Prejsť na obsah

Výsledok zápasu

Výsledok zápasu: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz13 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 %2,023,953,1593,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5

Viac/menej 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %1,402,7793,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól

Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %1,392,8092,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy

Stávka bez remízy: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %1,512,3491,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5

Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %1,951,7592,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 %2,452,533,4091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 2. polčas

Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 %2,302,873,1590,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca

Dvojitá šanca: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %1,341,231,7393,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca · 1. polčas

Dvojitá šanca · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,251,451,4792,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca · 2. polčas

Dvojitá šanca · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 %1,251,321,6091,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy · 1. polčas

Stávka bez remízy · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 %1,602,2293,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy · 2. polčas

Stávka bez remízy · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %1,522,3592,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5

Viac/menej 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 96 %1,0119,096 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1

Viac/menej 1: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 %1,0114,294,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5

Viac/menej 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %1,116,0093,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,75

Viac/menej 1,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 %1,135,3393,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2

Viac/menej 2: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 %1,155,0093,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,25

Viac/menej 2,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 %1,283,4093 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,75

Viac/menej 2,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 %1,492,4693 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3

Viac/menej 3: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,612,2093 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,25

Viac/menej 3,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 %1,811,9293,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5

Viac/menej 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz13 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 %2,021,7593,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,75

Viac/menej 3,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %2,261,5792,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4

Viac/menej 4: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %2,721,4293,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,25

Viac/menej 4,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %2,951,3592,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,5

Viac/menej 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 %3,301,3193,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,75

Viac/menej 4,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %3,751,2593,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5

Viac/menej 5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,7 %4,871,1693,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5,25

Viac/menej 5,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 %5,331,1393,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5,5

Viac/menej 5,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 %5,761,1293,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 6

Viac/menej 6: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 %8,651,0493,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 6,5

Viac/menej 6,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,6 %11,01,0394,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 7,5

Viac/menej 7,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 97,2 %26,01,0197,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5 · 1. polčas

Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,213,9592,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,25 · 1. polčas

Viac/menej 1,25 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %1,682,0592,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5 · 1. polčas

Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %2,021,7192,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,75 · 1. polčas

Viac/menej 1,75 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %2,351,5292,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5 · 1. polčas

Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %4,251,1993 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5 · 1. polčas

Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %9,551,0393,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,5 · 1. polčas

Viac/menej 4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 96,8 %23,01,0196,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5 · 2. polčas

Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,125,5093,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5 · 2. polčas

Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,602,1792,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5 · 2. polčas

Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %2,901,3692,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5 · 2. polčas

Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 %5,951,1093,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,5 · 2. polčas

Viac/menej 4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,6 %13,01,0294,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5

Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %1,125,6093,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5

Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,622,1692,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5

Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %2,911,3692,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 3,5

Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %5,901,1092,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 4,5

Viac/menej – domáci 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 %12,01,0294 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %1,622,1792,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %3,901,2292,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %9,301,0291,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %1,402,7592,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %3,001,3492,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %7,001,0792,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5

Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,213,9092,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5

Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %2,031,7092,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5

Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %4,221,1992,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 3,5

Viac/menej – hostia 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %9,221,0493,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 4,5

Viac/menej – hostia 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 96,8 %23,01,0196,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %1,901,8192,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %5,231,1292,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %11,01,0192,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %1,662,0792,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %4,001,2092,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %9,251,0392,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól · 1. polčas

Oba tímy dajú gól · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %2,921,3090,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól · 2. polčas

Oba tímy dajú gól · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %2,301,5090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −2,5

Ázijský handicap −2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 %6,001,0992,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,75

Ázijský handicap −1,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 %3,451,2189,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,5

Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %3,251,2992,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,25

Ázijský handicap −1,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %2,861,3190,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1

Ázijský handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %2,601,4291,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,75

Ázijský handicap −0,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %2,201,5992,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,25

Ázijský handicap −0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 %1,732,0193 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,25

Ázijský handicap +0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 %1,392,5890,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5

Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,342,9592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,75

Ázijský handicap +0,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,4 %1,213,4289,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1

Ázijský handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 %1,174,7894 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5

Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,115,7293 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −2,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,6 %15,01,0194,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %5,601,0991,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 %2,371,5091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,25 · 1. polčas

Ázijský handicap −0,25 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %2,001,7493 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,25 · 1. polčas

Ázijský handicap +0,25 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %1,462,5592,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,273,2591,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %1,038,3091,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 %12,01,0193,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %4,751,1391,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %2,221,5591,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,313,0291,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FC2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %1,057,1091,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −4

Európsky handicap −4: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %26,513,621,0291,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −3

Európsky handicap −3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %14,259,371,0991,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −2

Európsky handicap −2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %6,725,951,2991,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1

Európsky handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %3,364,301,7691,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1

Európsky handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,355,355,9591,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +2

Európsky handicap +2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 %1,119,1214,593 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +3

Európsky handicap +3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %1,0212,7526,591,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −2 · 1. polčas

Európsky handicap −2 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %21,07,601,1192,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1 · 1. polčas

Európsky handicap −1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %6,403,701,5492,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1 · 1. polčas

Európsky handicap +1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,304,7010,092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −2 · 2. polčas

Európsky handicap −2 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %15,06,901,1592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1 · 2. polčas

Európsky handicap −1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %4,803,701,6792,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1 · 2. polčas

Európsky handicap +1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Atlanta United FCX · Remíza2 · Toronto FCVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 %1,324,909,0093,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Presný výsledok

Presný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky0:00:10:100:110:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:910:010:111:02:02:12:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:75:05:15:25:35:45:55:66:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:48:08:18:28:38:49:09:19:29:3Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 64,9 %23,016,0401,0401,020,039,090,0175,0250,0300,0501,0501,012,07,75401,011,020,050,0125,0225,0275,0501,0401,0401,0351,0401,012,258,409,9021,055,0125,0225,0275,0363,5401,019,012,016,029,075,0150,0250,0300,0501,039,026,033,060,0125,0200,0275,0300,085,065,075,0125,0200,0250,0300,0175,0125,0150,0200,0250,0300,0225,0200,0225,0250,0300,0388,5363,5388,5401,0276,0351,0501,0351,0301,064,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Polčas/konečný výsledok

Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky1/1 · Domáci/domáci1/X · Domáci/remíza1/2 · Domáci/hostiaX/1 · Remíza/domáciX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hostia2/1 · Hostia/domáci2/X · Hostia/remíza2/2 · Hostia/hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 79,3 %3,0512,026,05,506,507,5019,012,04,8579,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · 1X2

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 15 stávkových kancelárií.

  • 1Atlanta United FC1,89 2,02kurz rastie+6,6 %
  • XRemíza3,95 4,00kurz rastie+1,3 %
  • 2Toronto FC3,45 3,15kurz klesá−8,7 %