Prejsť na obsah

Výsledok zápasu

Výsledok zápasu: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,8 %1,0611,4525,093,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,5

Viac/menej 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 %1,125,4693 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Oba tímy dajú gól

Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 %1,861,8693,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Stávka bez remízy

Stávka bez remízy: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %1,0112,593,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −3,25

Ázijský handicap −3,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %1,951,8093,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %1,284,3614,2592,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Výsledok zápasu · 2. polčas

Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %1,215,0514,7591,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Dvojitá šanca

Dvojitá šanca: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %1,011,035,5093,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Dvojitá šanca · 1. polčas

Dvojitá šanca · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %1,041,163,3094 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Dvojitá šanca · 2. polčas

Dvojitá šanca · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1X · Domáci alebo remíza12 · Domáci alebo hostiaX2 · Remíza alebo hostiaVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 %1,041,123,7094,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Stávka bez remízy · 1. polčas

Stávka bez remízy · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,048,4092,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Stávka bez remízy · 2. polčas

Stávka bez remízy · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %1,048,5092,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,5

Viac/menej 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,7 %1,0211,593,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,75

Viac/menej 2,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 %1,174,7593,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3

Viac/menej 3: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 %1,164,6293,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,25

Viac/menej 3,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 %1,273,5093,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,5

Viac/menej 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %1,372,8792,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,75

Viac/menej 3,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %1,452,6393,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4

Viac/menej 4: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 %1,532,3692,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,25

Viac/menej 4,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 %1,712,0593,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,5

Viac/menej 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,7 %1,881,8793,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,75

Viac/menej 4,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 %2,051,7193,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5

Viac/menej 5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 %2,311,5592,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5,25

Viac/menej 5,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %2,551,4893,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5,5

Viac/menej 5,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 %2,761,4092,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 5,75

Viac/menej 5,75: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 %3,201,3293,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 6

Viac/menej 6: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %3,901,2192,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 6,25

Viac/menej 6,25: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 %4,201,2093,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 6,5

Viac/menej 6,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,2 %4,571,1793,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 7

Viac/menej 7: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 %7,001,0792,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 7,5

Viac/menej 7,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %7,001,0893,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 8,5

Viac/menej 8,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %10,01,0393,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 0,5 · 1. polčas

Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 %1,106,5094,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,5 · 1. polčas

Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %1,532,4093,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,5 · 1. polčas

Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 %2,601,4593,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,5 · 1. polčas

Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %5,001,1492,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,5 · 1. polčas

Viac/menej 4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %9,501,0392,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 1,5 · 2. polčas

Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,303,2092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 2,5 · 2. polčas

Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,951,7592,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 3,5 · 2. polčas

Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %3,401,2792,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 4,5 · 2. polčas

Viac/menej 4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 %6,001,0891,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 2,5

Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %1,253,6092,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 3,5

Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,652,1092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 4,5

Viac/menej – domáci 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %2,501,5093,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 5,5

Viac/menej – domáci 5,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %4,101,2294 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 6,5

Viac/menej – domáci 6,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 %6,751,0893,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,144,9092,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %1,702,0091,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %3,201,3092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %1,472,5092,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %2,401,5092,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 3,5 · 2. polčas

Viac/menej – domáci 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %4,501,1692,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 0,5

Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 1,5

Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %5,001,1492,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 2,5

Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 %18,01,0195,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %2,701,4092,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas

Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %9,001,0392,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Oba tímy dajú gól · 1. polčas

Oba tímy dajú gól · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %3,751,2392,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Oba tímy dajú gól · 2. polčas

Oba tímy dajú gól · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyÁnoNieVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %3,051,3392,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −5,5

Ázijský handicap −5,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %5,501,1393,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −4,5

Ázijský handicap −4,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 %3,321,3194 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −4,25

Ázijský handicap −4,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 %3,101,3393,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −4

Ázijský handicap −4: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %2,801,3892,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −3,75

Ázijský handicap −3,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %2,401,5393,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −3,5

Ázijský handicap −3,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 %2,151,6593,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −3

Ázijský handicap −3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 %1,741,9892,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −2,75

Ázijský handicap −2,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %1,632,2093,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −2,5

Ázijský handicap −2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 %1,522,4093,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −2,25

Ázijský handicap −2,25: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %1,402,7592,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −2

Ázijský handicap −2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 %1,273,4292,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,75

Ázijský handicap −1,75: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 %1,243,7593,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,5

Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,8 %1,224,2594,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −2,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %3,801,2392,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 %1,981,7292 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas

Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %1,273,3091,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 %2,951,3693,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,75 · 2. polčas

Ázijský handicap −1,75 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,901,8092,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas

Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %1,712,0292,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Ázijský handicap −1,25 · 2. polčas

Ázijský handicap −1,25 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern Mníchov2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %1,502,4092,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −7

Európsky handicap −7: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %19,016,01,0593,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −6

Európsky handicap −6: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %11,010,51,1393,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −5

Európsky handicap −5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %5,907,251,3092,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −4

Európsky handicap −4: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %3,455,501,6793,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −3

Európsky handicap −3: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %2,204,902,4593,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −2

Európsky handicap −2: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,504,904,2590,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −1

Európsky handicap −1: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %1,226,607,7590,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −4 · 1. polčas

Európsky handicap −4 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 %21,09,751,0590,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −3 · 1. polčas

Európsky handicap −3 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %9,005,901,2290,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −2 · 1. polčas

Európsky handicap −2 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %3,803,701,7289,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −1 · 1. polčas

Európsky handicap −1 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,8 %1,983,153,3088,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −4 · 2. polčas

Európsky handicap −4 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %13,08,101,1190,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −3 · 2. polčas

Európsky handicap −3 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 %6,005,251,3591,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −2 · 2. polčas

Európsky handicap −2 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,953,752,0090,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Európsky handicap −1 · 2. polčas

Európsky handicap −1 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Bayern MníchovX · Remíza2 · 1. FC KolínVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,5 %1,723,603,7088,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Presný výsledok

Presný výsledok: priemerné kurzy
Typ stávky0:00:10:20:30:41:01:11:21:31:42:02:12:22:32:43:03:13:23:33:44:04:14:24:34:4Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 117,2 %81,0101,0251,0251,0251,021,031,081,0251,0251,010,015,041,0151,0251,08,0011,031,0151,0251,08,0011,031,0151,0251,0117,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Nepárny/párny

Nepárny/párny: priemerné kurzy
Typ stávkyNepárnyPárnyVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 %2,451,5394,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Vývoj kurzov · 1X2

Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 6 stávkových kancelárií.

  • 1Bayern Mníchov1,05 1,06kurz rastie+1,4 %
  • XRemíza11,25 11,45kurz rastie+1,8 %
  • 21. FC Kolín24,0 25,0kurz rastie+4,2 %