Lech Poznaň – Zagłębie Lubin: kurzy na viac/menej
Viac/menej 0,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,4 % | 1,01 | 16,0 | 95,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 % | 1,01 | 11,72 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 % | 1,15 | 5,10 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,75
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 % | 1,27 | 3,25 | 91,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 % | 1,18 | 4,08 | 91,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,25
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 % | 1,33 | 2,92 | 91,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 % | 1,49 | 2,50 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,75
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 1,60 | 2,21 | 92,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 % | 1,77 | 1,97 | 93,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,25
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,6 % | 2,01 | 1,75 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 2,25 | 1,60 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,75
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,52 | 1,45 | 92,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 3,11 | 1,30 | 92 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,25
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 % | 3,02 | 1,31 | 91,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 3,80 | 1,24 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 % | 7,20 | 1,09 | 94,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 5,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,3 % | 7,00 | 1,09 | 94,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 6
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 13,5 | 1,01 | 94 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 6,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,1 % | 13,25 | 1,02 | 95,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 % | 1,24 | 3,75 | 93,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 % | 2,15 | 1,65 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 % | 4,60 | 1,17 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,6 % | 11,0 | 1,03 | 94,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 97,5 % | 28,0 | 1,01 | 97,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 1,15 | 5,00 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 1,72 | 2,02 | 92,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 % | 3,25 | 1,31 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,8 % | 6,90 | 1,08 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,5 · 2. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,9 % | 16,0 | 1,02 | 95,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.