Prejsť na obsah

SMU Mustangs – Southern Jaguars: kurzy

NCAA – basketbal

SMU Mustangs 85, Southern Jaguars 72

Koniec1. štvrtina 40–382. štvrtina 45–34

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs2 · Southern JaguarsVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 97,1 %1,0125,097,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −25,52 · Southern Jaguars +25,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,2 %1,901,8794,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 %1,861,9094 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU MustangsX · Remíza2 · Southern JaguarsVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 %1,0125,016,091,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %1,382,6290,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %1,422,4790,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 %1,382,6190,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 %1,382,6290,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,3 %1,372,6590,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,7 %1,422,5190,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,492,3791,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,6 %1,572,2091,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %1,632,1192 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,682,0692,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 %1,771,9793,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,931,8093,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %2,031,7192,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 162,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %2,121,6392,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 163,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %2,201,5691,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 164,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %2,301,5090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 165,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,7 %2,421,4590,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %2,551,4090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 72,5 · 1. polčas

Viac/menej 72,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,552,1590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 73,5 · 1. polčas

Viac/menej 73,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,552,1590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 74,5 · 1. polčas

Viac/menej 74,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 75,5 · 1. polčas

Viac/menej 75,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 76,5 · 1. polčas

Viac/menej 76,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,801,8591,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 77,5 · 1. polčas

Viac/menej 77,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,901,7089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 78,5 · 1. polčas

Viac/menej 78,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,9 %2,001,6088,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 88,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 88,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 89,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 90,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,781,8791,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 91,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 91,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %1,751,8589,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 92,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 92,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %1,861,8191,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 93,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 93,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 42,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 42,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,9 %1,602,0088,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,9 %1,602,0088,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 %1,751,9091,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 45,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 45,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %1,851,7589,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 46,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 46,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,9 %2,001,6088,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 61,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 61,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 62,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 62,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 63,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 63,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %1,602,1591,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 64,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 64,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,672,0291,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 65,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 65,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 66,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 66,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %1,811,8691,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 67,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 67,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,901,7591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 68,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 68,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 69,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 69,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %2,201,5590,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 29,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 29,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 30,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 30,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %1,702,0091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 31,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 31,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,851,8091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 32,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 32,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −32,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −32,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −32,52 · Southern Jaguars +32,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 %2,901,3089,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −31,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −31,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −31,52 · Southern Jaguars +31,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,3 %2,681,3690,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −30,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −30,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −30,52 · Southern Jaguars +30,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,7 %2,511,4290,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −29,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −29,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −29,52 · Southern Jaguars +29,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 %2,351,4891 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −28,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −28,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −28,52 · Southern Jaguars +28,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %2,241,5491,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −27,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −27,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −27,52 · Southern Jaguars +27,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 %2,131,6392,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −26,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −26,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −26,52 · Southern Jaguars +26,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %2,001,7493 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −24,52 · Southern Jaguars +24,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,781,9593,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −23,52 · Southern Jaguars +23,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,682,0792,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −22,52 · Southern Jaguars +22,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,582,1791,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −21,52 · Southern Jaguars +21,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,502,3291,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −20,52 · Southern Jaguars +20,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %1,432,4790,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −19,52 · Southern Jaguars +19,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,3 %1,372,6590,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −18,52 · Southern Jaguars +18,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,4 %1,312,8289,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −16,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −16,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −16,52 · Southern Jaguars +16,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %2,101,6191,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −15,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −15,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −15,52 · Southern Jaguars +15,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 %1,981,7392,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −14,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −14,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −14,52 · Southern Jaguars +14,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 %1,851,8793,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −13,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −13,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −13,52 · Southern Jaguars +13,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,702,0192,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −12,52 · Southern Jaguars +12,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,582,1691,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −11,52 · Southern Jaguars +11,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −10,52 · Southern Jaguars +10,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,552,1590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −11,5 · 2. polčas

Handicap (spread) −11,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −11,52 · Southern Jaguars +11,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,921,7792,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −10,5 · 2. polčas

Handicap (spread) −10,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · SMU Mustangs −10,52 · Southern Jaguars +10,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,801,9092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 9 stávkových kancelárií.

  • 1SMU Mustangs1,01 1,01Bez zmeny
  • 2Southern Jaguars25,32 26,0kurz rastie+2,7 %