Hamburger SV – Borussia Mönchengladbach: kurzy na ázijský handicap
Ázijský handicap −3,5
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 96,4 % | 21,0 | 1,01 | 96,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2,5
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 % | 9,10 | 1,05 | 94,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,6 % | 8,18 | 1,07 | 94,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,75
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 5,50 | 1,13 | 93,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,9 % | 4,45 | 1,19 | 93,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,25
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 % | 3,90 | 1,20 | 91,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 3,50 | 1,26 | 92,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,75
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 2,75 | 1,40 | 92,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 % | 2,35 | 1,56 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,25
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,6 % | 2,07 | 1,71 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 % | 1,57 | 2,30 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 % | 1,46 | 2,62 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,75
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 % | 1,20 | 4,20 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,25
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 % | 1,16 | 4,40 | 91,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 % | 1,15 | 5,00 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2,5
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 % | 1,04 | 10,0 | 94,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 7,30 | 1,05 | 92,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,75 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 % | 3,50 | 1,21 | 89,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 2,77 | 1,38 | 92,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,25 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 2,28 | 1,54 | 92 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 % | 1,45 | 2,47 | 91,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,75 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 1,17 | 3,85 | 89,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 1,04 | 8,20 | 92,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 6,20 | 1,08 | 92 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,75 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 % | 3,26 | 1,27 | 91,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 2,60 | 1,43 | 92,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,25 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 % | 2,18 | 1,58 | 91,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 % | 1,50 | 2,32 | 91,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 1,38 | 2,80 | 92,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,75 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,6 % | 1,21 | 3,45 | 89,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Hamburger SV | 2 · Borussia Mönchengladbach | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 1,07 | 6,80 | 92,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.