Prejsť na obsah

Výsledok zápasu

Výsledok zápasu: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz13 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %2,143,503,1593,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5

Viac/menej 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 %1,682,1293,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól

Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,572,2792,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy

Stávka bez remízy: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,562,3093 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,25

Ázijský handicap −0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,811,8792,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,4 %2,652,303,5591,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 2. polčas

Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %2,482,613,2791,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca

Dvojitá šanca: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 %1,321,281,6593,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca · 1. polčas

Dvojitá šanca · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %1,301,401,5093 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Dvojitá šanca · 2. polčas

Dvojitá šanca · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 %1,301,451,5094,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy · 1. polčas

Stávka bez remízy · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %1,602,2092,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Stávka bez remízy · 2. polčas

Stávka bez remízy · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %1,602,2092,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5

Viac/menej 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,9 %1,0312,094,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1

Viac/menej 1: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,7 %1,0311,1394,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,25

Viac/menej 1,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 %1,154,2790,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5

Viac/menej 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %1,204,2093,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,75

Viac/menej 1,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,223,6091,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2

Viac/menej 2: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %1,283,2291,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,25

Viac/menej 2,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,472,4792,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,75

Viac/menej 2,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,6 %1,831,9193,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3

Viac/menej 3: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 %2,111,6893,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,25

Viac/menej 3,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %2,331,5392,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5

Viac/menej 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 %2,671,4594 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,75

Viac/menej 3,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %3,021,3191,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4

Viac/menej 4: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,7 %4,281,2093,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,5

Viac/menej 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 %4,851,1693,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5

Viac/menej 5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95 %11,01,0495 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 5,5

Viac/menej 5,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,3 %9,301,0594,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 6,5

Viac/menej 6,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 96 %19,251,0196 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5 · 1. polčas

Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 %1,313,2793,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5 · 1. polčas

Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,9 %2,461,5293,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5 · 1. polčas

Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 %5,701,1293,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5 · 1. polčas

Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,5 %15,01,0295,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 0,5 · 2. polčas

Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %1,194,4093,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 1,5 · 2. polčas

Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %1,921,8293,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 2,5 · 2. polčas

Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 %3,851,2493,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 3,5 · 2. polčas

Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 %8,501,0694,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 4,5 · 2. polčas

Viac/menej 4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 96,4 %21,01,0196,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5

Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %1,194,4093,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5

Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %1,941,8093,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5

Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %3,871,2393,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 3,5

Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %8,551,0593,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 4,5

Viac/menej – domáci 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 96,1 %20,01,0196,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 %1,792,0094,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,8 %5,001,1794,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95 %16,01,0195 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 %1,562,4094,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,6 %4,101,2394,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %9,251,0493,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5

Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %1,303,3093,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5

Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %2,421,5092,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5

Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %5,721,1293,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 3,5

Viac/menej – hostia 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,3 %14,51,0295,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 4,5

Viac/menej – hostia 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 98,3 %37,01,0198,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 %2,121,7194,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95 %7,401,0995 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %13,01,0193,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 %1,881,9194,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 %5,601,1494,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %12,01,0294 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól · 1. polčas

Oba tímy dajú gól · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %3,601,2592,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Oba tímy dajú gól · 2. polčas

Oba tímy dajú gól · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 %3,001,3593,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −3,5

Ázijský handicap −3,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 %18,01,0195,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −2,5

Ázijský handicap −2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %7,401,0793,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −2

Ázijský handicap −2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 %7,001,0994,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,5

Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %3,771,2393,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1

Ázijský handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 %2,941,3190,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,75

Ázijský handicap −0,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 %2,361,4891 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5

Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %2,071,6892,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,25

Ázijský handicap +0,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 %1,402,5790,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5

Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 %1,353,1094 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,75

Ázijský handicap +0,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 %1,283,0289,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1

Ázijský handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 %1,125,2992,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5

Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,096,0592,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +2,5

Ázijský handicap +2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,1 %1,0115,095,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 %6,151,0589,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 %2,471,4189,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 %1,253,2089,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 %1,018,7090,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 %5,251,0889,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 %2,361,4590 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 %1,283,0089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła Płock2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %1,037,2090,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −4

Európsky handicap −4: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,5 %26,011,251,0189,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −3

Európsky handicap −3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %19,6210,751,0792,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −2

Európsky handicap −2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 %8,656,421,2493,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1

Európsky handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %3,924,051,7091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1

Európsky handicap +1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,345,007,0092,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +2

Európsky handicap +2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,4 %1,109,8218,8794,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +3

Európsky handicap +3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 %1,0214,7536,593 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −2 · 1. polčas

Európsky handicap −2 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,1 %25,09,801,1095,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1 · 1. polčas

Európsky handicap −1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,6 %7,603,801,5194,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1 · 1. polčas

Európsky handicap +1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,8 %1,304,8013,094,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +2 · 1. polčas

Európsky handicap +2 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,0311,048,092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −2 · 2. polčas

Európsky handicap −2 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %19,07,501,1292,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap −1 · 2. polčas

Európsky handicap −1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,4 %6,803,751,5594,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +1 · 2. polčas

Európsky handicap +1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %1,324,5010,092,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Európsky handicap +2 · 2. polčas

Európsky handicap +2 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Wisła PłockX · Remíza2 · Piast GliwiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %1,069,6033,092,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Presný výsledok

Presný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky0:00:10:100:110:20:30:40:50:60:70:80:91:01:11:101:21:31:41:51:61:71:81:910:010:111:02:02:12:22:32:42:52:62:72:82:93:03:13:23:33:43:53:63:73:84:04:14:24:34:44:54:64:75:05:15:25:35:45:55:66:06:16:26:36:46:57:07:17:27:37:48:08:18:28:39:09:19:2Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 66,7 %13,7511,25401,0401,017,037,090,0200,0275,0300,0401,0401,09,126,40501,010,523,065,0150,0250,0300,0401,0501,0401,0501,0401,011,128,5211,2528,075,5175,0250,0300,0401,0401,019,015,021,543,0125,0225,0275,0501,0401,045,036,050,090,0175,0250,0300,0401,0100,090,0125,0175,0250,0276,0501,0200,0200,0225,0250,0300,0501,0275,0250,0275,0300,0401,0401,0401,0401,0401,0401,0401,0401,066,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Polčas/konečný výsledok

Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky1/1 · Domáci/domáci1/X · Domáci/remíza1/2 · Domáci/hostiaX/1 · Remíza/domáciX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hostia2/1 · Hostia/domáci2/X · Hostia/remíza2/2 · Hostia/hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 79,5 %3,3012,2531,05,325,457,0023,012,54,9079,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Nepárny/párny

Nepárny/párny: priemerné kurzy
Typ stávkyNepárnyPárnyVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %2,031,7393,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · 1X2

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 14 stávkových kancelárií.

  • 1Wisła Płock2,20 2,14kurz klesá−2,5 %
  • XRemíza3,45 3,50kurz rastie+1,4 %
  • 2Piast Gliwice3,00 3,17kurz rastie+5,8 %