TSV Hartberg – SCR Altach: kurzy na viac/menej
Viac/menej 0,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 % | 1,03 | 9,80 | 93,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 1,05 | 7,60 | 92,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,25
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 % | 1,13 | 5,00 | 92,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,22 | 3,70 | 92,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,75
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 % | 1,29 | 3,33 | 93 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 % | 1,33 | 2,88 | 91 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,25
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 % | 1,53 | 2,27 | 91,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 1,74 | 1,96 | 92,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,75
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 1,95 | 1,76 | 92,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,25
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 % | 2,50 | 1,43 | 91 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 2,80 | 1,37 | 92,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,75
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 3,40 | 1,27 | 92,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 4,48 | 1,17 | 92,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,25
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 4,75 | 1,15 | 92,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 5,10 | 1,13 | 92,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,75
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 % | 6,33 | 1,08 | 92,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 % | 8,50 | 1,04 | 92,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 5,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 9,30 | 1,04 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 6,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 96,5 % | 19,0 | 1,01 | 96,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,33 | 3,00 | 92,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 2,53 | 1,45 | 92,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 5,80 | 1,10 | 92,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,2 % | 14,0 | 1,01 | 94,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 1,20 | 4,00 | 92,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 1,97 | 1,73 | 92,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 4,00 | 1,20 | 92,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 8,50 | 1,04 | 92,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.