Prejsť na obsah

San Francisco Dons – Radford Highlanders: kurzy

NCAA – basketbal

San Francisco Dons 76, Radford Highlanders 62

Koniec1. štvrtina 37–302. štvrtina 39–32

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons2 · Radford HighlandersVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 %1,087,1094,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −10 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −10 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −102 · Radford Highlanders +10Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,931,8995,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 153 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 153 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,911,9195,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco DonsX · Remíza2 · Radford HighlandersVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 %1,1119,06,8590,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 146,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 146,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,3 %1,372,6590,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 147,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 147,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 %1,372,6290 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %1,422,4790,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,4 %1,472,3590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 150,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,7 %1,522,2590,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 151,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 %1,602,1291,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 152,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,672,0892,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 153,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 %1,771,9793,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 154,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 %1,861,9094,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 155,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %1,921,8092,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 156,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %2,021,7192,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 157,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 %2,101,6391,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 158,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,3 %2,201,5691,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 159,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %2,301,5090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 160,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,3 %2,411,4490,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 161,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %2,551,4090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 71,5 · 1. polčas

Viac/menej 71,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,552,1590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 72,5 · 1. polčas

Viac/menej 72,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 73,5 · 1. polčas

Viac/menej 73,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 %1,751,9091,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 74,5 · 1. polčas

Viac/menej 74,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %1,851,7589,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 75,5 · 1. polčas

Viac/menej 75,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,001,6590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 76,5 · 1. polčas

Viac/menej 76,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %2,151,5590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 79,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 79,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 80,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 80,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %1,602,1591,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 81,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 81,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 %1,642,0290,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 82,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 82,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 83,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 83,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %1,741,9391,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 84,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 84,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,9 %1,831,8491,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 85,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 85,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,901,7089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 86,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 86,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 38,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 38,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 39,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 39,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 40,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 40,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %1,851,7589,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 41,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 41,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 68,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 68,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 69,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 69,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,751,9091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 70,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 70,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,871,8091,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 71,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 71,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 %1,911,6989,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 72,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 72,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 73,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 73,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %2,201,5590,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 32,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 32,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 33,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 33,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,801,8591,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 34,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 34,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,001,6590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 35,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 35,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −20,52 · Radford Highlanders +20,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 %3,051,2789,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −19,52 · Radford Highlanders +19,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 %2,781,3390 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −18,52 · Radford Highlanders +18,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 %2,571,3889,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −17,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −17,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −17,52 · Radford Highlanders +17,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,4 %2,401,4590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −16,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −16,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −16,52 · Radford Highlanders +16,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,7 %2,251,5290,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −15,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −15,52 · Radford Highlanders +15,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %2,111,6592,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −14,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −14,52 · Radford Highlanders +14,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,971,7592,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −13,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −13,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −13,52 · Radford Highlanders +13,5Výplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %1,841,9093,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −12,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −12,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −12,52 · Radford Highlanders +12,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,742,0093 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −11,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −11,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −11,52 · Radford Highlanders +11,5Výplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,622,1592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −11 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −11 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −112 · Radford Highlanders +11Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,891,9395,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −10,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −10,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −10,52 · Radford Highlanders +10,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 %1,672,0792,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −9,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −9,52 · Radford Highlanders +9,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 %1,432,5091 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −8,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −8,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −8,52 · Radford Highlanders +8,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,7 %1,362,7290,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −7,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −7,52 · Radford Highlanders +7,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90 %1,283,0390 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −6,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −6,52 · Radford Highlanders +6,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %1,233,3290,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −5,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −5,52 · Radford Highlanders +5,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 %1,263,1290 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −4,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −4,52 · Radford Highlanders +4,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 %1,273,0589,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −8,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −8,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −8,52 · Radford Highlanders +8,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 %2,151,6091,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −7,52 · Radford Highlanders +7,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,921,7792,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −6,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −6,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −6,52 · Radford Highlanders +6,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,791,9192,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −5,52 · Radford Highlanders +5,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %1,652,0691,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −4,52 · Radford Highlanders +4,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −3,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −3,52 · Radford Highlanders +3,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,552,1590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −5,5 · 2. polčas

Handicap (spread) −5,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · San Francisco Dons −5,52 · Radford Highlanders +5,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 %1,891,8292,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 14 stávkových kancelárií.

  • 1San Francisco Dons1,16 1,09kurz klesá−6,2 %
  • 2Radford Highlanders4,40 7,20kurz rastie+63,6 %