Prejsť na obsah

Elio Capradossi

Stopér · Č. 23

Vek
30
Výška
185 cm
Silnejšia noha
Obe
Trhová hodnota
300 tis. €

Štatistiky po sezónach

Elio Capradossi: štatistiky podľa sezón a súťaží, od najnovších
Súťaž a tímZMinGAPen.VGZ lav.ŽK2. ŽKČK
2026/27
Rumunská 1. ligaUniversitatea Cluj47900003000
2025/26
Rumunská 1. ligaUniversitatea Cluj1290710003100
Cupa României BetanoUniversitatea Cluj214100001000
Rumunská 1. ligaUniversitatea Cluj218000000000
2024/25
Serie BAS Cittadella161 10600003500
2023/24
Serie BCalcio Lecco 1912654000000100
2022/23
Serie BCagliari161 13401003200
Italy CupCagliari16800000000
2021/22
Serie BSPAL322 83220011400
2020/21
Serie ASpezia Calcio19000000000
2019/20
Serie BSpezia Calcio322 74020000400
Italy CupSpezia Calcio218000000000
2018/19
Serie BSpezia Calcio191 71030000400
Serie B Play-offSpezia Calcio19000000000
2017/18
Serie BSSC Bari1191300012300
Italy CupSSC Bari327000000100
Serie AAS Rím28300001000
2016/17
Serie BSSC Bari231 79400003210
2015/16
Campionato Primavera Fase FinaleRoma U20333000000000
Campionato Primavera Girone CRoma U2019010100000
2014/15
Campionato Primavera Girone CRoma U20191 70900000200
UEFA Youth LeagueAS Roma UEFA U19762901000101
Coppa Italia PrimaveraRoma U20654000000000
Viareggio CupRoma U20324800000100
Campionato Primavera Fase FinaleRoma U20221000000100
2013/14
Campionato Primavera Girone CRoma U201283530004000
Campionato Primavera Fase FinaleRoma U2019000000000
Viareggio CupRoma U2019010000000
2012/13
Viareggio CupRoma U2019000000000
Spolu za kariéru24119 71813212243211
Zobraziť všetky sezóny (15)Zobraziť menej sezón

Posledné zápasy

Elio Capradossi: posledné zápasy, od najnovších
ZápasVýsledokÚlohaMinHodn.GAStr.Na br.Prihr.Prihr. %
Doma: FC Argeș · Rumunská 1. liga2:2RemízaZákl.136,100003100 %
Doma: Rapid Bukurešť · Rumunská 1. liga3:4PrehraNáhr.456,1000033100 %
Vonku: Voluntari · Rumunská 1. liga0:2VýhraNáhr.156,900004100 %
Doma: Oțelul Galați · Rumunská 1. liga3:0VýhraNáhr.126,600005100 %

Kariéra a prestupy

  1. Cittadella→Universitatea Cluj

    PrestupTrhová hodnota 100 tis. € · Sezóna 2025/26

  2. No Club→Cittadella

    PrestupTrhová hodnota 250 tis. € · Sezóna 2024/25

  3. Lecco→No Club

    PrestupTrhová hodnota 300 tis. € · Sezóna 2024/25

  4. Cagliari→Lecco

    PrestupTrhová hodnota 500 tis. € · Sezóna 2023/24

  5. Spezia Calcio→Cagliari

    PrestupPrestupová suma 200 tis. € · Trhová hodnota 1,2 mil. € · Sezóna 2022/23

  6. SPAL→Spezia Calcio

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 1,2 mil. € · Sezóna 2021/22

  7. Spezia Calcio→SPAL

    HosťovanieTrhová hodnota 900 tis. € · Sezóna 2021/22

  8. AS Rím→Spezia Calcio

    PrestupPrestupová suma 100 tis. € · Trhová hodnota 2 mil. € · Sezóna 2019/20

  9. Spezia Calcio→AS Rím

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 2 mil. € · Sezóna 2018/19

  10. AS Rím→Spezia Calcio

    HosťovanieTrhová hodnota 800 tis. € · Sezóna 2018/19

  11. Bari→AS Rím

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 800 tis. € · Sezóna 2017/18

  12. AS Rím→Bari

    HosťovanieTrhová hodnota 500 tis. € · Sezóna 2017/18

  13. Bari→AS Rím

    Koniec hosťovaniaTrhová hodnota 500 tis. € · Sezóna 2016/17

  14. AS Rím→Bari

    HosťovanieTrhová hodnota 175 tis. € · Sezóna 2016/17

  15. Roma U20→AS Rím

    PrestupTrhová hodnota 250 tis. € · Sezóna 2015/16

  16. Roma U17→Roma U20

    PrestupSezóna 2013/14

  17. AS Rom Youth→Roma U17

    PrestupSezóna 2012/13

Zobraziť všetky prestupy (17)Zobraziť menej prestupov