Zagłębie Lubin – Korona Kielce: kurzy
Výsledok zápasu
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz13 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 % | 2,56 | 3,25 | 2,67 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 2,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 1,94 | 1,80 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Oba tímy dajú gól
| Typ stávky | Áno | Nie | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 1,72 | 2,02 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Stávka bez remízy
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 % | 1,85 | 1,90 | 93,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −0,25
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 % | 2,12 | 1,60 | 91,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Výsledok zápasu · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,4 % | 3,12 | 2,13 | 3,27 | 91,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Výsledok zápasu · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 2,87 | 2,46 | 3,02 | 92,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Dvojitá šanca
| Typ stávky | 1X · Domáci alebo remíza | 12 · Domáci alebo hostia | X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,43 | 1,30 | 1,46 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Dvojitá šanca · 1. polčas
| Typ stávky | 1X · Domáci alebo remíza | 12 · Domáci alebo hostia | X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 % | 1,35 | 1,50 | 1,35 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Dvojitá šanca · 2. polčas
| Typ stávky | 1X · Domáci alebo remíza | 12 · Domáci alebo hostia | X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 % | 1,35 | 1,50 | 1,35 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Stávka bez remízy · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Stávka bez remízy · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 0,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,3 % | 1,05 | 9,25 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 1
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,9 % | 1,06 | 8,25 | 93,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 1,25
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 % | 1,15 | 4,27 | 90,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 1,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 1,29 | 3,40 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 1,75
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 % | 1,35 | 2,86 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 2
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 % | 1,46 | 2,59 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 2,25
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 % | 1,71 | 2,04 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 2,75
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 2,20 | 1,60 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 3
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 2,62 | 1,43 | 92,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 3,25
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 % | 2,92 | 1,33 | 91,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 3,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 % | 3,30 | 1,30 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 3,75
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 % | 3,60 | 1,22 | 91,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 4
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,6 % | 5,81 | 1,11 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 4,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,9 % | 6,40 | 1,10 | 93,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,6 % | 15,0 | 1,01 | 94,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 5,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,4 % | 13,0 | 1,03 | 95,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 6,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 97,5 % | 28,0 | 1,01 | 97,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 1,38 | 2,88 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 % | 2,81 | 1,39 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 2,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 % | 7,00 | 1,08 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 3,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,9 % | 19,0 | 1,01 | 95,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 % | 1,25 | 3,75 | 93,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 % | 2,17 | 1,66 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 2,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 % | 4,65 | 1,18 | 94,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 3,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,6 % | 11,0 | 1,03 | 94,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 4,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 97,6 % | 29,0 | 1,01 | 97,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 0,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 % | 1,29 | 3,37 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 1,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 2,37 | 1,52 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 2,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 5,55 | 1,12 | 93,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 3,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 4,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 98,4 % | 37,5 | 1,01 | 98,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 % | 2,05 | 1,76 | 94,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95 % | 6,60 | 1,11 | 95 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,9 % | 1,79 | 2,02 | 94,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 % | 5,00 | 1,16 | 94,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 11,0 | 1,02 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 0,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 % | 1,32 | 3,22 | 93,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 1,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 % | 2,50 | 1,49 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 2,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 % | 5,75 | 1,12 | 93,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 3,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,5 % | 15,0 | 1,02 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 4,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 98,5 % | 39,5 | 1,01 | 98,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,6 % | 2,15 | 1,69 | 94,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 % | 7,20 | 1,09 | 94,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 % | 1,86 | 1,93 | 94,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,8 % | 5,40 | 1,15 | 94,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 12,0 | 1,02 | 94 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Oba tímy dajú gól · 1. polčas
