 6

Viac/menej 6: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 96,3 %13,01,0496,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 6,5

Viac/menej 6,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,6 %12,351,0294,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5 · 1. polčas

Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,233,7592,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5 · 1. polčas

Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %2,101,6492,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5 · 1. polčas

Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %4,501,1692,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5 · 1. polčas

Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 %12,51,0294,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5 · 2. polčas

Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,144,9092,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5 · 2. polčas

Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 %1,702,0091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5 · 2. polčas

Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %3,151,3092 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5 · 2. polčas

Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %6,251,1093,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5

Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,223,7592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5

Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %2,101,6492,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5

Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %4,301,1792 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 3,5

Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,6 %10,51,0494,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %1,851,7589,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 %5,001,1090,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %11,01,0192,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 %1,672,0592 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %4,101,1992,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %9,601,0292,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5

Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %1,144,8592,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5

Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,731,9792,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5

Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %3,251,2891,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 3,5

Viac/menej – hostia 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %6,501,0993,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %3,901,1790 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %10,01,0292,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %1,502,4092,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %3,301,2892,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %7,751,0592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól · 1. polčas

Oba tímy dajú gól · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %3,301,3093,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól · 2. polčas

Oba tímy dajú gól · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,401,4590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,5

Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %5,601,1192,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1

Ázijský handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 %5,321,1494,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5

Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %2,851,3692,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,25

Ázijský handicap −0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %2,481,4390,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5

Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %1,682,0592,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,75

Ázijský handicap +0,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,492,3591,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1

Ázijský handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %1,352,8391,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5

Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %1,243,6092,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2

Ázijský handicap +2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,3 %1,125,9794,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2,5

Ázijský handicap +2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,066,8092,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %8,301,0391,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %3,151,2991,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %1,462,4591,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %1,086,0091,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,3 %1,0117,095,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %7,001,0591,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %2,951,3291,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %1,502,3591,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %1,115,2091,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Trenčín2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,7 %1,0113,093,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −3

Európsky handicap −3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 %26,012,01,0290,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −2

Európsky handicap −2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %14,58,601,1292,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1

Európsky handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,8 %6,254,701,3589,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1

Európsky handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %1,753,803,6089,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +2

Európsky handicap +2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,256,007,0090,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +3

Európsky handicap +3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 %1,079,5016,090,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +4

Európsky handicap +4: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,6 %1,0113,027,090,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1 · 1. polčas

Európsky handicap −1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,3 %11,54,401,2891,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1 · 1. polčas

Európsky handicap +1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,503,406,5089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +2 · 1. polčas

Európsky handicap +2 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %1,097,7524,091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1 · 2. polčas

Európsky handicap −1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,3 %8,604,401,3391,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1 · 2. polčas

Európsky handicap +1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91 %1,503,805,9091 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +2 · 2. polčas

Európsky handicap +2 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · TrenčínX · Remíza2 · FC KošiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,137,1017,092,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Presný výsledok

Presný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky0:00:10:100:110:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:910:010:111:02:02:12:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:74:85:05:15:25:35:45:55:65:76:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:48:08:18:28:38:49:09:19:2Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 59 %16,09,90501,0401,011,019,040,090,0150,0200,0376,0501,012,06,60401,07,8012,028,070,0125,0200,0376,0501,0401,0401,0401,017,09,309,1017,037,085,0150,0200,0401,0501,033,019,021,030,065,0125,0175,0225,0401,075,045,050,080,0125,0175,0200,0225,0301,0150,0100,0125,0150,0175,0225,0225,0301,0200,0175,0175,0200,0225,0225,0225,0225,0225,0225,0225,0401,0501,0401,0501,0301,0401,0501,0401,059 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Polčas/konečný výsledok

Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky1/1 · Domáci/domáci1/X · Domáci/remíza1/2 · Domáci/hostiaX/1 · Remíza/domáciX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hostia2/1 · Hostia/domáci2/X · Hostia/remíza2/2 · Hostia/hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 78,5 %4,6712,020,07,006,055,5226,011,03,2578,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Nepárny/párny

Nepárny/párny: priemerné kurzy
Typ stávkyNepárnyPárnyVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %1,991,7693,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · 1X2

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 13 stávkových kancelárií.

  • 1Trenčín3,00 3,00Bez zmeny
  • XRemíza3,65 3,70kurz rastie+1,4 %
  • 2FC Košice1,98 2,10kurz rastie+6,1 %