Fulham – Newcastle United: kurzy na ázijský handicap
Ázijský handicap −3,5
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,9 % | 16,0 | 1,02 | 95,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2,5
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 % | 7,30 | 1,08 | 94,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,7 % | 6,46 | 1,11 | 94,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,75
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 % | 4,35 | 1,16 | 91,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 % | 3,62 | 1,27 | 94,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,25
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 3,15 | 1,30 | 92 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 2,85 | 1,38 | 93 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,75
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 2,31 | 1,55 | 92,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 2,02 | 1,74 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,25
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 % | 1,78 | 1,96 | 93,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,40 | 2,73 | 92,6 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 1,33 | 3,15 | 93,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,75
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 % | 1,21 | 3,80 | 91,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,13 | 5,20 | 92,8 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,25
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 % | 1,13 | 5,50 | 93,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 % | 1,10 | 6,45 | 94 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2,5
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,5 % | 1,02 | 15,0 | 95,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 6,30 | 1,08 | 92,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,75 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 % | 3,05 | 1,27 | 89,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 2,47 | 1,47 | 92,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,25 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 % | 2,02 | 1,68 | 91,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 % | 1,36 | 2,67 | 90,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,25 | 3,50 | 92,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,75 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,5 % | 1,12 | 4,45 | 89,5 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 % | 1,03 | 10,0 | 93,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 % | 14,0 | 1,01 | 94,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 % | 5,35 | 1,11 | 91,9 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,75 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 % | 2,85 | 1,34 | 91,4 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 2,32 | 1,53 | 92,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,25 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,95 | 1,74 | 92,1 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 % | 1,38 | 2,65 | 90,7 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,29 | 3,20 | 92,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,75 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,3 % | 1,15 | 4,00 | 89,3 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 2. polčas
| Typ stávky | 1 · Fulham | 2 · Newcastle United | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,04 | 8,10 | 92,2 % |
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.