| Typ stávky | Áno | Nie | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 4,20 | 1,20 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Oba tímy dajú gól · 2. polčas
| Typ stávky | Áno | Nie | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 3,30 | 1,30 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −3,5
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 97,6 % | 29,0 | 1,01 | 97,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −2,5
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,8 % | 11,0 | 1,02 | 93,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −1,5
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 % | 4,99 | 1,14 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −1
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 4,13 | 1,20 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −0,75
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 % | 2,87 | 1,31 | 89,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −0,5
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 % | 2,46 | 1,50 | 93,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +0,25
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 % | 1,57 | 2,20 | 91,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +0,5
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,9 % | 1,47 | 2,60 | 93,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +0,75
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 % | 1,29 | 2,95 | 89,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +1
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 1,17 | 4,45 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +1,5
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 1,13 | 5,21 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +2,5
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95 % | 1,02 | 13,0 | 95 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 % | 7,80 | 1,02 | 90,2 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 % | 2,92 | 1,29 | 89,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 % | 1,28 | 3,00 | 89,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 % | 1,02 | 8,00 | 90,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 % | 6,50 | 1,04 | 89,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 % | 2,65 | 1,36 | 89,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 % | 1,32 | 2,77 | 89,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 % | 1,04 | 6,70 | 90 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Európsky handicap −4
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 33,0 | 11,0 | 1,01 | 90 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Európsky handicap −3
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 30,5 | 12,5 | 1,03 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Európsky handicap −2
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 % | 13,5 | 7,87 | 1,15 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Európsky handicap −1
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 % | 5,25 | 4,22 | 1,51 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Európsky handicap +1
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 % | 1,46 | 4,40 | 5,62 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Európsky handicap +2
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,6 % | 1,13 | 8,20 | 15,37 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Európsky handicap +3
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,02 | 13,5 | 33,5 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Európsky handicap −2 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 34,0 | 12,0 | 1,07 | 95,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Európsky handicap −1 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 % | 10,0 | 4,10 | 1,40 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Európsky handicap +1 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 % | 1,35 | 4,40 | 11,0 | 94,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Európsky handicap +2 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 1,04 | 10,5 | 47,0 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Európsky handicap −2 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 % | 27,0 | 8,60 | 1,08 | 92,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Európsky handicap −1 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 % | 8,80 | 4,00 | 1,44 | 94,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Európsky handicap +1 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 % | 1,37 | 4,10 | 9,10 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Európsky handicap +2 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Zagłębie Lubin | X · Remíza | 2 · Korona Kielce | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 1,07 | 9,10 | 31,0 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Presný výsledok
| Typ stávky | 0:0 | 0:1 | 0:10 | 0:11 | 0:2 | 0:3 | 0:4 | 0:5 | 0:6 | 0:7 | 0:8 | 0:9 | 1:0 | 1:1 | 1:10 | 1:2 | 1:3 | 1:4 | 1:5 | 1:6 | 1:7 | 1:8 | 1:9 | 10:0 | 10:1 | 11:0 | 2:0 | 2:1 | 2:2 | 2:3 | 2:4 | 2:5 | 2:6 | 2:7 | 2:8 | 2:9 | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 3:3 | 3:4 | 3:5 | 3:6 | 3:7 | 3:8 | 4:0 | 4:1 | 4:2 | 4:3 | 4:4 | 4:5 | 4:6 | 4:7 | 5:0 | 5:1 | 5:2 | 5:3 | 5:4 | 5:5 | 5:6 | 6:0 | 6:1 | 6:2 | 6:3 | 6:4 | 6:5 | 7:0 | 7:1 | 7:2 | 7:3 | 7:4 | 8:0 | 8:1 | 8:2 | 8:3 | 9:0 | 9:1 | 9:2 | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 67 % | 10,07 | 8,40 | 401,0 | 401,0 | 12,5 | 28,0 | 75,0 | 175,0 | 250,0 | 300,0 | 401,0 | 401,0 | 8,17 | 6,00 | 401,0 | 9,57 | 21,0 | 60,0 | 150,0 | 250,0 | 300,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 12,0 | 9,22 | 12,25 | 31,5 | 85,0 | 175,0 | 275,0 | 300,0 | 401,0 | 401,0 | 26,0 | 20,0 | 31,0 | 60,0 | 150,0 | 225,0 | 300,0 | 388,5 | 401,0 | 75,0 | 60,0 | 83,0 | 150,0 | 225,0 | 275,0 | 501,0 | 401,0 | 175,0 | 150,0 | 175,0 | 225,0 | 275,0 | 300,0 | 401,0 | 250,0 | 250,0 | 275,0 | 300,0 | 501,0 | 401,0 | 300,0 | 300,0 | 300,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 67 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Polčas/konečný výsledok
| Typ stávky | 1/1 · Domáci/domáci | 1/X · Domáci/remíza | 1/2 · Domáci/hostia | X/1 · Remíza/domáci | X/X · Remíza/remíza | X/2 · Remíza/hostia | 2/1 · Hostia/domáci | 2/X · Hostia/remíza | 2/2 · Hostia/hostia | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 79,3 % | 4,10 | 12,25 | 29,5 | 5,77 | 4,82 | 5,90 | 29,0 | 12,5 | 4,22 | 79,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Nepárny/párny
| Typ stávky | Nepárny | Párny | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 % | 2,02 | 1,77 | 94,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Vývoj kurzov · 1X2
Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 14 stávkových kancelárií.
- 1Zagłębie Lubin2,52 2,56+1,8 %
- XRemíza3,20 3,25+1,6 %
- 2Korona Kielce2,60 2,67+2,9 %