Raków Częstochowa – Motor Lublin: zostavy
Zostavy
- 1 K. Trelowski, Hodnotenie 6,9
- 4 S. Svarnas, Hodnotenie 7,0
- 25 B. Racovițan, Hodnotenie 6,6
- 7 F. Tudor, Kapitán, Hodnotenie 7,7
- 20 Jean Carlos, Hodnotenie 6,6, Vystriedaný
- 23 K. Struski, Hodnotenie 6,2, Žltá karta, Vystriedaný
- 6 O. Repka, Hodnotenie 6,4
- 21 T. Pieńko, Hodnotenie 6,6
- 5 M. Bulat, Hodnotenie 7,2, Vystriedaný
- 11 M. Emreli, Hodnotenie 6,4, Vystriedaný
- 9 P. Makuch, Hodnotenie 9,2, Gól ×2
- 33 G. Tratnik, Hodnotenie 7,3
- 24 F. Luberecki, Hodnotenie 7,0, Vystriedaný
- 39 M. Bartoš, Hodnotenie 6,6
- 18 B. Bereszyński, Hodnotenie 5,9
- 17 K. Lukoszek, Hodnotenie 8,0, Gól, Vystriedaný
- 11 Fábio Ronaldo, Hodnotenie 7,0, Vystriedaný
- 7 Ivo Rodrigues, Hodnotenie 6,9
- 27 Y. Bourhane, Hodnotenie 6,9
- 6 M. Łęgowski, Hodnotenie 6,2, Vystriedaný
- 30 M. Ndiaye, Hodnotenie 6,3, Vystriedaný
- 10 K. Czubak, Kapitán, Hodnotenie 6,3
Súpisky zápasu
Raków Częstochowa
Nenastúpili
Motor Lublin
Nenastúpili
- 29T. Santos
- 77Mateusz Posmyk
- 71M. Popa
- 4T. Plavotić
- 23F. Haxha
- 90Dominik Gregorski
- 5A. Akatov
- 47Alioune Tall
Štatistiky hráčov
| Hráč | Min | Hodn. | G | A | Str. | Na br. | Prihr. | Prihr. % | Kľ. pr. | Odob. | Zach. | Súb. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raków Częstochowa | ||||||||||||||
| 1K. Trelowski | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | 75 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 |
| 4S. Svarnas | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 61 | 89 % | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 25B. Racovițan | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 59 | 97 % | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 7F. TudorC | 90 | 7,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 81 | 89 % | 1 | 3 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| 20Jean Carlos | 87 | 6,6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 20 | 85 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 23K. Struski | 61 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 29 | 86 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 6O. Repka | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 41 | 76 % | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 21T. Pieńko | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | 69 % | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 5M. Bulat | 76 | 7,2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 38 | 84 % | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 11M. Emreli | 87 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 34 | 82 % | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 9P. Makuch | 90 | 9,2 | 2 | 0 | 3 | 3 | 24 | 79 % | 1 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 99Adam Basse | 14 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 10V. Kochergin | 29 | 7,3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | 50 % | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 22A. Ojo | 8 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36M. Perović | 8 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Motor Lublin | ||||||||||||||
| 33G. Tratnik | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | 71 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
| 24F. Luberecki | 87 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 88 % | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 39M. Bartoš | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 58 | 93 % | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 18B. Bereszyński | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 56 | 82 % | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| 17K. Lukoszek | 87 | 8,0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 42 | 81 % | 4 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 11Fábio Ronaldo | 62 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 92 % | 2 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 7Ivo Rodrigues | 90 | 6,9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 52 | 81 % | 2 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| 27Y. Bourhane | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 42 | 93 % | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 6M. Łęgowski | 80 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 23 | 74 % | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 30M. Ndiaye | 80 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 79 % | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 10K. CzubakC | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 4 | 2 | 11 | 64 % | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 8C. Simon | 10 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 100 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2Paskal Konrad Meyer | 8 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 44 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 9Rony Lopes | 10 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 86 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 70M. Aïko | 28 | 6,6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 89 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |