Prejsť na obsah

SMU Mustangs – VMI Keydets: kurzy

NCAA – basketbal
Kto vyhrá5 stávkových kancelárií
  1. 94 % SMU Mustangs
  2. 6 % VMI Keydets
Kde sledovať

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs2 · VMI KeydetsVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95,3 %1,0117,095,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −25 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −25 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −252 · VMI Keydets +25Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,911,9195,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 159 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 159 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,911,9195,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU MustangsX · Remíza2 · VMI KeydetsVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,3 %1,0125,013,090,3 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %1,552,3092,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %1,781,9392,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %1,741,9892,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %1,771,9492,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %1,761,9592,5 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %1,871,8693,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 %1,941,7892,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %1,971,7592,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %2,151,6091,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 %2,251,5591,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,9 %1,602,0088,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 91,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 91,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,771,9091,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 92,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 92,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,871,7791,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 93,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 93,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,001,6590,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – domáci 94,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 94,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %2,151,5590,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 64,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 64,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 65,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 65,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,9 %1,602,0088,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 66,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 66,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %1,771,9091,9 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 67,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 67,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,871,7791,2 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 68,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 68,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,001,6590,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Viac/menej – hostia 69,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 69,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %2,151,5590,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −28,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −28,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −28,52 · VMI Keydets +28,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,301,5090,8 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −27,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −27,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −27,52 · VMI Keydets +27,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %2,151,5590,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −26,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −26,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −26,52 · VMI Keydets +26,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,001,6590,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −25,52 · VMI Keydets +25,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,931,7892,6 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −24,52 · VMI Keydets +24,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 95 %1,891,9095 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −23,52 · VMI Keydets +23,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %1,741,9892,7 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −22,52 · VMI Keydets +22,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −21,52 · VMI Keydets +21,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,552,1590,1 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −20,52 · VMI Keydets +20,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 %1,502,2590 %
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 7 stávkových kancelárií.

  • 1SMU Mustangs1,01 1,01Bez zmeny
  • 2VMI Keydets23,0 23,0Bez zmeny