Motor Lublin – Piast Gliwice: zostavy
Zostavy
- 33 G. Tratnik, Hodnotenie 7,3
- 24 F. Luberecki, Hodnotenie 7,2
- 39 M. Bartoš, Hodnotenie 6,7
- 18 B. Bereszyński, Hodnotenie 6,3
- 29 T. Santos, Hodnotenie 6,9, Vystriedaný
- 2 Paskal Konrad Meyer, Hodnotenie 6,2
- 70 M. Aïko, Hodnotenie 6,7, Vystriedaný
- 7 Ivo Rodrigues, Hodnotenie 6,3, Vystriedaný
- 8 C. Simon, Hodnotenie 6,7, Vystriedaný
- 30 M. Ndiaye, Hodnotenie 6,3
- 10 K. Czubak, Kapitán, Hodnotenie 7,0
- 75 D. Gril, Hodnotenie 7,2
- 36 J. Lewicki, Hodnotenie 7,7
- 4 J. Czerwiński, Kapitán, Hodnotenie 7,3
- 5 Juande Rivas, Hodnotenie 8,6, Gól
- 99 E. Twumasi, Hodnotenie 6,9
- 80 Hugo Vallejo, Hodnotenie 6,8, Vystriedaný
- 27 J. Łabojko, Hodnotenie 6,8, Vystriedaný
- 17 Q. Boisgard, Hodnotenie 7,3, Žltá karta, Vystriedaný
- 90 Ivan Lima, Hodnotenie 6,5, Vystriedaný
- 11 Leandro Sanca, Hodnotenie 6,9
- 19 S. Ntamack Ndimba, Hodnotenie 6,5, Vystriedaný
Súpisky zápasu
Motor Lublin
Nenastúpili
Štatistiky hráčov
| Hráč | Min | Hodn. | G | Str. | Na br. | Prihr. | Prihr. % | Kľ. pr. | Odob. | Zach. | Súb. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Motor Lublin | |||||||||||||
| 33G. Tratnik | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | 30 | 70 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| 24F. Luberecki | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 29 | 86 % | 2 | 6 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| 39M. Bartoš | 90 | 6,7 | 0 | 1 | 0 | 50 | 90 % | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 18B. Bereszyński | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 47 | 83 % | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 29T. Santos | 72 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 13 | 69 % | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2Paskal Konrad Meyer | 90 | 6,2 | 0 | 1 | 0 | 39 | 67 % | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 70M. Aïko | 62 | 6,7 | 0 | 1 | 0 | 16 | 81 % | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 7Ivo Rodrigues | 82 | 6,3 | 0 | 1 | 0 | 35 | 86 % | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 8C. Simon | 62 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 29 | 83 % | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 30M. Ndiaye | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 22 | 73 % | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 10K. CzubakC | 90 | 7,0 | 0 | 3 | 0 | 12 | 100 % | 1 | 2 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| 11Fábio Ronaldo | 28 | 6,6 | 0 | 1 | 1 | 10 | 90 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 23F. Haxha | 8 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17K. Lukoszek | 18 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 9 | 89 % | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Piast Gliwice | |||||||||||||
| 75D. Gril | 90 | 7,2 | 0 | 0 | 0 | 38 | 71 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 36J. Lewicki | 90 | 7,7 | 0 | 0 | 0 | 41 | 83 % | 1 | 7 | 0 | 15 | 0 | 0 |
| 4J. CzerwińskiC | 90 | 7,3 | 0 | 1 | 1 | 55 | 96 % | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 5Juande Rivas | 90 | 8,6 | 1 | 1 | 1 | 71 | 86 % | 0 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 99E. Twumasi | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 53 | 91 % | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 80Hugo Vallejo | 83 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 39 | 87 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 27J. Łabojko | 65 | 6,8 | 0 | 1 | 0 | 55 | 82 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 17Q. Boisgard | 84 | 7,3 | 0 | 1 | 0 | 68 | 91 % | 2 | 4 | 0 | 8 | 0 | 1 |
| 90Ivan Lima | 89 | 6,5 | 0 | 3 | 1 | 19 | 79 % | 0 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 11Leandro Sanca | 90 | 6,9 | 0 | 2 | 2 | 23 | 65 % | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 19S. Ntamack Ndimba | 84 | 6,5 | 0 | 1 | 0 | 22 | 77 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 77S. Mucha | 3 | 7,3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18O. Maziarz | 10 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 80 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31O. Leśniak | 25 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 14 | 100 % | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 10A. Katsantonis | 10 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 7Jorge Félix | 11 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 7 | 43 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |