Newcastle United – Arsenal Londýn: kurzy na ázijský handicap
Ázijský handicap −0,5
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,8 % | 4,82 | 1,16 | 93,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,25
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 4,20 | 1,20 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 2,75 | 1,40 | 92,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 2,25 | 1,57 | 92,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,75
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 % | 2,00 | 1,71 | 92,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 % | 1,78 | 1,95 | 93,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,25
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 1,57 | 2,25 | 92,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,6 % | 1,48 | 2,55 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,75
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 % | 1,36 | 3,00 | 93,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,22 | 3,85 | 92,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2,5
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 % | 1,18 | 4,80 | 94,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 4,70 | 1,15 | 92,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 1,67 | 2,07 | 92,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 1,14 | 5,00 | 92,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 4,50 | 1,18 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 1,78 | 1,91 | 92,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,75 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 1,56 | 2,29 | 92,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Newcastle United | 2 · Arsenal Londýn | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 1,20 | 4,10 | 92,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.